Přejít k hlavnímu obsahu

Potěšte svoje vlasy a dopřejte jim tu nejlepší péči

Info ikona
Péče o vlasy

Naše vlasy dostávají zabrat především v létě, ovšem ani na podzim bychom neměli zanedbávat péči. Svět ženy vám přináší produkty, které vám pomohou získat vysněné zdravé a dlouhé vlasy.

Kdo z nás netouží po dlouhých a především zdravých vlasech? Díky správné péči a kvalitním produktům můžete vašim vlasům dodat dostatek živin a probudit je zpátky k životu.

Řada Elseve Full Resist od L’Oréal Paris Program obnovy pro vaše vlasy

Řada Elseve Full Resist od L’Oréal Paris představuje kompletní péči pro vaše vlasy skládající se z posilujícího šampónu, balzámu, bezoplachové péče a nově také víceúčelové masky na vlasy. Produkty vynikají svým unikátním složením obohaceným o arginin, biotin a vitamín B5, napomáhající v obnově odolnosti vlasového vlákna, zamezení lámavosti a celkovému posílení vlasů.

Info ikona
L’Oréal

predplatsi.cz

KÉRASTASE CHRONOLOGISTE NADČASOVÁ PÉČE

Čas se na našich vlasech může projevit ztrátou lesku a pružnosti, zatímco vlasová pokožka se postupně stáva citlivejší a náchylnejší na podráždění. Abyste předešli mdlému vzhledu vlasů bez života, je důležité dbát na důkladnou hydrataci a regenerační složky. Profesionální anti-age řada Kérastase Chronologiste obsahuje unikátní směs ingrediencí, ktéré vlasy posilňují a navrací jim elasticitu. Vlasy jsou tak pravidelným používaním opět zářivé, revitalizované a odolnější vůči poškození. Zpomalte čas pomocí smyslné vůně řady Chronologiste, zatímco její účinky rozmazlují vaše vlasy.

Info ikona
KÉRASTASE

Elseve Dream Long Steam Mask: Doslova žhavá inovace pro dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy a boj s jejich poškozením a roztřepenými konečky. Zdá se, že se jedná o věčné téma. Proto si obzvláště dlouhé vlasy žádají náležitou péči. Elseve Dream Long od L’Oréal Paris je první řadou, která perfektně rozumí potřebám dlouhovlásek. Nyní je navíc doplněna o doslova žhavou inovaci pro vlasy v podobě Elseve Dream Long Steam Mask.

Info ikona
Elseve

Prozradíme vám tajemství nočních pleťových masek

svetzeny.cz

Dr.Max Caffeine Shampoo regeneruje a chrání

Kofeinový šampón pro všechny typy vlasů. Speciální složení šamponu chrání před předčasným vypadáváním vlasů. Obsažený kofein přináší vlasovým kořínkům již během mytí vlasů potřebnou stimulaci a pomáhá tak růstu vlasů. Panthenol a hydrolyzovaný keratin napomáhají zpevnit a regenerovat poškozené vlasy.

 

Info ikona
Dr.Max

MARIA NILA STRUCTURE REPAIR

Velká dávka oddanosti a důvěry. Raci jsou známí pro svůj silný smysl pro věrnost. Stejně tak jako řada structure repair, která obsahuje posilující výtažek z mořské řasy, který pečuje o vaše vlasy. Vždy se na ni můžete spolehnout!

Info ikona
MARIA NILA

Parfém jako vaše poznávací znamení: Vyberte si ten nejlepší!

svetzeny.cz