Přejít k hlavnímu obsahu

Astrologická událost roku: Letní slunovrat přináší každému znamení něco

Info ikona
horoskop

Váš speciální horoskop pro letní slunovrat 2022 je zde. Znovu se spojte s tím, co vám přináší radost a bezpečí, když vstupujeme do období Raka.

21. června vstupuje slunce do Raka, což znamená začátek léta a nejdelší den v roce pro obyvatele severní polokoule. Když se slunce pohybuje tímto emocionálním vodním znamením, máme tendenci tíhnout k činnostem, které nám pomáhají podporovat pocit bezpečí. Období Raka nás vybízí k tomu, abychom se uhnízdili, upřednostnili čas s blízkými a více se zapojovali do projektů k vylepšení domova. Zkuste se během tohoto šťastného tranzitu znovu spojit s tím, co vám přináší radost, ale dávejte si také pozor na změny vašeho temperamentu – naše nálady mohou být v tomto období snadněji ovlivněny fázemi měsíce.

Zde je váš horoskop letního slunovratu:

Beran

Máte před sebou nový začátek, berani! Planeta inspirace se pohybuje opačným směrem a vy budete schopni rozpoznat, co vaše duše skutečně potřebuje, a pracovat na nalezení vnitřní harmonie. Zatímco jaro a začátek léta se mohly zdát vzrušující a plné akce, v červenci jste se mohli cítit nuceni zpomalit, kvůli retrográdnímu Jupiteru v Beranu. Tento čas chce, abychom se zastavili a zvážili, s čím jsme v současné chvíli spokojeni. 

Býk

Je čas znovu se spojit s částmi sebe sama, které obvykle skrýváš, Býku. Pokud jste pracovali na posílení své víry, možná najdete podporu, když duchovně vládnoucí Mars vstoupí 5. července do Býka. Může to vyžadovat trochu více úsilí, ale s trpělivostí dokážete zázraky. Užijte si svůj životní program relativně bez dramat až do ledna 2023, než vládu převezme Uran a věci se začnou znovu otřásat. 

Jak vysoká je vaše emoční inteligence: Krátký test vám to pomůže zhodnotit

svetzeny.cz

Blíženci

Jste zváni k restrukturalizaci své profesní dráhy toto léto, Blíženci. Vzhledem k tomu, že 28. června budou v Rybách retrográdní "stanice" Neptunu, které vládnou kariéře, mohou vyjít na světlo nové informace, které ovlivňují vaši trajektorii. Je známo, že zpětný pohyb Neptunu je odhalující a pomáhá nám získat nové pochopení našich okolností. Až to všechno začnete zpracovávat, ujistěte se, že činíte rozhodnutí, která jsou pro vás správná, a věnujte velkou pozornost jednání svých kolegů.

Rak

dyž vaše finančně vládnoucí slunce 21. června vstoupí do vašeho prvního domu sebe sama, vzhledu a prvních dojmů, můžete se začít cítit jako magnet na peníze. Daří se vám, když se cítíte bezpečně, takže se nebojte oslavy narozenin zachovat intimně, abyste se mohli znovu spojit se svými oblíbenými lidmi. Pokud jste toho v poslední době dělali příliš mnoho, budete mít příležitost ubrat. Když se naučíte říkat ne, pomůže vám to získat zpět svou sílu, takže se budete cítit připraveni znovu otevřít svůj svět.

Lev

Když 22. července slunce osvítí váš první dům "já, vzhled a první dojmy", je váš čas nasát světlo reflektorů. Zahajte Lví sezónu s přáteli, rodinou a spoustou oslav. Pokud poté budete mít náladu se usadit, podpoří vás uklidňující atmosféra, která začíná, když 24. srpna vstupuje retrográdní Uran do Býka. Tento tranzit vám také může pomoci přetvořit vaše představy o romantice a o tom, jak přijímáme lásku do našich životů. Ať už jste svobodní nebo ne, můžete si všimnout, že vaše obvyklá záliba v dramatu a intrikách je během této doby nahrazena touhou po stabilitě.

Panna

Je čas upravit svou představu o tom, co je láska. Mohli byste se probudit k nerovnováze ve vašich vztazích, když 28. června nastoupí retrográdní Neptunu v Rybách. Využijte této příležitosti a zapracujte na své komunikaci s ostatními a obnovte svá pouta způsoby, které vám pomohou cítit se bezpečně a viditelně. Když 22. srpna začne období Panny, možná zjistíte, že budíte pozornost a inspirujete ostatní, ať jste kdekoli. Pokud jste zvyklí na určitý způsob, jak dělat věci, vaše metody mohou být nuceny se drasticky změnit. Snažte se být v tomto období flexibilní – možná objevíte nové příležitosti, jak ušetřit čas a energie.

