Přejít k hlavnímu obsahu

Přitáhněte si do života štěstí, úspěch a hojnost pomocí symbolů: Je pro vás nejvhodnější lotosový květ, žalud nebo červený netopýr?

Přitáhněte si do života štěstí, úspěch a hojnost pomocí magických symbolů. Navíc mají některé z nich i ochranný význam, drží od vás dál negativní energii. Zjistěte, zda se pro vás nejvíce hodí symbol lotosového květu, žaludu či netopýra.

Lotosový květ pro ty, kteří se ocitli v nesnázích

Symbol lotosového květu pomůže všem, kteří se ocitli v nesnázích a prožívají těžké časy. Symbolizuje, že i v naší nejtemnější hodině, kdy se cítíme na dně, může najednou přijít zvrat a do našich životů se vrátí štěstí a světlo. Lotosový květ za posvátný a mocný považovali už lidé ve starověkém Egyptě. Své místo má i ve dvou náboženstvích – hinduismu a buddhismu. Je to symbol čistoty, jelikož tato rostlina vyrůstá z bahna a špinavé vody, ale sama voní a je čistá. Plod lotosu symbolizuje minulost, květ současnost a jeho stonek je budoucností. Pokud jste se ocitli v zapeklité situaci, pořiďte si šperk či dekoraci se symbolem lotosu, dodá vám sílu kráčet k lepším zítřkům.

Info ikona
Lotos

Narodili jste se na rozhraní dvou znamení zvěrokruhu? V tom případě máte ty nejlepší a nejhorší vlastnosti obou, říká astroložka

Někteří lidé se narodili na rozhraní dvou znamení. Dle astroložky Maren Altman to znamená, že máte ty nejlepší i nejhorší vlastnosti z obou dvou znamení. Zjistěte, zda i vy jste jedni z těch, jejíž znamení je hraniční.
svetzeny.cz

Skarabeus nosí štěstí a zdraví

Skarabeus (česky vruboun posvátný) je brouk z čeledi vrubounovitých, který byl ve starém Egyptě vnímán jako mocný symbol, který zachycuje vítězství slunce nad temnotou. Tito brouci byli v Egyptě uctíváni jako posvátní tvorové boha Ra. Představovali rovněž cyklus znovuzrození. Amulety, na kterých je skarabeus vyobrazen, mají prý kouzelnou moc, která jejich nositele ochraňuje, přináší mu štěstí a také zdraví.

Info ikona
Skarabeus

V magii žaludu věřili staří Řekové i druidi

Pokud si chcete pořídit ochranný amulet, který vás ochrání před vším zlým, sáhněte po symbolu žaludu. Ten je plodem dubu, stromu, který staří Řekové považovali za nejposvátnější ze všech, byl zasvěcen králi bohů Diovi. Věřili, že vše, co z tohoto stromu vzejde, je božské, posvátné a magické. Druidi zase symbol žaludu nosili jako ochranu před zlou energií. Využívali je prý i čarodějnice, prý tento symbol zvyšuje plodnost, přináší štěstí, hojnost a magickou ochranu. Tento amulet je vhodný, pokud se chcete uchránit před negativní energií druhých.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budou to finanční problémy, nejistota nebo nová láska?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 23.8.-29.8.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.
svetzeny.cz

Červený netopýr symbolizuje hojnost i dlouhý život

Červení netopýři jsou v Asii vnímáni jako symbol hojnosti, plodnosti, duchovní pomoci, štěstí a dlouhého života. Pokud seženete amulet, na kterém jsou vyobrazení dva červení netopýři, údajně vám to přitáhne do života až dvojnásobek štěstí.

Kolo štěstí přivolá na pomoc karmu a pomůže vám překonat potíže

Dalším mocným symbolem je kolo štěstí. Pokud se alespoň trochu vyznáte v tarotu, tak víte, že karta nese jeho název. Kolo štěstí symbolizuje karmu a zákon cyklů. Věří se, že tento symbol má moc přivolat karmu, která člověku pomůže z jeho obtíží. Také symbolizuje sílu jednotlivce, tento symbol vám bude připomínat, že vaše vůle je silnější než okolnosti, které nastaly. Amulet s kolem štěstí se tedy hodí pro ty, kteří se ocitli ve svízelné situaci a neví, co mají dělat. Situaci za ně totiž vyřeší zásah osudu. Říká se, že má magický význam zejména pro ženy a dívky, protože symbolizuje ženský princip. Přináší štěstí a dodá vám sílu plnit si sny.

Info ikona
Kolo štěstí