Přejít k hlavnímu obsahu

Vliv Neptunu na vaše znamení zvěrokruhu. Spojení s touto planetou prozradí na co se zaměřit ve vašem životě

Info ikona
Horoskop

Neptun je planeta kouzel, tedy můžete očekávat, že na vaše znamení zvěrokruhu bude mít dobrý vliv. Přečtěte si a zjistěte, co vy a Neptun můžete ve spojení dokázat. Budete překvapeni.

Věřte Neptunu! To je základní rada, kterou vám můžeme dát. V astrologii je Neptun vládcem intuice, kouzel, půvabu, oduševnělého umění a hlubokého uzdravení, které začíná, když položíme sami sobě otázku: „Existuje možnost vidět a dělat věci jinak?“

Stejně jako Pluto a Uran je i Neptun jednou z vnějších planet, což znamená, že se pohybuje pomaleji a ovlivňuje větší sféry našeho života než vnitřní planety, jako je Merkur a Venuše, které mění věci v našich životech častěji a mají větší vliv na naši planetu. Neptun stráví přibližně 14 let v každém znamení zvěrokruhu a trvá 160 let, než se celý zvěrokruh promění. V roce 2012 se Neptun „přestěhoval“ do Ryby a zůstane tam až do roku 2026.

Jak působí Neptun na vaše znamení zvěrokruhu?

Neptun v Beranu

Vaše duchovní praxe a představivost jsou aktivní a zaměřují se na to, jak chápete svou identitu. Jsme lidské bytosti s duchovní zkušeností, nebo duchovní bytosti s lidskou zkušeností? Neptun vstoupí do Berana v roce 2025, takže si tuto otázku položíme ve svém nitru a naučíme se žít podle odpovědi, která se projevuje každý den v našem životě.

Neptun v Býku

Díky kráse a potěšení se spojíte s představivostí a božstvím. Neptun v Býku vám pomůže vidět všechny způsoby, kterými umění a estetika zasahuje do vašeho života. Díky „zvláštním“ pocitům cítíte, že jste propojeni s něčím vyšším.

Neptun v Blížencích

Váš vztah k božství a kreativitě je mentální a téměř vždy prostřednictvím smysluplných rozhovorů. S Neptunem v Blížencích můžete odpovědět na některé z nejtěžších existenčních otázek života prostřednictvím dialogu s ostatními a s vesmírem, jak jej chápete.

Neptun v Rakovi

Emoce jsou data s duší. S Neptunem v Rakovi vám vaše emoce pomohou spojit se s vašimi kreativními dary a schopnostmi. Toto je také pozice, která vás spojí s praktikami a tradicemi předků z vaší kultury.

Víme, kolik stojí filmové svatby v reálném životě. Například Carrie a pan Božský by se opravdu plácli přes kapsu: více než 3 miliony korun!

svetzeny.cz

Neptun ve Lvu

Charisma“ původně znamenalo „ducha“. Neptun ve Lvu vám dává charismatické spojení s duchem, které umožňuje vašemu vedení, kreativitě a otevřenému srdci vést ostatní k lásce k životu. Jste tu, abyste pochopili, jak žít lépe a mít více odvahy a méně strachu.

Neptun v Panně

Neptun v Panně pomáhá najít duchovní pravdu, kreativitu a mír v jednoduchosti, čistotě a řádu.. Získáte přístup k uzdravení díky vaší představivosti a jednoduchým životním krokům, které tak nějak tušíte. Jen se vás je zatím nechce příliš praktikovat. Správnou chvíli vycítíte.

Neptun ve Vahách

Vztahy jsou druh duchovní praxe, že? S Neptunem ve Vahách najdete božství a kreativní řešení prostřednictvím jiných lidí. Vaše schopnosti diplomacie, porozumění a vyjednávání by mohly ostatním pomoci najít to, co svět zoufale potřebuje, jako je mír, milosrdenství a spravedlnost.

Neptun ve Štíru

Jaká je pravda? Neptun ve Štíru se zabývá nejhlubšími a nejskrytějšími dimenzemi poctivosti, pravdy a intimity. Chcete odhalit pravdu ostatním, že můžou mít také smysluplnější okamžiky a vztahy.

Neptun ve Střelci

Naděje je nezbytná! Neptun ve Střelci nám pomáhá najít vizi toho, co je možné, abychom mohli změnit to, co je třeba změnit. Přečtěte si tu větu ještě jednou. Vaše představivost, kreativita a radost se promění prostřednictvím vzdělávání, zážitkového učení a cestování.

Neptun v Kozorohu

Pokud „to“ není uzemněno, tak „to“ nechcete! Neptun v Kozorohu vám pomůže zůstat soustředěný, nereagující a reagovat pouze prostřednictvím duchovních praktik, které vás i ostatní posouvají směrem k vyrovnání, celistvosti a odpovědnosti. Vaše disciplína a ovládání impulzů jsou dar!

Neptun ve Vodnáři

Jak poznáte Vodnáře, kterého ovládá Neptun? Hledejte malou skupina pobuřujících myslitelů, kteří mají lepší nápad, který narušuje současnou rutinu. Duchovnost a kreativita pomáhají vašim ideálům zůstat jasnými a poučnými pro rychlou aplikaci.

Neptun v Rybách

Může mír zvítězit s vaší pomocí. Máte klíč k univerzálním duchovním tématům, jako je odpuštění, milosrdenství, odpovědnost a láska způsobem, který pomáhá druhým postupovat a uzdravovat se zázračnými způsoby. Gratulujeme!

Zpěvák Joe Jonas oslavil svoje 32. narozeniny

svetzeny.cz