Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší rande v životě: Lidé v průzkumu prozradili, s jakým znamením zvěrokruhu by už nikdy na schůzku nešli

Některá znamení jsou obecně oblíbenější než ostatní, a to platí i pro randění. Podívejte se na výsledky průzkumu a zjistěte, jak jste dopadli vy – jste žádaným znamením, nebo je rande s vámi noční můra? To se dozvíte v našem článku.

Průzkum došel k zajímavým závěrům

Průzkum si nechala zpracovat společnost Diamondère, která prodává šperky a klenoty. Zajímalo jí, jak to mají Američané s randěním a zda berou při seznamování v potaz znamení zvěrokruhu. Jejich studie čítala 2000 účastníků, zúčastnili se muži i ženy. Překvapivé je, že 42 % z nich uvedlo, že při randění berou v potaz i astrologické hledisko. Téměř polovina z nich uvedla, že tak činí pravidelně. Nyní vám již představíme výsledky jejich průzkumu, ale je důležité zmínit, že celá třetina lidí uvedla, že s danými znameními nejenže zažila nejhorší rande v životě, ale také by s tímto znamením zvěrokruhu už nejradši nikdy na žádné rande nešli.

1. Blíženci

Hned na úvod přichází tak trochu šok, první místo, co se týče příšerných protějšků na rande, obsazují Blíženci. S těmi nejhorší rande v životě zažilo 42 % dotazovaných lidí. Blíženci přitom bývají v horoskopech popisováni jako okouzlující, komunikativní a společenští lidé, jak tedy mohli skončit úplně nejhůře? Bohužel se výzkum nedoptával detailněji, ale může to být způsobeno tím, že jsou to lidé, kteří mají dvě tváře a trpí výkyvy nálad. Takže je dost možné, že respondenti zastihli Blížence zrovna ve špatném rozpoložení. Dále jsou také Blíženci hodně nespolehliví, jsou schopni těsně před schůzkou měnit plány, což protějšky mohlo nahněvat.

Mohlo by se vám líbit

Tato znamení zvěrokruhu mají podle průzkumu nejsilnější sklony k nevěře: Je mezi nimi i váš partner?

Průzkum provedený seznamkou Gleeden ukázal, že existují tři znamení zvěrokruhu, která mají největší sklony k nevěře. Stránka se zaměřuje na zprostředokování seznámení lidem, kteří jsou zadaní, tudíž má mezi svými uživateli dostatečný vzorek nevěrníků. Jste mezi znameními, která mají slon k podvádění i vy nebo váš partner?
svetzeny.cz

2. Rak

Jedno překvapení za druhým, hned po Blížencích se umístili Raci. Ti přitom patří k fyzicky nejatraktivnějším znamením zvěrokruhu. Avšak za nejhorší rande v životě schůzku s nimi označilo 37 % lidí. Je pravdou, že Raci jsou velcí trémisté a na rande bývají nervózní, což mohl být jeden z důvodů. Raka by lidé neměli soudit dle prvního dojmu, potřebuje čas na to, aby se lidem otevřel. U tohoto znamení je lepší absolvovat více schůzek, abyste zjistili, jaký doopravdy je. Nenechte se proto první schůzkou odradit, Raci patří mezi nejvěrnější znamení a svého partnera zahrnou láskou.

3. Býk

Těsně za Raky skončili Býci, s těmi nejhorší schůzku absolvovalo 36% účastníků průzkumu. U Býka ostatní mohla odradit hlavně jeho tvrdohlavost, Býci jsou zvyklí, že je vždy po jejich, a to samozřejmě platí i pro randění. Ne všem lidem toto bude sedět, Býci si rozumí hlavně se zemskými znameními. Také bývají Býci majetničtí a žárliví, pokud se takto projeví už na první schůzce, není se co divit, že to leckoho odradí.

4. Beran

Na čtvrtém místě v žebříčku nejhorších rande skončili Berani s 34 %. Beranům mohlo uškodit to, že mají sklon poroučet, jsou velmi upřímní a neberou si servítky. A to i na prvním rande, což může být pro řadu lidí příliš přímočaré. Romantika se na schůzce s nimi nekoná, jsou velmi praktičtí a věci si chtějí vyjasnit hned na začátku.

Mohlo by se vám líbit

Tibetský horoskop: Čítá 12 znamení a předurčuje štěstí v životě i povahu

Tibetský horoskop je stovky let starý, kdysi byl sepsán místními mnichy. Ti pojmenovali 12 znamení, která se určují dle let, ve kterých se lidé narodili. Každému znamení pak přisoudili silné i stinné stránky. Také se v tomto horoskopu píše i o zdraví a štěstí v životě. Jaké znamení jste vy?
svetzeny.cz

5. Lev

Zábavný král salónů se umístil překvapivě špatně. Za nejhorší rande schůzku s nimi označilo 31 % účastníků. A to i přestože se Lev velmi snaží udělat ten nejlepší první dojem. Lvi jsou známí tím, že se vždy snaží zapůsobit na svůj protějšek a připravit mu výjimečný zážitek. Na druhou stranu to mohli pokazit svou chlubivostí a „jájinkovstvím“, rádi se pyšní svými úspěchy a neumí pozorně naslouchat.

