Přejít k hlavnímu obsahu

Psychologický test osobnosti: Vyberte si jednu cestu na obrázku, dozvíte se o sobě překvapivé věci

Chcete se dozvědět zajímavé věci o své osobnosti? Pak stačí, když si uděláte náš jednoduchý psychologický test. Vyberete si jednu z šesti nabízených cest a posléze si přečtete číslovaný výklad. Překvapí vás, jak to sedí.

Jak test provést?

Je to zcela jednoduché, stačí se pozorně zadívat na přiložený obrázek, soustředit se a vybrat si jednu z šesti cest. Všechny cesty jsou očíslované, takže až budete mít vybráno, podívejte se níže na to, co o vás vybraná cesta vypovídá. Test byste měli provádět, až nebudete nikým rušeni, ideálně pokud jste sami doma. Nejdříve zavřete oči a relaxujte, poté je otevřete a pozorně se podívejte na fotografii. Vyberte si tu cestu, která vás podvědomě nejvíc přitahuje a láká.

Info ikona
Lesní cesta
Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Vyberte si místo, které vás nejvíc děsí a zjistěte, co vám v životě schází

Míváte někdy pocit, že vám v životě něco schází, ale nevíte přesně, co to je? Vyzkoušejte náš psychologický test, který vám prozradí, co vám v životě chybí. Stačí si vybrat jeden z osmi děsivých obrázků a přečíst si jeho výklad.
svetzeny.cz

Cesta číslo 1

Jste něžné, jemné povahy, lidé vás často vnímají jako křehkou květinku, o kterou je třeba pečovat. Často býváte duchem nepřítomní a žijete si ve svém snovém světě. Dbáte na svůj vzhled a rádi se obklopujete hezkými věcmi. Jste tradičně založený člověk. Hlavní je pro vás žít v klidu a v pohodě. Dovedete se radovat z maličkostí. Jste velmi tichý člověk, nebojte se ozvat, pokud se vám něco nelíbí. Naučte se říkat „ne“. Nadešel čas, abyste dali volný průchod svým emocím a řekli ostatním, jak se cítíte.

Cesta číslo 2

Jste člověk, který miluje nové výzvy a zážitky. Toužíte po dobrodružství a stále chcete zkoušet nové věci. Jste silná osobnost, která budí respekt. Jste věrní a nikdy jste nikoho nezradili, takových lidí je dnes málo. Cestička, kterou vidíte na obrázku, značí, že se nebojíte zdolávat životní překážky, zřejmě jste si už v životě zažili své, to vás učinilo odolnějšími. S vaší odvahou se nemusíte bát pomyslet na velké věci, pokračujte v tom, co jste začali, úspěch je blízko. A jedna rada na závěr, nehrajte si vždy na hrdinu a nechte si pomoct i od druhých, potřebujete si také odpočinout.

Cesta číslo 3

Jste velmi přemýšlivý a trpělivý člověk. Pokud je na vás vyvíjen tlak, abyste něco honem udělali, necítíte se dobře. Nejradši máte klid a ticho, samota vám nikdy nepřekážela. Nemáte strach z neznáma, což je vaše velká výhoda, vždy jste svolní ke zkoušení nových věcí. Jste spíše introvertní osobnost a samotář. V životě vám může dělat problém rozhodování o tom, čeho chcete dosáhnout, v tomto si býváte nejistí. Utřiďte si myšlenky a stanovte si jasné cíle, jinak budete životem bloudit beze smyslu.

Cesta číslo 4

Cestu číslo 4 si vybrali srandisté, se kterými je velká legrace a vždy ostatní pobaví a zvednou jim náladu. Máte výborný vkus a líbí se vám kvalitní, mnohdy luxusní věci. Jste požitkáři, kteří si života užívají plnými doušky. Na ostatní lidi působíte jako magnet, chtějí se s vámi bavit, jste jim sympatičtí a nemusíte pro to nic extra dělat, je to dáno kouzlem vaší osobnosti. Bohužel také umíte být náladoví a uděláte cokoliv, jen abyste na sebe strhli všechnu pozornost.

Mohlo by se vám líbit

Tento psychologický test z Japonska odhalí vaše silné a slabé stránky: Stačí si vybrat dvě barvy. Sedí to i na vás?

Tento psychologický test původem z Japonska se stal hitem internetu. Lidé jsou překvapeni, jak to na ně sedí. Je velmi jednoduchý, stačí se jen soustředit na paletu barev a vybrat dvě barvy, které jsou vašemu srdci nejbližší. Ty prozradí, jaké jsou vaše silné a slabé stránky.
svetzeny.cz

Cesta číslo 5

Jste člověk, který stojí nohama pevně na zemi, máte od života realistická očekávání. Jste upřímní a máte velké odhodlání a silnou vůli. Jen tak vás něco nevytočí, umíte zachovat klid. Jste schopní odpouštět, nedovedete se na nikoho dlouho zlobit. Snažíte se myslet pozitivně a obvykle hýříte dobrou náladou a rozdáváte úsměvy na všechny strany. Zatímco jiní se stresují kvůli maličkostem, vy nad tím jen mávnete rukou, většího flegmatika nenajdete. Klikatá cesta značí, že se rychle umíte adaptovat na všechny změny. Vaší velkou výhodou je, že se rychle poučíte ze svých chyb, a už je neopakujete.

Cesta číslo 6

Jste tichý a přemýšlivý člověk, který vše velmi hluboce prožívá. Nejradši jste sami, ale čas od času rádi vyrazíte do společnosti. Jste velmi citlivý člověk, kterého zraní i nevinná poznámka. Ostatní vás mají rádi, protože jste velmi hodný a upřímný člověk. Ve svém životě potřebujete silnějšího partnera, který vás ochrání před všemi nástrahami. Zkuste být v životě trochu odvážnější a všeho se tolik nebát. Možná vám k sebevědomí dopomůže právě váš partner.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: To, v jakém pořadí otevřete dveře na obrázku o vás prozradí jací jste a po čem skutečně toužíte

Chcete nahlédnout do svého nitra a dozvědět se o sobě něco nového? Pak pro vás máme připravený jednoduchý psychologický test, ze kterého zjistíte zajímavé věci, které se týkají vás a vašeho života. Nebudete věřit, kolik toho o vás prozradí výběr pořadí otevření dveří na obrázku.
svetzeny.cz