Přejít k hlavnímu obsahu

Narodili jste se na rozhraní dvou znamení zvěrokruhu? V tom případě máte ty nejlepší a nejhorší vlastnosti obou, říká astroložka

Někteří lidé se narodili na rozhraní dvou znamení. Dle astroložky Maren Altman to znamená, že máte ty nejlepší i nejhorší vlastnosti z obou dvou znamení. Zjistěte, zda i vy jste jedni z těch, jejíž znamení je hraniční.

Narození na rozhraní dvou znamení

Mnohdy si lidé myslí, že mezi ty, jejichž znamení je hraniční spadají jen ti, kteří se narodili například v noci mezi 22.11. a 23.11. (mezi Štírem a Střelcem). To ale není pravda, do hraničních znamení zvěrokruhu spadá mnohem více lidí, obvykle totiž tento přechod mezi znameními trvá několik dní. Pokud se během této doby narodíte, budete mít ty nejlepší a nejhorší vlastnosti obou dvou znamení, alespoň to tvrdí astroložka Maren Altman. Převažujícím znamením je vždy sluneční znamení (doplněné o ascendent a lunární znamení), ale pokud jste se narodili na rozhraní, získáte i vlastnosti druhého znamení. Toto také vysvětluje, proč všichni lidé narození v daném znamení nejsou úplně stejní.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop starodávných alchymistů: Jste zlato, stříbro, měď či jiné znamení a jaké povahové vlastnosti dle něj máte?

Horoskop starodávných alchymistů čítá celkem 10 znamení, každému z nich náleží jeden drahocenný kov. Jste zlato, stříbro, měď či jiný z kovů? Abyste to zjistili, je třeba provést jednoduchý výpočet, poradíme vám, jak na to.
svetzeny.cz

Rozhraní Kozoroha a Vodnáře (16.ledna – 22. ledna)

Máte v sobě společenskost Kozoroha i uzavřenost Vodnáře. Jste vnitřně rozpolcení, někdy se uzavíráte do sebe, jindy se rádi obklopíte větším množstvím lidí. Ambice Kozoroha a nekonvenční myšlení Vodnáře vás předurčují pro podnikatelskou dráhu.

Rozhraní Vodnáře a Ryb (15. února – 21. února)

Vodnář je nejméně empatickým znamením ze všech, avšak pokud jste se narodili na rozhraní Vodnáře a Ryb, budete o něco více empatičtí. Vodnář i Ryby mají umělecký talent, toto spojení vám dává mimořádné nadání v tomto oboru.

Rozhraní Ryb a Berana (17. března – 23. března)

Pokud jste se narodili v tomto rozhraní, znamená to, že máte cílevědomost Berana, ale při dosahování svých cílů budete brát ohled na druhé díky empatii od Ryb.

Rozhraní Berana a Býka (16. dubna – 22. dubna)

Jste jedním z nejmocnějších znamení. Máte v sobě odvahu Berana a vytrvalost a sílu Býka. Toto je mimořádná kombinace, v životě dokážete velké věci. Jste silný lídr, hodíte se pro kariéru manažera či ředitele.

Rozhraní Býka a Blížence (17. května – 23. května)

Máte v sobě vnitřní sílu Býka a charisma Blíženců. Jste velmi cílevědomý a pracovitý člověk. Toto je velmi mocná kombinace, která vás předurčuje k dosažení úspěchu.

Rozhraní Blížence a Raka (17. červen – 23. červen)

Tato kombinace z vás dělá jednoho z nejlepších partnerů. Máte v sobě totiž veselost a hravost Blížence, ale zároveň i starostlivost a pečlivost Raka. Váš partner se s vámi nikdy nenudí a zároveň ví, že jste mu skutečnou oporou.

Mohlo by se vám líbit

V neděli nastane modrý úplněk: Nastane chaos, nejvíce ovlivní Býka, Pannu a Vodnáře. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

V neděli 22.8.2021 nastane modrý úplněk ve Vodnáři. Nejvíce ovlivní tři znamení zvěrokruhu, Býka, Pannu a Vodnáře. Bude ve znamení chaosu a změn. Co konkrétně přinese vašemu znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Rozhraní Raka a Lva (19. července – 25. července)

Máte v sobě přecitlivělost Raka a dramatičnost Lva. To znamená, že vás dokáže rozesmutnit či naštvat i maličkost. Na druhou stranu jste velmi vděční a mnohdy vám náladu zlepší i drobnost. Často se ve vás mísí pocity a je pro vás těžké přijít na to, co doopravdy chcete.

Rozhraní Lva a Panny (19. srpna – 25. srpna)

Díky vlastnostem Lva jste rozený lídr, Panna vám zas propůjčuje analytické myšlení a pečlivost. Tyto vlastnosti vás předurčují pro kariérní úspěch, ať už se rozhodnete pro jakýkoliv obor. Rovněž jste skvělý partner, sebevědomý, starostlivý, chápající i zábavný.

Rozhraní Panny a Vah (19. září – 25. září)

Budete to mít těžké ve vztazích. Panna je náročná a Váhy jsou nerozhodné, svého životního partnera pravděpodobně budete hledat dlouho. Vy sami jste v partnerském vztahu opravdový poklad a ze svých nároků nebudete chtít slevit.

Rozhraní Vah a Štíra (19. října – 25. října)

Váhy jsou většinou velmi váhavé, ale vy tuto vlastnost nemáte, protože do toho zasahuje energie Štíra, který přesně ví, co (ne)chce. Rovněž jste okouzlující jako Váhy, ale zároveň cyničtí jako Štíři.

Rozhraní Štíra a Střelce (18. listopadu – 24. listopadu)

Vyhráli jste astrologickou loterii. Motivace Střelce v kombinaci s urputností a snaživostí Štíra vás předurčuje k mimořádnému úspěchu. Do práce vkládáte veškeré úsilí, a to generuje výsledky.

Rozhraní Střelce a Kozoroha (18. prosince – 24. prosince)

Jste naprosto nejlepší v organizování věcí ze všech. Toto je výjimečná kombinace, která spojuje ohnivou energii Střelce a pracovitost Kozoroha. Díky vašim vlastnostem budete rychle stoupat v kariérním žebříčku.