Přejít k hlavnímu obsahu

Změňte svůj život a získejte to, po čem jste vždycky toužili: Tato jednoduchá taktika splní všechny vaše sny a přání

Každý v životě máme nějaká přání, která se postupem času formulují, mění. Některá se splní, jiná ustoupí do pozadí a další se nám, bohužel, nesplní. Většina z nás by samozřejmě chtěla, aby se přání splnila. Víte, jak si správně přát?

Přemýšlíte nad tím, jak si správně přát, aby se vše vyplnilo? Proč jiní mají vše, co si přejí? Možná vědí, jak na to. Jak si přitáhnout do svého života věci, které chcete. Možná zbytečně přemýšlíte nad negativními a špatnými věcmi, které by se mohly stát. Když přemýšlíte nad špatnými věcmi, do života si je přitahujete. Naopak, když přemýšlíte pozitivně, vyzařujete pozitivní energii do světa a přitahujete ji do svého života.

Vesmír je neustále v pohybu

Zákon příčiny a následku naznačuje, že vesmír je neustále v pohybu a řetězec událostí tedy také. Každá příčina má následek a každý účinek vede k jiné příčině. Lidská myšlenka a slovo vede k pozitivní nebo také negativní příčině. Čím více pozitivní energie vyšlete do světa, tím víc pozitivní energie dostanete zpátky. Platí to samozřejmě i naopak, vyslaná negativní energie přitáhne zase tu negativní. I to je jeden z důvodů, proč se zamyslet nad tím, co vysíláte do světa a jak formulujete svá přání.

Mohlo by se vám líbit

Předpověď baby Vangy na rok 2023: Nyní se máme ještě dobře, čeká nás jedna pohroma za druhou

Předpověděla toho hodně a mnoho jejích predikcí se stalo skutečností. Po přečtení předpovědi na rok 2023 vám bude jasné, že se údajně není na co těšit. I když záleží na každém z nás, čemu uvěříme.
svetzeny.cz

Naučte se přát si

Zákon přitažlivosti může pracovat ve váš prospěch, ale musíte se to naučit, jak si přát a také to dostat. Síla přání spočívá v tom, že vytvářejí vaší realitu. Každá myšlenka, kterou máte a vyšlete se vám nějak vrátí. Existuje mnoho různých technik manifestace, které lidi používají k rychlému splnění přání. Vyzkoušejte manifestaci se sklenicí vody. Jak na to?

Manifestace sklenice vody

Ke splnění přání budete potřebovat papír a sklenici vody. Na papír napište své přání, které chcete, aby se splnilo. Napište jej tak, aby znělo jako afirmace. Vyvarujte se negativů. Pokud chcete, aby dopadl dobře projekt, na kterém pracujete, můžete použít něco ve smyslu Jsem plný/á inspirace a kreativity”. Napsáním vašeho přání na papír dostane vaše srdce a mozek informace o vašich potřebách, aby věděly, kterým směrem se vydat.

Mohlo by se vám líbit

Chování, které vám vykrádá štěstí ze života. Vyvarujte se toxického chování

Štěstí se z pohledu psychologů dá definovat jako mentální stav, který obohacují pozitivní emoce. Zní to moc učeně? Možná. Každý své štěstí vidí v něčem jiném, někdo v novém autě, jiný v dětech, další v cestování.
svetzeny.cz
Info ikona
deník

Správná sklenice

Sáhněte po sklenici, která pro vás něco znamená. Kelímek z prvního rande, sklenice po babičce. Musí to mít pro vás význam. Naplňte ji čistou vodou. Papír s afirmací nebo přáním na sklenici připevněte buď lepicí páskou nebo lepicí žvýkačkou. Celou dobu přemýšlejte nad svým přáním a afirmací. Ujistěte se, že nikomu neřeknete nebo neukážete své přání, je to tajemství, které byste měli znát jen vy.

Aktivujte energii

Třete dlaně o sebe, abyste aktivovali tok energie v rukou a položte je na sklenici s vodou. Při manifestaci se soustřeďte a zavřete oči. Svou mysl vyprázdněte od všeho, co vás tíží. Zažeňte stres a vnímejte přítomný okamžik. K formulaci svého přání použijte hlas, dáte mu tak větší váhu. Soustřeďte se plně na své přání, vyslovte ho nahlas a myslete pouze na něj. Představujte si, čeho chcete dosáhnout a zároveň posílejte svou energii ke sklenici s vodou. Pokud máte víc přání, každé musí mít svou sklenici vody.

Vypijte vodu

Nyní přichází na řadu vypití vody. Ať už se napijete jen trochu nebo vypijete celou sklenici, je to na vás. Zatímco pijete, opět se soustřeďte na své přání. Tuto metodu opakujte každé ráno, když se probudíte a večer, než půjdete spát. Na malá přání by vám mělo stačit opakovat rituál dva týdny, na ty větší až tři měsíce. Ve svých přáních buďte realističtí a myslete na to, že přání mít dům u moře bude chtít víc než jen vysílat svá přání do vesmíru

Zdroj článku