6. Panna

Průměrné šesté umístění patří Panně. S tou nejhorší rande zažilo 28 % lidí. Panny jsou požitkáři, takže je překvapivé, že se neumístily výše, rande s nimi bývá zážitek. Jsou také velmi romantické a rády svého partnera překvapí třeba ručně vyrobeným dárkem. Na druhou stranu berou vztahy hodně vážně a mohou se chovat odměřeně, což je asi posunulo do středu žebříčku.

7. Štíř

Jako lepší průměr lze hodnotit umístění Štíra, se kterým nejhorší rande absolvovalo 24 % dotazovaných lidí. Štír bývá šarmantní a vášnivý, na druhou stranu vám toho určitě moc o sobě na prvním rande neprozradí, což některé lidi mohlo zklamat.

8. Váhy

Pěkné osmé místo patří Váhám, jako své nejhorší rande je označilo 22 % lidí. Váhy si hodně dávají záležet na svém zevnějšku, ve společnosti se vždy chovají kultivovaně a skvěle si s nimi popovídáte. Avšak také se vůbec netají tím, že chtějí vážný vztah, to na vás „vybalí“ klidně na první schůzce, což je asi důvod, proč se neumístily ještě lépe.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop starověkého Egypta: Které ze 12 božských znamení vám náleží?

I staří Egypťané měli svůj vlastní horoskop, který stejně jako dnešní horoskopy čítal 12 znamení. Většinu z nich Egypťané odvodili od svých bohů a přisoudili jim jednotlivé charakterové vlastnosti. Zjistěte, jaké znamení byste ve starém Egyptě měli vy.
svetzeny.cz

9. Střelec

Bramborovou medaili v randění si odnáší Střelci. Nejhorší rande s nimi zažilo jen 17 % lidí. Střelci jsou obecně velmi zábavní společenští lidé a v jejich přítomnosti se téměř každý cítí dobře. Svěřit se jim můžete s čímkoliv, rádi vás vyslechnou, tím určitě „nahnali“ plusové body.

10. Kozoroh

Bronzová příčka pro Kozoroha je velkým překvapením, protože to bývají velmi uzavření a konzervativní lidé, kteří si moc nepotrpí na romantiku. Jen 16 % lidí si myslí, že rande s Kozorohem je to nejhorší, co vás může potkat. Náš odhad je, že je toto umístění získali Kozorozi díky tomu, že jen tak s někým na schůzku nejdou, pečlivě si vybírají a je větší šance, že si potom se svým protějškem sednou.

11. Vodnář

Pamatujete si na náš článek o nejatraktivnějších znameních zvěrokruhu? Vodnář tehdy obsadil první příčku, zde obsazuje druhé nejlepší místo, jen pro 10% respondentů byla schůzka s Vodnářem tou nejhorší. Vodnáři jsou totiž atraktivní nejen navenek, ale i zevnitř. Umí dobře komunikovat a svou lásku protějšku dovedou vyznat velmi romantickým způsobem.

12. Ryby

Nečekaně nejlépe dopadly tiché a citlivé Ryby. S těmi své nejhorší rande v životě absolvovalo pouhých 6 % účastníků průzkumu. Můžeme jen hádat, proč zrovna Ryby dopadly tak dobře. Náš tip je, že důvod bude podobný jako u Kozoroha, Ryby si velmi pečlivě vybírají, s kým na rande půjdou, jen tak někoho si k tělu nepustí a rozhodně nesvolí ke schůzce s každým. Je tedy dost možné, že si Ryby samy pohlídají, aby randily jen s kompatibilními protějšky.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Rande a znamení zvěrokruhu: Čtěte, než přijmete pozvání!

Chystáte se na schůzku a nevíte, co očekávat? Hvězdy vám napoví! Stačí znát datum narození vašeho protějšku a můžete se podívat, co od něj lze očekávat. Také zjistíte, jestli je mezi vašimi znameními zvěrokruhu vůbec nějaká kompatibilita a jaké vlastnosti váš potenciální partner má. Rozhodování, zda na schůzku jít či ne, tak bude jednoduché.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Takto bude vypadat váš milostný život v roce 2021

Co vás na nový rok čeká z hlediska lásky a sexu podle znamení zvěrokruhu? Velký horoskop pro rok 2021 vám odhalí budoucnost.
svetzeny.cz