Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Objevte skryté touhy vašeho partnera podle znamení zvěrokruhu

Info ikona
Horoskop

Datum narození dokáže prozradit, co se v člověku skrývá. Dokonce i to, jaký má vztah k sexu. Není špatné vědět, co vás čeká. Objevte skryté touhy vašeho partnera společně se Světem ženy!

Beran – impulzivní divoch

Ze sexu nedělá zbytečnou vědu. Chce všechno a hned! Je lovec, žádná kořist. Nepotřebuje romantickou atmosféru, svíčky a dlouhá vyznání. Žádná prázdná slova, ale jeho činy vás přesvědčí o tom, že je to ten pravý. Miluje se rád kdykoliv a kdekoliv. Dobře mu dělá hlazení po celém těle, vískání ve vlasech, které přejde i v drsnější doteky. Škrábání, něžné kousání… potřebuje však alespoň na okamžik cítit ženskou sílu a smyslnou převahu. Jen tak se vám podvolí.

Býk – smyslný požitkář

Miluje požitky, a to nejen na talíři, ve skleničce, ale i v sexu. Žádné umouněné rychlovky! Na svou porci sexu se dokáže mistrně připravit. Jeho milenka musí být krásná, čistá a měla by i úžasně vonět. Má-li ještě k tomu bonus finanční nezávislosti, snese jí a tím i sobě v erotických hrátkách doslova modré z nebe. Při milování se vzrušuje všemi smysly: zrakem – svůdným prádlem, chutí – lahodným drinkem, sluchem – dráždivými slovy, čichem – smyslnou vůní a hmatem – erotickými doteky.

Blíženci – rozmarný žonglér

Partnerka ho musí respektovat. Je volnomyšlenkář a jen tak ho někdo nespoutá. Nikdy si svou milenkou není stoprocentně jistý. Nemůže být někdo jiný ještě lepší? Žena, které se poddá, musí být formát a měla by mít stále něco v záloze. Prostě musí ho bavit. Promění-li se sex v rutinu, přestane mít pro něj kouzlo. Miluje totiž neznámo, tajemství a hlavě napínavý proces poznávání, odhalování… Zajímá ho, o čem přemýšlíte a čeho chcete dosáhnout. Nesnáší žárlení.

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

svetzeny.cz

Rak – románový hrdina

Je milencem, po jakém ve skrytu duše touží i ta nejsvobodomyslnější žena. Emotivní, intuitivní a pečovatelský. V partnerce cítí a uctívá milenku, manželku a matku zároveň. Eroticky vnímá především ňadra. Miluje klidný domácí krb a naprostou harmonii. Pod jeho plachou slupkou se skrývá oheň, kterému dovolí vzplát jen před tím, komu stoprocentně důvěřuje. Dokáže být, a to nejen v sexu, až božsky trpělivý. Svojí čistou bezmeznou láskou se může lapit i do velmi nebezpečných osidel.

Lev – sebevědomý vládce

Sex bere tak trochu jako divadelní představení, ve kterém hraje hlavní roli. Je jako zápalná bomba. Snadno se zamiluje, ale stejně rychle ho dotyčná přestane bavit. Je král, ke kterému byste se měla tak chovat. Miluje pochvalu, uznání a dárky. Dokážete-li je správně namixovat, dovede vás nespoutanými a odvážnými milostnými praktikami až na vrchol sedmého nebe. Je v sexu poživačný a nenasytný. Jestliže však poznáte, co zbožňuje, přede jako kotě.

Panna – přirozený šikulka

Na všechno je rád předem pečlivě připraven. Rychlý sex v autě? Fuj! Milování je naprosto přirozenou součástí zdravého života. Patří k němu tak jako ranní sprcha. Vášeň u něj není na prvním místě, ale miluje se rád a často. Potká-li tu pravou, pomalu se učí nebát se a proměňovat  své nejskrytější a nejdivočejší fantazie ve skutečnost. Touží i po nemravnostech, ale popustit jim vnitřní uzdu mu trvá trochu déle.

