Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Co o vašem partnerovi vypovídá jeho životní číslo?

Životní čísla předurčují náš osud v mnoha směrech – ať už jde o kariéru, štěstí, úspěch, ale i lásku. Zjistěte, co o vašem partnerovi vypovídá jeho životní číslo. Dozvíte se, jaký je, co se týče vztahů, a co od vztahu očekává. Výpočet životního čísla je snadný, stačí vědět, kdy se partner narodil, životní číslo je součtem čisel v datu narození.

Životní číslo 1

Pokud dává součet data narození vašeho partnera číslo 1, tak máte vedle sebe opravdu silnou dominantní osobnost. Váš partner má tendenci mít vše pod kontrolou a ani vy nejste výjimkou. Může mít sklony k žárlivosti a touhu vás mít jen pro sebe. Na druhou stranu je to partner velmi aktivní, který vám dopřeje život plný zážitků. Rád vás bude rozmazlovat, ať už dárky nebo svými činy. Sám jedná otevřeně a na rovinu, to samé očekává od vás. Neplatí na něj, když mu něco naznačujete, je třeba mu to jasně říct.

Životní číslo 2

Lidé s životním číslem 2 nesnášejí samotu. Od svého partnera chtějí mít jistotu, že je tu vždy pro ně. Ale pozor, někdy se stává, že jsou ve vztahu jen proto, aby nebyli sami, tak buďte obezřetní a nestaňte se pouhými „převozníky“. Ať tak či onak, lidé s životním číslem 2 dávají do každého vztahu všechno, co mohou, ať už jde o přátelství, lásku, či rodinu. Jsou to rození pečovatelé, se kterými se budete mít jako v bavlnce. Mají silnou intuici a jsou citliví. Proto jim nikdy nelžete, snadno to odhalí a velmi je to zraní.

Horoskop: Objevte skryté touhy vašeho partnera podle znamení zvěrokruhu

Datum narození dokáže prozradit, co se v člověku skrývá. Dokonce i to, jaký má vztah k sexu. Není špatné vědět, co vás čeká. Objevte skryté touhy vašeho partnera společně se Světem ženy!
svetzeny.cz

Životní číslo 3

Lidé s životním číslem 3 bývají stydliví a přecitlivělí. Zpočátku se ve vztahu cítí nejistí a potřebují, abyste je utvrdili v tom, že je skutečně milujete. Ve vztahu se chtějí citit v bezpečí, zrada, lež či nevěra pro ně bývá zdrcující. Jsou připraveni vám oplatit vaši péči, bývají to velmi hodní usměvaví lidé, tito partneři se budou snažit udělat každý den speciálním. Rádi vám uvaří, uklidí a vždy se vám budou snažit zlepšit náladu. Umí naslouchat druhým, kdykoliv tu jsou pro ostatní.

Životní číslo 4

Životní číslo 4 mívají silné osobnosti, pro které je oddanost ve vztahu na prvním místě. Jsou hodně prakticky zaměření, opravdoví partneři do života. Se vším si snadno poradí a pomohou vám řešit vaše problémy. Hodně si zakládají na rodinném majetku, snaží se mít hezké bydlení, zabezpečit rodinu, jak nejlépe mohou, vždy mají finanční rezervu. Jsou to zodpovědní partneři, na které se můžete spolehnout. Jsou však také velmi rázní, pokud je podvedete nebo jim zalžete, jsou schopni s vámi okamžitě ukončit vztah.

Životní číslo 5

Životní číslo 5 mají partneři požitkáři, pro které jsou společné zážitky víc než majetek. Tento partner není pro vás, pokud nemáte dobrodružnou povahu či neradi cestujete. Pro něj je prioritou v životě toho co nejvíc vidět a zažít. Bohužel u nich často partner a rodina bývá na druhém místě a nehrnou se příliš do závazků, slovo svatba je děsí. Nemají rádi stereotyp ve vztahu, pořád chtějí zkoušet a podnikat nové věci. Bohužel snadno podlehnou neřestem – drogám, alkoholu, sexu s jinými ženami.

