Přejít k hlavnímu obsahu

Nevzdávejte se svých snů: Uvěřte síle myšlenky a splňte si přání

Info ikona
Přání

Síla myšlenky je opravdu mocná

Máte spoustu přání, ale téměř žádné z nich se vám ještě nesplnilo? Než se začnete litovat a považovat za věčného smolaře, zkuste se zamyslet nad tím, jak si přejete. Možná, že až přijdete na to, jakým způsobem si správně přát a uvěříte v sílu myšlenky, splníte si mnoho dávných tužeb. Co udělat, aby se vaše sny splnily a jak správně své přání formulovat? Přinášíme vám pár tipů.

Ráda byste se podívala do exotické země, našla si lepší práci, nové přátele, dosáhla větších úspěchů nebo jenom vyzkoušela něco, co se vám dosud nepovedlo? Stačí se soustředit na své myšlenky a přání správně formulovat. Pamatujte na to, že každé přání je zároveň určitou zprávou, kterou vysíláte do vesmíru. Aby se vám ale skutečně splnilo, je zapotřebí dbát na několik okolností, které vám zaručí, že s myšlenkou vyšlete tu správnou a pozitivní energii.

Přání si pořádně promyslete

Ještě dříve, než si začnete něco přát, srovnejte si své myšlenky. Ujasněte si, co a proč si přejete. Dobré je se ujistit, zda to tak pořád a opravdu ještě chcete. Často se totiž stává, že si někdo přeje to, co už vlastně ani nechce či nepotřebuje a své pravé přání přehlédne, takže se mu nesplní. Snažte se v přání zohlednit všechny své skutečné potřeby. Navíc by mělo mít úplnou a konkrétní podobu. Pozor na to, že myšlenky, které vesmíru vysíláte, nejdou vzít zpět. Soustřeďte se proto, aby byly co nejsrozumitelnější a nejpřesnější.

Vyhněte se sobeckosti

Aby se vaše sny skutečně splnily, nesmějí být sobecké. Pamatujte tedy, že svým přáním nesmíte nijak omezit ani ohrozit nikoho dalšího. V opačném případě se vaše přání zcela jistě nesplní. Navíc na sebe můžete seslat ještě více smůly a negativní energie. Naopak, pokud bude vaše přání od sobeckosti oproštěno a bude mít nějaký dobrý účel, máte naději, že se vám splní.

Proroctví Baby Vangy na rok 2022: Objeví se nové nebezpečné viry a invaze mimozemšťanů

svetzeny.cz

Pozor na negativní slova a předpony

Nejlépe uděláte, když si svá přání napíšete na papír nebo třeba do diáře. Až je ale budete formulovat, vyhněte se všem záporným a negativním výrazům, stejně tak předponě a slůvku „ne“. Údajně totiž vesmír nerozlišuje negaci ve slovech, a mohl by ji proto vyhodnotit nesprávně, či v opačném významu. Pokud se tedy například snažíte přestat kouřit, nepoužívejte slova jako nekuřák, nekouřit atd., ale své přání přeformulujte například takto: „Chci se zbavit zlozvyku kouření, přestanu kouřit, budu mít čisté plíce“, apod. a vyhněte se záporným výrazům.

Nezapomeňte na vděk

Kdykoliv budete, ať už v duchu či nahlas nebo na papíře vesmíru prozrazovat svá nejtajnější přání, nezapomeňte při tom také na projev vděčnosti. Dejte mu najevo, jak je pro vás důležité, že se vesmír o vaše tužby zajímá, a že si vážíte jeho pomoci. Důležité je mu ještě před splněním přání poděkovat a myslet na vše dobré, co vám osud do života přinesl. Poděkovat můžete nejen slovy, ale třeba také dobrým skutkem, který uděláte pro někoho dalšího. Když se totiž rozhodnete vykonat nějaké dobro a rozdávat radost i úsměv, můžete si být jistá, že se pozitivní energie bude šířit dále. Nemusíte přitom ani vymýšlet žádné složitosti. Stačí pomoci starší sousedce s nákupem, pustit sednout seniora v tramvaji nebo třeba zlepšit malým překvapením náladu kamarádce, která zrovna neměla svůj den. Nezapomeňte ani na trpělivost, a když se vám přání hned nesplní, nevztekejte se a vyčkávejte. Pamatujte, že vše má svůj důvod. Možná, že vaše přání musí jen maličko dozrát, nebo se ještě trochu změnit, než se vyplní. I tak nezapomeňte být vděčná za vše, co máte a co se vám doposud povedlo. Uvidíte, že tak budete mnohem šťastnější.

Stárnutí dle horoskopu: Blíženci zrají jako víno, na Střelcích se zub času krutě podepíše

svetzeny.cz