Přejít k hlavnímu obsahu

Tato znamení zvěrokruhu extrémně žárlí na své partnery: Jste mezi nimi?

Žárlivost se asi úplně nevyhýbá žádnému znamení zvěrokruhu, ale nekteří jsou žárliví více a jiní méně. Víte, která znamení mají tendenci svého partnera podezírat, šmírovat a extrémně na něj žárlit? Možná vás jejich výčet překvapí, protože to na sobě navenek obvykle nedávají znát.

Štíři

Štíři jsou jednoznačně nejžárlivějším znamením zvěrokruhu. Mají tendenci lidem nedůvěřovat, a to včetně svého partnera. Jejich podezíravost a snaha o kontrolu může leckoho odradit. Neváhají se uchýlit i k manipulaci a falešným obviněním, tak moc žárliví jsou. Stejně tak, jako je Štír schopen intenzivně a hluboce milovat, je i schopen extrémně žárlit. Štíři jsou neustále ve střehu a svého partnera si hlídají jako ostříž. Jsou schopni ho i špehovat, kontrolovat mu telefon a sledovat ho na každém kroku. Neradi bývají zaskočeni, a tak je jejich žárlivost jakousi mentální obranou, kterou se připravují na těžké životní situace, jako je například zjištění nevěry. A jsou specifičtí ještě v jednom ohledu, zatímco ostatní znamení žárlí na základě nějakého podnětu, Štír žádný impuls ani nepotřebuje, tak moc je nedůvěřivý.

Panny

Žárlivost Panny vychází z jejího perfekcionalismu a přehnaně kritického myšlení. Panny se sebou bývají jen málokdy spokojené a často trpí nízkým sebevědomím. To pak vede k tomu, že všechny kolem sebe vnímají jako potenciální konkurenci. Pokud si jejich partner zajde na kávu s kamarádkou či kolegyní, nejsou schopny v tom vidět jen čisté přátelství nebo udržování kolegiálních vztahů, hned jim vytane na mysli možná nevěra. Navíc jsou to také pesimisté, mají tendenci věci vidět černě. A tak i sebemenší implus vede k žárlivosti. Ještě nesnáší jednu věc, když partner věnuje pozornost komukoliv jinému než jim. To platí obecně, nejenom co se týče vztahů. Panny jsou schopné žárlit na jeho rodiče, kamarády i sourozence

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení vám jen tak něco nezapomenou. Patříte mezi ně i vy?

Odpustit a zapomenout? Ne s těmito znameními zvěrokruhu. Často si libují v minulosti a jednoduše se nemohou posunou dál, protože na nic nezapomínají. Pokud jim ublížíte, budete to žehlit velice těžko...
svetzeny.cz

Lvi

Žárlivost Lva pramení z jeho přílišné sebelásky. Lvi se cítí jako ti nejlepší a dokonalí, nechápou, proč by jejich partner měl věnovat svůj čas někomu jinému než jim. Jsou neuvěřitelně hrdí a těžce nesou, když se jim partner nevěnuje. Sami mají v povaze absolutní věrnost, a tu také vyžadují od svého partnera. Pokud se jim nedostává od partnera obdivu a pozornosti, rozzlobí je to a vnitřně se cítí zranění, avšak jejich pýcha jim nedovolí dát to na sobě znát. Jejich kontrola emocí má však své meze a stane se, že Lev vybouchne a ztropí žárlivou scénu, která pak opravdu stojí za to. Následně se uchylují k ultimátům: Buď on(a), nebo já.

Býci

Býci jsou známí pro svou majetnickost. Celý život tvrdě dřou, aby pro svého partnera a rodinu zajistili luxusní bydlení a komfortní život. Pokud by se v jejich životě objevil nějaký narušitel, jsou připraveni se o svého partnera bít. Mají tendenci své partnery „vlastnit“ a na možného soka v lásce pohlížet jako na zloděje, který jim chce ukrást něco, co jim patří. Často proto své partnery přehnaně kontrolují a hlídají, pramení to z jejich silného citu k nim a obavám, že by jim partnera někdo mohl „odloudit“. Bohužel tím doma vytvářejí dusno a neuvědomují si, že takovým chováním spíše partnera odradí. Jsou přímo alergičtí na to, když jejich partneři chválí své expartnery či kolegy a známé. Toto srovnání těžce nesou. Sami jsou totiž věrní až za hrob a svého partnera hluboce milují.

Mohlo by se vám líbit

Indigové, křišťálové a duhové děti: Mají mimořádné schopnosti a vyšší moc měnit svět. Které jsou ty vaše?

Určitě jste už slyšeli o indigových, křišťálových a duhových dětech a možná by vás zajímalo, které z nich máte doma vy. Každá z těchto skupin dětí totiž sdílí celý soubor společných charakterových vlastností. A příznivci hnutí New Age, kteří se zabývají transpersonální psychologií, věří, že každé dítě má na této planetě svůj specifický účel.
svetzeny.cz