Váhy – rafinovaný diplomat

Patří mezi nejsmyslnější znamení zvěrokruhu. Rád si hraje na nevinnou oběť v ženském objetí, i když iniciátorem bývá většinou on sám. Touží po romantice, porozumění a kráse. Potřebuje cítit lásku, klid a bezpečí, ale sám bývá s věrností trochu na štíru. Jeho erotické představy jsou díky jeho obrovské fantazii stále nenaplněné. Jeho partnerka musí být spolehlivá, tvořivá, vášnivá a oddaná. Nesnáší žárlivky a sex na jednu noc se mu příčí.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou obzvláště zvídavá. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz

Štír – muž vampír

Sexuální charizma mu přímo čiší z očí. Chce-li někoho získat, projde za ním i peklem. Miluje chůzi nad propastí, dobrodružství, vzrušení a spalující touhu. Dosáhne-li svého cíle, jeho zájem může ochladnout nebo zamilovanost přejde v majetnictví. Taková žena je jeho věcí a on si s ní může dělat, co se mu zlíbí. Padne-li partnerčin zrak na jiného, bůh jí pomáhej. Je jen málo žen, které ho dokážou držet v napětí. Najde-li se taková, z níž čiší sex-appeal a moc, dokáže jí vyčarovat noci plné vášně, kterých se nedokáže nikdy nabažit.

Střelec – hravý průzkumník

Sex je pro něj nádhernou oslavou života. Pocit volnosti potřebuje doslova jako kyslík k dýchání. Svými šípy lásky míří na různé objekty. Vzrušení z lovu je to, co ho baví. Nečeká v pozadí, až ho někdo osloví. Miluje cestování a lákají ho barevné cizinky. Erotika, milování, sex, to je pro něj vzrušující hra. Rád v ní hraje co možná nejrozmanitější role. Vzrušuje ho sex ve zkušební kabince v obchodním domě, na lavičce v parku, na večírku… Jen žena s nevyčerpatelnou fantazií dokáže jeho nespoutanost osedlat.

Kozoroh – zodpovědný realista

Chce být dokonalý a nejlepší úplně ve všem – i v ložnici! Má rád vše pod kontrolou, bankovní účet, perfektní domov, jistotu a partnerčinu věrnost. Žádná improvizace, překvapení či divokost. Budování jeho vztahu představuje stavbu pyramidy. Vyžaduje hluboký, pevný a dobře prověřený základ. Z lehkovážných románků mu doslova naskakuje husí kůže. Je-li si partnerkou jistý, dokáže s rozumem a zodpovědností sobě vlastní proměnit sex v naprosto dokonalou harmonii.

Numerologie: Co o nás prozradí naše životní číslo?

svetzeny.cz

Vodnář – čestný samaritán

Sex není středobodem jeho života. Představuje až pověstnou třešinku na dortu vzájemné lásky a porozumění. Trochu déle trvá, než ho přítelkyně začne zajímat i jako potenciální milenka. K sexu totiž potřebuje naprosté splynutí duší. Teprve pak otevře stavidla své smyslnosti. Jestliže se zamiluje, jako mávnutím kouzelného proutku se z něj stane nejúžasnější muž, jakého si můžete v ložnici vůbec představit. Pozor na ty, kteří v ženě hledají víc matku než milenku. Mohou tím v ženě erotickou jiskru spíš uhasit než zapálit.

Ryby – obětavý idealista

Víc než na sebe myslí při milování na ženino blaho. Vlastní potřeby a touhy podřizuje partnerčiným představám. Je velmi citlivý a romantický, ale jako by se bál své touhy vyslovit a prosadit. Hledá kultivovanou ženu, na jejíž tělo by svými jemnými prsty dokázal hrát jako na vzácnou harfu. Dotkne-li se erotických bodů své něžné polovičky, ta je naprosto ztracena. V sexu ji dostane na samý vrchol tantrického milování. Láká ho vše duchovní a tajemné.

Dějí se vám v životě špatné věci? Možná máte karmický dluh z minulého života. Zjistěte svůj podle data narození

svetzeny.cz

Horoskop: Tohle jsou nejmarnivější znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz