Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete, aby se začaly vaše sny plnit? Pak potřebujete jen tuhle jednoduchou věc! Budete ohromeni, jak to funguje

Máte ve vašem životě mnoho představ a snů, ale nedaří se vám je realizovat? Ne všechny sny jsou splnitelné, ale pro ty, které jsou, existuje jednoduchý způsob, jak je snáze uskutečnit. Zkuste si vytvořit svou vlastní "nástěnku vizí", která již mnoha lidem pomohla uskutečnit jejich dávné přání!

Opravdu nástěnka vizí funguje?

Pokud jsou vaše sny reálné, lze je proměnit ve skutečnost. Za těmi nejhůř dosažitelnými stojí však nejen tvrdá dřina, ale i víra ve vaše vlastní schopnosti. Nástěnka vizí není žádným magickým předmětem, je to však jeden z prvních aktivních kroků směrem k vašemu cíli, ať už je jakýkoliv. Zároveň vás bude provázet na vaší cestě k úspěchu, stane se vaší denní motivací, vizualizací vaší ideální budoucnosti a zvýší vám sebevědomí. Kromě toho se budete při její tvorbě skutečně věnovat jen sami sobě a můžete tak lépe poznat své vnitřní pocity.

Info ikona
Snění
Mohlo by se vám líbit

Jsou sny odrazem vaší duše, brána do jiného světa či projekce budoucnosti? Skutečnosti o snech, které jste nevěděli

Už od pradávna považují lidé sny za něco tajuplného. Někteří dokonce věří, že sny jsou odrazem jejich duše, brána do jiného světa či projekce budoucnosti. Jak je to ale se sny doopravdy?
svetzeny.cz

Zvažte, na čem vám záleží nejvíce

Najděte si chvíli jen sami pro sebe a hluboce se zamyslete. Přemýšlejte nad jedním či dvěma úseky vašeho života, které doopravdy chcete změnit. Může to být práce, bydlení, škola nebo třeba váš partnerský či rodinný život. Stanovte si, zda vaše vize představuje krátkodobou či dlouhodobou změnu. Poté si vypište hesla, která tuto změnu nebo vaší vizi definují. Rozhodnete-li se například, že se do roka chcete přestěhovat do vašeho oblíbeného města a najít si zde práci, pak vaše hesla budou obsahovat název vašeho plánovaného města, dále například: zářná kariéra, nový kolektiv, nový nábytek, noví sousedé, noví přátelé atp.

Připojte i snadno dosažitelné menší cíle

Abyste zůstali motivovaní, je třeba do své nástěnky vizí připojit i menší cíle, kterých lze dosáhnout snadněji a rychle, abyste zůstali neustále motivovaní. Může to být třeba jet na dovolenou k moři, ochutnat neznámé jídlo nebo se třeba naučit plést náramky. Čím více malých cílů se vám podaří uskutečnit, tím více budete motivováni ke splnění těch největších!

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Odkryjte nejhlubší pocity ohledně svého života

Psychologický test, který odkryje ty nejhlubší myšlenky a pocity. Zjistěte, jak se vám v životě daří, jak se doopravdy bez vnějších vlivů cítíte. Poznejte stránky života, s kterými nejste spokojeni a naopak se pochvalte za ty, kde se vám daří.
svetzeny.cz

Vytvořte si koláž z obrázků

Použijte pro vizualizaci svých snů nástěnku s obrázky, či pokud dáváte přednost digitální formě, existuje mnoho programů, které vám pomohou vytvořit koláž vašich vizí. Pak už stačí jen najít obrázky, které nejlépe vystihují vaše velké i menší sny, a vytvořit z nich koláž. Obrázky na nástěnku si můžete stáhnout a vytisknout nebo třeba vystřihnout z oblíbeného časopisu. Pokud chcete na dovolenou, dejte si na svou nástěnku obrázek vaší vysněné destinace. Pokud chcete třeba pořídit nový nábytek, najděte si jej v katalogu a vystřihněte. Doprostřed koláže umístěte vaše nejhůře dosažitelné a největší sny. Pokračujte směrem k okraji tak, aby na okrajích koláže byly nejsnadněji dosažitelné cíle. Zajímavě vizuálně řešenou je například koláž do kruhového tvaru. Až budete mít koláž hotovou, nad jednotlivé obrázky vložte hesla, která jste si předtím vypsali. Mezi jednotlivé obrázky můžete různě rozmístit i vaše oblíbená motta. Teď už jen zbývá nástěnku umístit na viditelné místo, kam se zaručeně přes den několikrát podíváte. Pokud máte koláž v digitální formě, umístěte si ji na plochu počítače nebo mobilního telefonu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

12 zákonů karmy, které vám změní život k lepšímu: Znáte všechny zásady, jejichž dodržování dělá lidi doopravdy šťastnými?

Chcete žít šťastnější život? Pak je potřeba dodržovat 12 zákonů karmy. Tyto zásady vám umožní žít šťastnější, spokojenější a vyrovnanější život. Pokud je budete dodržovat, výsledky se brzy dostaví. Změňte svůj život už dnes.
svetzeny.cz

Nástěnku vizí aktualizujte!

Nezapomeňte své úspěchy a splněné sny na nástěnce řádně zviditelnit, aby vaše motivace rostla. Můžete například původní obrázky překrývat fotografiemi, na kterých jste již svého cíle dosáhli. Pro zvýraznění splněného cíle můžete heslo nad obrázkem červeným fixem přeškrtnout. Pokud se vám například podaří naučit se plést náramky, nezapomeňte svůj první kousek na vaši nástěnku připnout!

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku