Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop nevěry: Které znamení vás bude nejčastěji podvádět? Zjistěte, zda mezi ně patří i váš partner

Info ikona
Horoskop

Ptáte se, jestli by vás byl schopný váš partner podvést? Zjistěte si jeho předpoklady k nevěře díky znamení horoskopu. Připomínáme jenom, že výjimka potvrzuje pravidlo a ne na každého tyhle výklady pasují.

Beran

Beran má velmi nízké předpoklady pro věrnost. Miluje flirt a dobrodružství a miluje vše nové. Milostná vzrušení potřebuje k životu stejně jako vzduch. Když mu někdo jen lehounce naznačí, že je jím okouzlen, bez ohledu na to, zda se jedná o Berana muže nebo ženu, okamžitě rozehrává milostnou hru. Ta nemusí vyvrcholit sexem, protože Berana především vzrušuje a zajímá fáze lovu, ale ani to není vyloučeno. Pokud jste schopni nad jeho mnohými, často i nevinnými, ale vždy krátkými avantýrkami a románky přivírat oči a dělat, že vás to nezajímá, vždy se k vám vrátí šťasten, že vás má, aniž by jej napadlo, že by vás kdy měl opustit kvůli někomu jinému.

Býk

Býk si dává na čas, než do vztahu vstoupí a přijme za něj zodpovědnost. Pokud tak učiní, je to proto, že si je jistý. Potom už si nepotrpí na změny. A proto, pokud mu vztah dává vše, co od něj vyžaduje, zůstává věrný. Neznamená to, že si nezaflirtuje. Ale v jeho srdci zůstává pevně uložený jeho partner.

Blíženci

Typický Blíženec nepatří mezi věrné. Pokud však má Lunu, Venuši a Mars v Býku, Lvu, Štíru či Vodnáři, bude věrnější. Blížencům se v každém případě flirt velice líbí. Protože nejsou závislí na sexu, většinou jim postačí, když zhřeší bez sexu, ale není to 100% pravidlo. Po čtyřicítce se však i Blíženci uklidní.

Arabský horoskop: Čítá 12 znamení, které z nich představujete vy?

svetzeny.cz

Rak

Rak sice miluje domov a zázemí, ale nezabrání mu to v občasných záletech. Přesto však nedá dopustit na svůj domov a nikdy by ho kvůli své nevěře neohrozil. Pokud mu partner nabídne všechno, po čem touží a co potřebuje, nevěra ho tolik neláká. Ženy Raci bývají stálejší.

Lev

Lev patří nejstálejší a nejvěrnější znamení zvěrokruhu. Avšak miluje obdiv, a flirt je přece ideálním nástrojem, jak obdiv získat. Jedná se však většinou pouze o flirtování, i když se do něj Lev vloží se vším všudy. Je ale třeba dodat, že jen o flirt jde pouze tehdy, pokud je jejich partner nějak nezastiňuje nebo nepřevyšuje. Pokud tomu tak je, je to jiná situace, a nevěra slouží Lvu k tomu, aby si napravil své zraněné sebevědomí.

Panna

Typická Panna je učiněným světcem. Nevyhledává pochybné vztahy, nezajímá ji flirt, nepotřebuje se odreagovat ve vztahu s milencem či milenkou. Do vztahu vstupuje po řádném zvážení s vědomím, že za vztah a za partnera přejímá zodpovědnost. Ale vždycky existují výjimky.

Nejhorší rande v životě: Lidé v průzkumu prozradili, s jakým znamením zvěrokruhu by už nikdy na schůzku nešli

svetzeny.cz

Váhy

V raném mládí jsou Váhy ještě pohádkovými rytíři a oddávají se těm nejčistším ideálům lásky. Proto bývají věrní. Čím jsou však starší a zjišťují, že i v lásce je všechno jinak, stávají se z nich záletníci, i když poněkud neškodní. Nemají totiž rádi komplikace, a proto si dobře rozmyslí, zda nechají nevinný flirt přerůst v něco vážnějšího, pokud už mají trvalý vztah.

Štír

Pokud nabídnete Štírovi hloubku a oddanost, je věrný. Pokud jej však zklamete, anebo v něm jen vzbudíte podezření, už s jeho věrností nemůžete počítat. Jeho raněné city - ačkoli je jeho podezření třeba i jen falešné – mu velí, aby vám také způsobil bolest. Nevěra je jedním z jeho prostředků msty.

Střelec

Střelec je věrný proto, že je obrovským intelektuálem či filozofem, kterému sex nic neříká. A nebo pokud má koníčka nebo koníčky, které ho zcela pohltí. Pokud se však jedná o řekněme více konzumně či materiálně založeného Střelce, pak je jeho životním mottem: „ženy, víno, zpěv.“.

Horoskop starověkého Egypta: Které ze 12 božských znamení vám náleží?

svetzeny.cz

Kozoroh

Typický Kozoroh patří mezi věrné. Je natolik zaujat jinými zájmy, že flirtování nebo pěstování vztahu s milenkou či milencem mu připadá jako trapná ztráta času. Jinak je to, pokud je zmíněná osoba žádoucí svým postavením a kontem s Kozorohovi tak vztah dodává na prestiži.

Vodnář

Typický Vodnář patří mezi nejstálejší znamení. Ne že by v životě nezažil období partnerského experimentování, ale střídání partnerů ani divoké románky nejsou jeho přirozeností. Pokud zakotví v dlouhodobém vztahu, je oddaný a věrný.

Ryby

Pokud se zeptáte Ryby, zda je věrná, odpoví vám zcela upřímně, že ano. Avšak jejich pojetí věrnosti je poněkud zvláštní, protože naopak patří k nejpromiskuitnějším znamením. Jejich představa o vlastní nevěře plyne z jejich velkého srdce: velmi rychle naváží hluboký kontakt s druhou osobou, a v takovou chvíli je přece sex na místě. A protože jsou schopné milovat několik osob najednou, nelámou si s jistým pojetím věrnosti hlavu.