Numerologie podle čísla popisného vašeho domu či bytu: Žijete na správné adrese?

svetzeny.cz

Váhy

Chystáte se získat zpět nějaký ten drahocenný čas. Vzhledem k tomu, že rutinně vládnoucí planeta Neptunu bude v Rybách retrográdní, od 28. června vám bude poskytnut nový pohled na vaše povinnosti. Tato příležitost změnit priority by vás mohla inspirovat k tomu, abyste změnili svůj rozvrh, abyste mohli trávit více času se svými blízkými, odpočívat a užívat si života. Když Jupiter ovládající komunikaci začne 28. července zastavovat retrográdně v netrpělivém Beranu, můžete se cítit méně upovídaní – Jupiter nás vybízí, abychom zvážili, co říkáme, než to vyslovíme, když se pohybuje opačně. Nezapomeňte vysvětlit, jak se cítíte svým blízkým, abyste nevypadali uzavřeně. 

Štír

Připrav se počítat svá požehnání, milý Štíre. 28. července začne penězům vládnoucí Jupiter nabírat retrográdní směr, což vám pomůže přehodnotit váš rozpočet a plánovat budoucnost. Když planeta hojnosti cestuje obráceně, motivuje nás, abychom co nejlépe využili toho, co máme. Pokud jste přemýšleli o změně svého prostoru, možná budete mít tendenci pozastavit své plány kolem 24. srpna, kdy přichází retrográdní Uran a jeho vliv bude oslaben. Udělejte si čas a zvažte, za co jste ve svém životě vděční. Správný okamžik k posunu vpřed se naskytne, jakmile v lednu planeta Uran převezme vládu.

Střelec

Dostáváte v poslední době od svých blízkých to, co potřebujete, milí Střelci? Když se 28. června začne vracet Neptun k vám, vaše oči se mohou začít otevírat všemu, co potřebuje doma napravit – emocionálně i fyzicky. Pracujte na prolomení všech cyklů, které jsou škodlivé, tím, že se zaměříte na sebeléčení a stanovení lepších hranic a sledujte všechny, o které je třeba ve vašem prostoru pečovat. Můžete mít pocit, že potřebujete nějaký čas pro sebe, protože vaše vládnoucí planeta Jupiter bude koncem července retrográdní. Použijte tento tranzit ke zvážení cílů, které jste si stanovili, a destinací, které byste chtěli navštívit, abyste si mohli naplánovat cestu, která vás znovu spojí s vaším nejautentičtějším já.

Zítra nás čeká Letní slunovrat: Čtyři znamení zvěrokruhu čeká životní změna

svetzeny.cz

Kozoroh

Chtěli jste někdy superschopnost, Kozorozi? Možná neuslyšíte ostatní lidi na míle daleko, ale novou schopnost naslouchat najdete koncem června, kdy bude retrográdní Neptun ovládající komunikaci v intuitivních Rybách. Využijte této jedinečné schopnosti jasněji porozumět druhým. Po 24. srpnu sledujte postřehy, které by vám mohly pomoci vylepšit váš rozpočet, protože "uranové stanice" vládnoucí penězům budou v Býku retrográdní. Podívejte se na přátele a rodinu na příklady, jak můžete pracovat chytřeji, nikoli tvrději. Pokud využijete tento čas k tomu, abyste udělali malé kroky směrem k novému finančnímu cíli, získáte sebedůvěru k větším finančním tahům.

Vodnář

Vypalují vám peníze v poslední době díru v kapse? Pokud ano, budete vyzváni, abyste si utáhli opasky od 28. června, kdy bude v Rybách retrográdní Neptun vládnoucí penězům. Je to ideální čas našetřit si na něco speciálního, takže v tomto období utrácejte s rozumem. Mezitím se připravte na proměnu. Když se planeta revoluce pohybuje obráceně, jsme nuceni uzákonit skutečnou změnu v našich světech. Zvažte, jaký vliv by mohla mít vaše veřejná osobnost na vaši vlastní sociální síť i mimo ni – máte schopnost být skvělým zdrojem moudrosti pro ostatní.

Ryby

Poznejte se trochu lépe, milé Ryby. Příležitost odhalit, co ve vás skutečně je, přichází 28. června, kdy vaše vládnoucí planeta Neptun bude retrográdní a v Rybách. Odpojte se pomocí digitálního detoxu nebo si naplánujte čas na sebe, zapisování do deníku a samotu, které vám pomohou znovu se spojit se svým vnitřním já a vybudovat sebedůvěru, když budete procházet tímto tranzitem. Pokud jste byli ve svém profesním životě zaneprázdněni, možná budete rádi, když uslyšíte, že odpočinek je na dosah, protože kariérní retrográdní Jupiter v Beranu přichází 28. července. Každý potřebuje trochu času na zpomalení a zamyšlení, proto využijte v tomto období vyladit své strategie a zaměřit se na drobné detaily, které vás odlišují od konkurence. 

Zdroj: cbc.ca