Přejít k hlavnímu obsahu

Co je důležitější než vzhled? Tyto věci přijdou mužům daleko víc sexy

Info ikona
Co přijde mužům sexy

Dobrý vzhled je dozajista velkou výhodou každé ženy, která chce upoutat pozornost muže. Ale to nestačí k tomu, aby se zamiloval. Muži prozradili, které věci jsou pro ně přednější než vzhled. Pojďte je objevit společně se Světem ženy.

Najít si muže svých snů, zamilovat a začít budovat kvalitní vztah – to je sen mnoha žen. Ovšem nejedna z nás se na sebe podívá a řekne si, že není dost hezký nebo dost hubená. O zdravém sebevědomí a jak ho posilnit si můžete přečíst zde. Ovšem my vám zvedneme náladu jinak. Vzhled totiž není to nejdůležitější. Ano, může upoutat a pomoci, ale jsou i důležitější faktory, když si muž hledá svou vysněnou polovičku.

16. Úsměv

Žena, která se nemračí, to je teprve sexy. Krásný úsměv dělá ženu nejen atraktivnější, ale když se žena směje společně s mužem, dodává mu pocit důležitosti a dobrého pocitu ze sebe.

15. Šikovná kuchtička

Kuchařské dovednosti – ty dokážou muže pořádně zaujmout. Pokud jste šikovná kuchařka a vyžíváte se v kuchyni, je to jeden z nejlepších způsobů, jak si získat mužské srdce.

14. Hravost

Hravost je pro muže velmi důležitá. Přestaňte být na chvíli „dospělá“ a upusťte páru. Pro muže je důležité vědět, že si ze sebe umíte udělat legraci a někdy trošku i bláznit jako malé dítě.

13. Dlouhovláska

Muži milují dlouhé vlasy. Vždy jsou spojeny s mládím a dobrým zdravím ženy, které je pro muže důležité. Pečujte o svou hřívu.

12. Buďte tak trochu pečovatelka

Vaše péče o muži, ale i o domácnost je velmi důležitá. Muži si všímají, jak se žena stará o své okolí, aby si správně zvolili svou budoucí ženu a matku svých dětí. Chtějí se samozřejmě cítit pohodlně. Ne nadarmo se říká, že když je muž zamilovaný, chová se jak dítě, a když je žena zamilovaná, chová se jak matka.

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

Lidé, kteří přišli na svět v pondělí, mají jinou povahu než pátečníci či nedělňátka. Schválně, jak na vás a vaše blízké sedí následující charakteristiky. Objevte svoje skryté talenty podle dne vašeho narození!
svetzeny.cz

11. Přirozenost

Být skutečná a přirozená. Skutečná žena na úrovni se nikdy nesnaží vypadat jako nikdo jiný, a už vůbec ne vypadat jinak. Hledejte na sobě to krásné a pečujte o sebe, zdokonalujte se a nesnažte se jen napodobovat ostatní. Autenticita je důležitá.

10. Boky jako skříň

Pokud máte širší boky a nejste jako modelka 90, 60, 90, nezoufejte! Muži mají rádi větší boky na ženách. Jsou spojeny s plodností a porodem zdravějších a chytřejších dětí.

9. Laskavost přitahuje

Pouze laskavá ženy bude empatická a podpoří svého muže, když to potřebuje, v jeho snech a cílech. Mít úroveň a zdravé sebevědomí je fajn, ovšem nafrněnost už se dávno nenosí.

8. Váš život není jen jeho život

Že se v této větě ztrácíte? Nevadí, hned vysvětlíme. Každá žena by měla mít své vlastní zájmy a umět být jak sama se sebou, tak s partnerem. Váš život by neměl být naplněn pouze partnerem a jeho zájmy a koníčky. Budujte si i svůj osobní samostatný život.

7. Vysoký hlas je vábidlo

Vysoký hlas je pro muže velmi atraktivní a sexy. Podle výzkumu dělá ženu krásnější a je vnímána jako mladší. Což mužům imponuje.

6. Naučte se dělat kompromisy

S lidmi, kteří si myslí, že mají vždy a za každou cenu pravdu, se velmi těžko komunikuje. Naučte se dělat kompromisy, ale zase pamatujte, že tohle chování musí fungovat na obě strany.

5. Mateřský instinkt

Koneckonců, muži myslí do budoucnosti a chtějí mít jistotu, že se jejich vyvolená dobře postará o ně i o děti. Ženy, která si dokáže pohrát s dítětem nebo povozit kočárek je mnohem atraktivnější než ledová královna.

4. Červené rty

Červené rty jsou sexy. Muže vzrušují a ne nadarmo se říká, že krátké černé šaty a červené rty jsou jednoduše trhákem, který nikdy neutichne.

3. Smysl pro humor

Mužům imponuje, když se žena směje jejich vtipům a když umí zvednout náladu. Je důležité mít smysl pro humor a umět se zasmát i sama sobě.

2. Chuť žít

Užívat si života. Umět se bavit, smát se, rozdávat radost. Nejde to vždy, ale nikdo nechcete po svém boku věčně ukňouraného a zamračeného partnera, že ne?

1. Oblečená, neoblečená

Nejvíc přijde mužům sexy, když můžou zapojit svoji představivost. Krásné prádlo, které neodhalí všechno, ale dává mužům prostor pro jejich fantazii, je podle průzkumu nejvíc sexy věcí, která předčí pěknou tvář. 

Nejlepší sex vašeho života? Víme, kdy přijde!

Myslíte si, že jste měli nejlepší sex svého života ve svých divokých dvaceti letech? Nejste ani blízko!
svetzeny.cz

Numerologie: Co o vašem partnerovi vypovídá jeho životní číslo?

Životní čísla předurčují náš osud v mnoha směrech – ať už jde o kariéru, štěstí, úspěch, ale i lásku. Zjistěte, co o vašem partnerovi vypovídá jeho životní číslo. Dozvíte se, jaký je, co se týče vztahů, a co od vztahu očekává. Výpočet životního čísla je snadný, stačí vědět, kdy se partner narodil, životní číslo je součtem čisel v datu narození.
svetzeny.cz