Přejít k hlavnímu obsahu

6 jednoduchých způsobů, jak si zlepšit karmu: Začít můžete už dnes!

Info ikona
Lepší karma

Toto je 6 jednoduchých způsobů, kterými lze budovat dobrou karmu každý den. Začít můžete už dnes! Zjistěte, co je potřeba udělat, abyste do vesmíru vysílali pozitivní energii, která se vám jednou v dobrém vrátí.

1. Mluvte pravdu

To, že lhát se nemá, nám říkali už naši rodiče, ne každý se toho však v dospělosti drží. Lhaní vám může uškodit hned v několika ohledech. Jednak se jím diskreditujete, jakmile ostatní zjistí, že jste mluvili nepravdu, nebudou už vám posléze důvěřovat. Také se lhaní pojí se špatnou karmou, vaše lži vás jednou dostihnou, i když si to třeba nechcete připustit.

2. Chvalte

Pokud si chcete zlepšit karmu, lze to udělat tak, že ostatním nějakým způsobem zlepšíte den. Jednou z možností je skládání komplimentů. Nic to nestojí a má to z karmického hlediska velký efekt.

Horoskop: Které znamení zvěrokruhu je všemi milováno? Astrologie prozradila vítěze!

svetzeny.cz

3. Pomáhejte nezištně

Chcete si zlepšit karmu? Pak druhým pomáhejte bez toho, abyste očekávali něco nazpátek. Takový skutek vysílá do vesmíru mnoho pozitivních vibrací. Rovněž sami ze sebe budete mít dobrý pocit, že jste druhým v nouzi pomohli. Pamatujte na to, že karma se řídí principem příčiny a následku. Energii, kterou vysíláte, po čase dostanete zpět. Nebude to hned, neexistuje nic jako „instantní karma“, ale jednou se vám to v dobrém vrátí.

Info ikona
Pomoc druhým

4. Buďte vděční

V době, kdy se na nás ze sociálních sítí doslova valí fotky „dokonalého života“ hvězd a influencerů, zapomínáme na vděčnost asi více než kdy předtím. Chceme víc a víc, zapomínáme přitom, za kolik věcí bychom ve svém životě měli být vděční. Vždy mějte na paměti, že všichni nemůžeme mít vše, co si usmyslíme, ale to neznamená, že je náš život prázdný. Buďte pokorní a každý den děkujte za to, co máte.

Aura: Zjistěte, jaká barva z vás vyzařuje. Vypovídá to o vaší osobnosti víc, než si myslíte!

svetzeny.cz

5. Naučte se odpouštět

Toto je asi jeden z nejtěžších bodů, odpustit totiž někdy bývá velmi těžké. Každému z nás bylo někdy ublíženo, některým z nás více, jiným jenom trochu. Je těžké vyhnout se pocitům zloby a touze po pomstě, ale z hlediska dobré karmy je zásadní naučit se odpouštět. Můžete si být jisti, že pokud vám někdo provedl něco zlého, karma se o něj postará – boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Není důvod, abyste se mstili těm, co vám ublížili a zahlcovali svou mysl negativními představami. Odpuštění vám přinese klid v duši. Pokud byste nedokázali odpustit, budou se vás neustále držet pocity smutku, vzteku a nenávisti, což vás bude psychicky vyčerpávat.

Info ikona
Odpuštění

6. Pomáhejte ostatním dosahovat cílů, které si stanovili

Nepřejícnost přináší špatnou karmu, pamatujte, že platí: „Přej a bude ti přáno. Dej a bude ti dáno.“ Jednou z nejušlechtilejších věcí, která buduje dobrou karmu, je snaha ostatní v životě posunout, pomoci, aby se i jim dařilo. Pokud někomu pomůžete k tomu, aby byl nejlepší verzí sebe sama, karma vám to v dobrém vrátí. To můžete udělat různými způsoby, tím, že jej něco naučíte, vyslechnete ho a poradíte mu, dodáte mu na odvaze. Dodržujte těchto 6 bodů, buďte milí, obětaví a laskaví. Zanedlouho uvidíte, že se váš život začne měnit k lepšímu.

Jak stará je vaše duše? Prozradí to váš měsíc narození!

svetzeny.cz

Astrologie: Průzkum ukázal, jak by si přála bydlet jednotlivá znamení zvěrokruhu. Odhadli dobře i váš vkus?

svetzeny.cz