Přejít k hlavnímu obsahu

V neděli nastane modrý úplněk: Nastane chaos, nejvíce ovlivní Býka, Pannu a Vodnáře. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Info ikona
Modrý úplněk

V neděli 22.8.2021 nastane modrý úplněk ve Vodnáři. Nejvíce ovlivní tři znamení zvěrokruhu, Býka, Pannu a Vodnáře. Bude ve znamení chaosu a změn. Co konkrétně přinese vašemu znamení zvěrokruhu?

Modrý úplněk ve Vodnáři nastane v neděli

V neděli 22.8.2021 nastane modrý úplněk ve Vodnáři. Toto znamení je známé tím, že je to především rebel, který nesnáší omezení, normy a rutinu. Úplněk ve Vodnáři vnese do našich životů chaos, navíc se o energii modrého měsíce traduje, že je velmi dynamická a nespoutaná. To znamená, že se věci mohou dát do pohybu ve všech sférách našeho života. Nutně se nemusí jednat o negativní změny, ale zejména znamení, která mají ráda klid, harmonii a stálost, toto období nebudou snášet dobře. Na jednu stranu budeme všichni více motivování a inspirováni, na stranu druhou budeme rovněž impulzivnější a můžeme jednat neuváženě. Níže naleznete předpověď pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran

Beran má sklony k impulzivitě i za normálních okolností, energie modrého úplňku je ještě zintenzivní. Raději vložte svou energii do tvorby a práce, než abyste se s někým hádali. Pozor na unáhlená rozhodnutí.

Býk

Energie modrého úplňku silně ovlivní znamení Býka. Ve svých zásadách a přesvědčení býváte pevní, ale síla vzpurného Vodnáře vás zlomí, a přehodnotíte tak některé důležité rozhodnutí. Dodá vám to odvahu vyzkoušet něco nového. Připravte se na změny vašich plánů.

Blíženci

V čase úplňku budete cítit příliv inspirace. Vodnář je vzdušné znamení stejně jako vy, takže vám jeho energie dělá dobře. Zlepšíte se i v komunikačních dovednostech, protože nastane situace, kdy svůj dar slova budete nuceni vypilovat k dokonalosti.

Rak

Už delší dobu řešíte nějakou záležitost ohledně financí. Možná hledáte nový zdroj příjmu nebo nemůžete najít zaměstnání. O srpnovém úplňku vám konečně svitne naděje, že se vaše finanční situace zlepší.

Lev

Vlivem energie Vodnáře se určitá osoba z vašeho okolí ukáže v novém světle, bohužel v tom negativním. Buďte ve střehu, tento člověk vás nemile překvapí. Úplněk strávíte v rodinném kruhu a budete vděční za hodné lidi, kteří vás obklopují.

Panna

Pro Pannu bude vliv Vodnáře zcela zásadní. Tito dva jsou naprosté protiklady, zatímco Vodnář je volnomyšlenkář, který nesnáší pravidla, Panna je „pečlivka“, co musí mít vše dokonale zorganizované. Energie Vodnáře jí bude krajně nepříjemná, protože nenávidí chaos. Panny se musí připravit na neočekávané změny plánů.

Váhy

Jelikož jsou Váhy také vzdušným znamením, rozhodně jim bude čas kolem úplňku ve Vodnáři velmi příjemný. Toto znamení se totiž může těšit na velkou romantiku a harmonický vztah s partnerem. Jako jedno z mála znamení Váhy nepostihnou žádné výrazné změny a chaos.

Štír

Musíte se připravit na to, že nastanou změny ve vaší rodině. Nemusí se jednat jen o změny týkající se osob, může jít také o bydlení či rodinný majetek. Půjde jednoznačně o pozitivní změny k lepšímu – koupě nemovitosti, naplánování rekonstrukce, přivítání nového člena rodiny a podobně.

Střelec

Během úplňku nebudete vědět, kudy kam. Zoufale toužíte ve svém životě něco změnit, ale jste příliš rozpolcení, nedokážete si vybrat jednu z cest. Budete svádět vnitřní boj. Navíc nastanou i problémy v komunikaci, může dojít k nedorozumění, kdy někoho nevědomky urazíte. Dávejte si pozor na to, co říkáte, mohlo by se vám to vymstít.

Kozoroh

Říkal někdo, že dojde ke změnám? Už při čtení slova chaos jste se zapotili, vy změny totiž z duše nesnášíte a energie rozmarného Vodnáře je vám značně protivná. O tomto úplňku si dávejte velký pozor na peníze, hlídejte si své výdaje. Jinak by se mohlo stát, že utratíte víc, než si můžete dovolit.

Vodnář

Úplněk se odehrává ve vašem znamení zvěrokruhu, to znamená, že vás ovlivní nejvíce ze všech. Bude se to ve vás v tomto čase prát. Důvodem je to, že dlouhodobě selháváte v nastavení rovnováhy mezi osobním a kariérním životem. V čase úplňku si uvědomíte, že byste měli více času trávit se svými blízkými.

Ryby

Intenzita modrého úplňku ve vás probudí kreativitu. I za normálních okolností jste velmi tvůrčí, ale v čase úplňku úplně zazáříte. Využijte toho a realizujte své plány, ať už se týkají kariéry či osobního života. Bude se vám dařit vše, na co sáhnete.