Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop nevěry: Které znamení vás bude nejčastěji podvádět? Zjistěte, zda mezi ně patří i váš partner

Ptáte se, jestli by vás byl schopný váš partner podvést? Zjistěte si jeho předpoklady k nevěře díky znamení horoskopu. Připomínáme jenom, že výjimka potvrzuje pravidlo a ne na každého tyhle výklady pasují.

Beran

Beran má velmi nízké předpoklady pro věrnost. Miluje flirt a dobrodružství a miluje vše nové. Milostná vzrušení potřebuje k životu stejně jako vzduch. Když mu někdo jen lehounce naznačí, že je jím okouzlen, bez ohledu na to, zda se jedná o Berana muže nebo ženu, okamžitě rozehrává milostnou hru. Ta nemusí vyvrcholit sexem, protože Berana především vzrušuje a zajímá fáze lovu, ale ani to není vyloučeno. Pokud jste schopni nad jeho mnohými, často i nevinnými, ale vždy krátkými avantýrkami a románky přivírat oči a dělat, že vás to nezajímá, vždy se k vám vrátí šťasten, že vás má, aniž by jej napadlo, že by vás kdy měl opustit kvůli někomu jinému.

Býk

Býk si dává na čas, než do vztahu vstoupí a přijme za něj zodpovědnost. Pokud tak učiní, je to proto, že si je jistý. Potom už si nepotrpí na změny. A proto, pokud mu vztah dává vše, co od něj vyžaduje, zůstává věrný. Neznamená to, že si nezaflirtuje. Ale v jeho srdci zůstává pevně uložený jeho partner.

Blíženci

Typický Blíženec nepatří mezi věrné. Pokud však má Lunu, Venuši a Mars v Býku, Lvu, Štíru či Vodnáři, bude věrnější. Blížencům se v každém případě flirt velice líbí. Protože nejsou závislí na sexu, většinou jim postačí, když zhřeší bez sexu, ale není to 100% pravidlo. Po čtyřicítce se však i Blíženci uklidní.

Mohlo by se vám líbit

Arabský horoskop: Čítá 12 znamení, které z nich představujete vy?

Arabský horoskop vychází z poznatků helénských a babylonských astrologů. Čítá celkem 12 znamení, přičemž dle data narození lidi přiřazuje k 12 typům zbraní. Zjistěte, které ze znamení jste vy a co to o vás vypovídá.
svetzeny.cz

Rak

Rak sice miluje domov a zázemí, ale nezabrání mu to v občasných záletech. Přesto však nedá dopustit na svůj domov a nikdy by ho kvůli své nevěře neohrozil. Pokud mu partner nabídne všechno, po čem touží a co potřebuje, nevěra ho tolik neláká. Ženy Raci bývají stálejší.

Lev

Lev patří nejstálejší a nejvěrnější znamení zvěrokruhu. Avšak miluje obdiv, a flirt je přece ideálním nástrojem, jak obdiv získat. Jedná se však většinou pouze o flirtování, i když se do něj Lev vloží se vším všudy. Je ale třeba dodat, že jen o flirt jde pouze tehdy, pokud je jejich partner nějak nezastiňuje nebo nepřevyšuje. Pokud tomu tak je, je to jiná situace, a nevěra slouží Lvu k tomu, aby si napravil své zraněné sebevědomí.

Panna

Typická Panna je učiněným světcem. Nevyhledává pochybné vztahy, nezajímá ji flirt, nepotřebuje se odreagovat ve vztahu s milencem či milenkou. Do vztahu vstupuje po řádném zvážení s vědomím, že za vztah a za partnera přejímá zodpovědnost. Ale vždycky existují výjimky.

Mohlo by se vám líbit

Nejhorší rande v životě: Lidé v průzkumu prozradili, s jakým znamením zvěrokruhu by už nikdy na schůzku nešli

Některá znamení jsou obecně oblíbenější než ostatní, a to platí i pro randění. Podívejte se na výsledky průzkumu a zjistěte, jak jste dopadli vy – jste žádaným znamením, nebo je rande s vámi noční můra? To se dozvíte v našem článku.
svetzeny.cz

Váhy

V raném mládí jsou Váhy ještě pohádkovými rytíři a oddávají se těm nejčistším ideálům lásky. Proto bývají věrní. Čím jsou však starší a zjišťují, že i v lásce je všechno jinak, stávají se z nich záletníci, i když poněkud neškodní. Nemají totiž rádi komplikace, a proto si dobře rozmyslí, zda nechají nevinný flirt přerůst v něco vážnějšího, pokud už mají trvalý vztah.

Štír

Pokud nabídnete Štírovi hloubku a oddanost, je věrný. Pokud jej však zklamete, anebo v něm jen vzbudíte podezření, už s jeho věrností nemůžete počítat. Jeho raněné city - ačkoli je jeho podezření třeba i jen falešné – mu velí, aby vám také způsobil bolest. Nevěra je jedním z jeho prostředků msty.

Střelec

Střelec je věrný proto, že je obrovským intelektuálem či filozofem, kterému sex nic neříká. A nebo pokud má koníčka nebo koníčky, které ho zcela pohltí. Pokud se však jedná o řekněme více konzumně či materiálně založeného Střelce, pak je jeho životním mottem: „ženy, víno, zpěv.“.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop starověkého Egypta: Které ze 12 božských znamení vám náleží?

I staří Egypťané měli svůj vlastní horoskop, který stejně jako dnešní horoskopy čítal 12 znamení. Většinu z nich Egypťané odvodili od svých bohů a přisoudili jim jednotlivé charakterové vlastnosti. Zjistěte, jaké znamení byste ve starém Egyptě měli vy.
svetzeny.cz

Kozoroh

Typický Kozoroh patří mezi věrné. Je natolik zaujat jinými zájmy, že flirtování nebo pěstování vztahu s milenkou či milencem mu připadá jako trapná ztráta času. Jinak je to, pokud je zmíněná osoba žádoucí svým postavením a kontem s Kozorohovi tak vztah dodává na prestiži.

Vodnář

Typický Vodnář patří mezi nejstálejší znamení. Ne že by v životě nezažil období partnerského experimentování, ale střídání partnerů ani divoké románky nejsou jeho přirozeností. Pokud zakotví v dlouhodobém vztahu, je oddaný a věrný.

Ryby

Pokud se zeptáte Ryby, zda je věrná, odpoví vám zcela upřímně, že ano. Avšak jejich pojetí věrnosti je poněkud zvláštní, protože naopak patří k nejpromiskuitnějším znamením. Jejich představa o vlastní nevěře plyne z jejich velkého srdce: velmi rychle naváží hluboký kontakt s druhou osobou, a v takovou chvíli je přece sex na místě. A protože jsou schopné milovat několik osob najednou, nelámou si s jistým pojetím věrnosti hlavu.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška