Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tohle jsou nejmarnivější znamení zvěrokruhu

Tato tři znamení zvěrokruhu jsou považována za povrchní a marnivá. Vše kolem jejich vzhledu proto musí být vždy dokonalé. Jste jedním z nich?

Marnivá znamení zvěrokruhu věnují zvláštní pozornost bezchybnému vzhledu

Rozcuchané vlasy, trošku pomačkané tričko a někteří lidé dostanou kopřivku. Proč? Protože mnoho z nás přikládá zvláštní důležitost dokonalému atraktivnímu vzhledu. V zásadě na tom není nic špatného, ale tuto tendenci lze při přehnané míře označit za aroganci nebo povrchnost. Především tato znamení zvěrokruhu jsou považována za fintili a nejmarnivější znamení ze všech. Jejich vzhled je pro ně nesmírně důležitý – a nesledují jenom sebe, ale i ostatní.

Váhy

S vládnoucí planetou Venuší jsou Váhy považovány za jedno ze znameních zvěrokruhu, které mají velmi vysokou obavu o svoji vizuální krásu. I když Váhy vědí, že vzhled není všechno, zajímají se na prvním místě o to, jak někdo vypadá – v přátelství i ve vztazích. Proto i jejich vzhled musí být vždy dokonalý a bezchybný, jinak se nebudou cítit rovnocenní s atraktivními lidmi v jejich okolí.

Blíženci

Blíženci se rádi oblékají a vypadají dobře. Jako extrovertní a okouzlující znamení zvěrokruhu připisují Blíženci velký význam tomu, aby si jich ostatní vážili a měli je rádi. Bohužel věří, že jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je vypadat krásně. Proto si vždy zachovávají svůj bezchybný vzhled, a tak se rychle zdají být marniví nebo dokonce povrchní.

Panna

Panna má také vysoké standardy a očekávání sama od sebe. Vždy chce zanechat bezchybný první dojem na své bližní. Proto znamení Země věnuje zvláštní pozornost dobře upravenému vzhledu, drahému a stylovému oblečení. Ačkoli Pannu to vždy dělá stylovou, ostatní to děsí, protože se mohou rychle cítit zastrašováni a odsouzeni.

Mohlo by se vám líbit

Každá chuť na jídlo má svoje vysvětlení a příčinu: Co nám tělo říká, když máme chuť na sladké, slané nebo noční chutě a jak se jim vyhnout?

Znáte také ten pocit, když máte nesmrtelnou chuť na sladké nebo slané? Je dobré vědět, co ve skutečnosti jaká chuť znamená a jak se jí můžete v budoucnu vyhnout. Myslete na to, že každá chuť na svoje vysvětlení a příčinu.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Dějí se vám v životě špatné věci? Možná máte karmický dluh z minulého života. Zjistěte svůj podle data narození

Karma se řídí zákonem příčiny a následku. Vše, co jsme udělali dobrého a špatného v životě, se nám vrací zpět jako boomerang. A to platí i pro minulé životy. Pokud jsme v minulém životě udělali něco špatného, musíme dluh v příštím životě splatit. Zjistěte, zda i vy máte karmický dluh, a co můžete udělat pro napravení své karmy.
svetzeny.cz