10 věcí, které mu na vás připadají nejvíc sexy

Žádná z nás není dokonalá a nemá všech těchto deset věcí perfektních. Některé bylo někde holt naděleno více, jiná má své přednosti někde jinde. Podívejte se ale, čeho si muži všímají nejvíce a co jim připadá sexy!

Pohled

Řekne kolikrát víc než spousta slov. Nezáleží na barvě očí, ale na síle pohledu. Make-upem 
à la mrkací panna muže rozhodně neoslníte. Všeho s mírou.

Ústa

Jsou vnímána jako jedna z nejerotičtějších částí těla. Pokud nechcete nápadníka odradit, nepřehánějte to se rtěnkou. Pánové chtějí líbat přirozené rty.

Vlasy

Jsou korunou krásy, o tom není pochyb. Vaše hříva by měla být zdravá a příjemná na dotek. S lakem šetřete, hladit slepené vlasy není nic hezkého.

Postava

Hraje prim. Nejde ani tak o štíhlost, jako o to, aby tělo bylo zpevněné a hezky tvarované. To, že jste ve formě a pečujete o sebe, pánům velmi imponuje.

Ňadra

Jsou magnetem pro mužské pohledy. Správná podprsenka zvýrazní to, co vám příroda nadělila. Nelžete mužům tím, že budete nosit push-upky.

Zadeček

Musí být hezky tvarovaný a nejlépe zvýrazněný pěknými kalhotkami, které mu lichotí. Je jedno, jestli vynikne v šatech, či perfektně střižených džínách.

Ruce

Ženské ruce vzbudí v každém chlapovi touhu po tom, aby se ho dotýkaly po celém těle. Hebká pokožka je žádoucí, dlouhé nehty s nánosy křiklavého laku nikoliv.

Vůně

Je důležitější, než si myslíte. Nemáme na mysli vhodný výběr parfému, ale vaše pižmo. Musíte si zkrátka navzájem vonět, jedině tak to mezi vámi může zajiskřit.

Chování

Můžete ho jisté míry ovlivnit, ale časem stejně vyjde najevo, jaká opravdu jste. Muži milují především přirozenost, samostatnost a přátelskost.

Sebevědomí

Je z každého cítit už na dálku. Mluví za vás zdravé držení těla či příjemný mluvený projev. Pozor, nepleťte si sebevědomí s namyšleností.

@svetzeny