Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop starodávných alchymistů: Jste zlato, stříbro, měď či jiné znamení a jaké povahové vlastnosti dle něj máte?

Info ikona
Horoskop

Horoskop starodávných alchymistů čítá celkem 10 znamení, každému z nich náleží jeden drahocenný kov. Jste zlato, stříbro, měď či jiný z kovů? Abyste to zjistili, je třeba provést jednoduchý výpočet, poradíme vám, jak na to.

Jak zjistit, jaké jste znamení v horoskopu alchymistů? Návod na jeho výpočet

Horoskop starodávných alchymistů se odvíjí od data vašeho narození (včetně roku).

Nejprve sečtěte všechny číslice. Například jste se narodili 03.08.2010

0 + 3 + 0 + 8 + 2 + 0 + 1 +0 = 14

Potřebujeme dostat číslo od 1 – 9, proto sečteme i 1 + 4 = 5 (výsledné číslo, které si najdete ve výkladu)

Pozor však na jednu výjimku. Pokud váš součet končí na 0, je toto vaše výsledné číslo, už dále nesčítáte a pokračujete na výklad s číslem 0.

Například jste se narodili 01.03.2013

0 + 1 + 0 + 3 + 2 + 0 + 1 + 3 = 10 (vidím, že číslo deset končí na nulu, automaticky pokračuji na výklad čísla 0).

Číslo 0 – znamení mědi

Jste humanista a lidumil. Pro druhé byste se se rozdali. Jste velmi velkorysý člověk, který druhé umí skutečně podpořit. Navenek můžete působit stydlivě, ale ve skutečnosti se ve vás ukrývá mocná energie.

Číslo 1 – znamení stříbra

Do vínku vám byla dána mimořádná atraktivita. Protějšky přitahujete jako magnet, nemůžete si stěžovat na nedostatek nápadníků. Jste svůdný, nezávislý a silný člověk. Z duše nesnášíte žárlivce. K životu potřebujete dostatek fyzické aktivity, jste stále v pohybu.

Číslo 2 – znamení železa

Svobody si vážíte nade všechno, nikdy nepřipustíte, aby vás někdo omezoval. Máte pro strach uděláno a nebojíte se slovní konfrontace. Své názory si umíte obhájit. Na první pohled můžete působit povrchně, ale to je zdání, které klame. Jste velmi šikovný člověk, řemeslo je pro vás tou pravou kariérní dráhou.

Číslo 3 – znamení rtuti

Tento kov vás činí velmi společenským člověkem, který se rád seznamuje a je přátelský. Umíte si užívat života a radovat se z maličkostí. Na svého partnera často žárlíte, jste majetničtí. Rovněž vám do vínku byla dána inteligence a zvídavost. Potřebujete stále nové impulsy, nudná rutina vás ubíjí.

Číslo 4 – znamení zinku

Ti, kteří se narodili pod vlivem tohoto kovu jsou spravedliví, optimističtí, kreativní, pracovití, poctiví a zodpovědní. Také umíte každého rozesmát. Mnohdy to však se svými vtipy přeháníte a neumíte být vážní. Hodí se pro vás kariéra umělce, spisovatele, grafika i tanečníka. Vaší největší slabostí je naivita.

Číslo 5 – znamení cínu

Jste velmi svéhlavá a tvrdohlavá osoba. Když si něco zamanete, nevzdáte se, dokud to nedotáhnete do konce. Nedovolíte, aby vám něco stále v cestě za vašimi sny. Jste velmi ambiciózní člověk, který si dává velké cíle. Lásku vyjadřujete gesty, nikoliv slovy.

Číslo 6 – znamení olova

V tomto znamení se narodili stydliví a citliví lidé. Bohužel jsou určitém magnetem pro lidi, kteří jejich dobroty akorát využijí. Často trpí tzv. spasitelským komplexem, kde se snaží zachránit „ztracené případy“. Jsou to velmi věrní lidé. Znamení olova nesnese pohled na příkoří a nespravedlnost, v ten moment jedná.

Číslo 7 – znamení platiny

Gratulujeme, narodili jste se pod šťastnou hvězdou. V životě se vám bude dařit vše, na co sáhnete. Na partnera máte vysoké nároky a ve vztahu k lidem jste spíše chladní. Pokud jste žena, skvěle vás vystihuje termín „ledová královna“. Vaší prioritou je kariérní úspěch.

Číslo 8 – znamení niklu

Jste rozený lídr. V životě se snažíte vynikat ve všem, co děláte. Vaše touha zazářit je silná. Jste rozmarný člověk, který si rád dopřává vše, co mu život nabízí. Jste také kreativní a máte spoustu dobrých nápadů. Váš život je jedno velké dobrodružství, nesnášíte rutinu. Víte, jak udělat dobrý dojem a přizpůsobíte se každé životní situaci, která vás potká.

Číslo 9 – znamení zlata

Alchymisté věřili, že číslo 9 je magické. Vyzařuje z vás zvláštní kouzlo, na druhé lidi působíte velmi přitažlivě. Máte srdce ze zlata, jste hodný člověk. Vaše velkorysost a laskavost je nevídaná. Milujete luxus, o který se rádi podělíte se svou rodinou. Vaše ambice a velká vůle vám pomohou stoupat v kariérním žebříčku.