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

Lidé, kteří přišli na svět v pondělí, mají jinou povahu než pátečníci či nedělňátka. Schválně, jak na vás a vaše blízké sedí následující charakteristiky. Objevte svoje skryté talenty podle dne vašeho narození!
svetzeny.cz

Životní číslo 6

Partneři s životním číslem 6 neumějí být sami, proto jdou často ze vztahu do vztahu. Jsou to nesmírně hodní lidé, mnohdy jsou však schopni i zanedbávat partnera, pokud je potřeba pomoci někomu druhému. Partneři s životním číslem 6 špatně snášejí hádky a konflikty. Nebudou jim proto vyhovovat výbušní partneři, chtějí mít svůj klid. Věci si berou hodně osobně a snadno se urazí. Od svého partnera vyžadují trpělivost, podporu a naslouchání.

Životní číslo 7

Partneři s životním číslem 7 jsou lidé, pro které je duchovno velmi zásadní. Proto si partnera vybírají intuitivně, chtějí s ním být na jedné vlně. Snadno lidi prokouknou, dokáží se na ně napojit. Z tohoto důvodu se nevyplatí jim něco tajit či jim lhát. Ve vztazích jsou velmi opatrní, mají tendenci vidět věci pesimisticky a plně lidem nedůvěřovat, a to včetně partnera. Obvykle to má svůj důvod – již se několikrát v životě zklamali, když svou intuici ignorovali. Bude těžké najít si cestu k jejich srdci, ale pokud budete trpěliví, získáte hluboce milujícího partnera.

Životní číslo 8

Partneři s životním číslem 8 bývají velmi žádaní. Mají charisma, jsou zábavní, okouzlující a plní energie. Umí skvěle konverzovat, s osmičkou je radost popovídat si po příchodu domů. Partneři s životním číslem 8 jsou však i velcí kariéristé, číslo 8 je spojováno s penězi. Tito partneři touží po penězích tak moc, že se nebojí je i riskovat, takže pozor, aby vás do případných finančních potíží nestáhli sebou. Neradi mluví o svých pocitech a nechávají si je pro sebe, ale občas se v nich vztek nakupí a vybouchnou.

Životní číslo 9

Životní partneři s číslem 9 jsou velmi klidní, vyrovnaní, mnohdy vyzrálejší než jejich vrstevníci. Jejich životním posláním je dělat ze světa lepší místo, proto vedle sebe budou chtít mít někoho, kdo to vnímá stejně. Bývají to lidé, kteří by se pro svého partnera a rodinu rozkrájeli. Možná protože jsou tak vřelí a hodní, mají obvykle za sebou spoustu nevydařených vztahů, kdy je druhý využíval. Je k nim tedy třeba přistupovat citlivě.

Co o vás prozradí vaše barva očí? Dle vědců se z ní dá vyčíst vaše povaha

Říká se, že oko je okno do duše. Oči nám mohou hodně prozradit o povaze člověka, jak dokládají již publikované vědecké studie. Co o vás vypovídá barva vaší duhovky? A jak vás vnímají ostatní? Tyto otázky si položili vědci a při svých výzkumech našli souvislost mezi barvou duhovky a osobnostními rysy. Zjistěte, k jakým závěrům došli.
svetzeny.cz

Dějí se vám v životě špatné věci? Možná máte karmický dluh z minulého života. Zjistěte svůj podle data narození

Karma se řídí zákonem příčiny a následku. Vše, co jsme udělali dobrého a špatného v životě, se nám vrací zpět jako boomerang. A to platí i pro minulé životy. Pokud jsme v minulém životě udělali něco špatného, musíme dluh v příštím životě splatit. Zjistěte, zda i vy máte karmický dluh, a co můžete udělat pro napravení své karmy.
svetzeny.cz