Přejít k hlavnímu obsahu

Šťastně až do smrti: 7 znamení toho, že jste konečně ve zdravém vztahu

Info ikona
Psychologie

Občas vám může váš vztah připadat matoucí, plný hezkých okamžiků, ale i konfliktů s vaším partnerem. Možná se vám občas zdá, že se od sebe vzdalujete a ubývá ve vztahu vášeň. Někdy si můžete jít na nervy. Všechny tyhle projevy bývají běžné v dlouhodobém vztahu, existují však zásadní znaky zdravého vztahu, které jsou neměnné bez ohledu na to, jaké zrovna s partnerem prožíváte období.

Jste oddaná svému partnerovi

Ať máte jakoukoliv krizi, vždy stojíte při svém partnerovi. Pokud má problém, neopustíte ho, ale podáte mu pomocnou ruku. Konflikty ve vztahu řešíte spolu a nehledáte útěchu u jiného muže.

Stále se o něj zajímáte

Ani po letech vztahu vás nepřestávají zajímat zájmy vašeho partnera nebo jeho pracovní den. Neptáte se jen ze zvyku, ale ptáte se ho, protože vás to skutečně zajímá. Stejně upřímný zájem vidíte i z druhé strany.

Komunikujete spolu

Lidé spolu často tráví čas, aniž by spolu komunikovali. Vy se však se svým partnerem trávíte společné večery nejen sledováním televize, ale i dlouhými rozhovory. Často udržujete oční kontakt, soustředíte se jeden na druhého a dáváte prostor svým názorům.

Info ikona
Manželé

Barevná typologie sexu: Barva spodního prádla prozradí, jakou vás partner chce mít nebo jaká jste v posteli a jaký muž se k vám hodí!

svetzeny.cz

Jste tým a spolupracujete

S partnerem tvoříte výborný tým, navzájem se podporujete ve svých zálibách, snech a pomáháte si, pokud nastane ve vašem životě nějaký problém. Umíte spojit síly a žít život tak, abyste byli spokojení oba. Úkoly doma máte rozdělené spravedlivě  a v případě potřeby si navzájem pomáháte.

Projevujete soucit

Občas si s partnerem můžete lézt na nervy, ale i v těchto okamžicích se do něj dokážete vcítit. Stejné dokáže i on, proto k sobě vždy najdete cestu zpátky. Nikdy si nepřipadáte na své problémy sama, protože stejně jako jste vy podporou pro svého partnera, je jí i on pro vás. Nikdy navzájem nezlehčujete situaci toho druhého.

Info ikona
Partneři

Šestý smysl má každý z nás: Chcete žít šťastnější a spokojenější život? Pak se naučte způsob, jakým lze tuto schopnost najít a trénovat

svetzeny.cz

Jste ochotná dělat kompromisy

Jsou chvíle, kdy se svým partnerem nesouhlasíte. Umíte však dělat kompromisy a najít řešení vhodné pro oba, posloucháte vzájemné obavy, přání i potřeby. Pokud uděláte ústupek, víte, že příště ho udělá váš partner.

Objevujete a prozkoumáváte společné zájmy

Nepřestáváte objevovat společné zájmy a pracujete na jejich realizaci. Společné zájmy si užíváte a těšíte se na ně. Zároveň si však vy i partner ponecháváte prostor na vaše osobní zájmy, které navzájem respektujete.

Info ikona
Partneři

4 typy žen, které muži opouštějí: Jste také jedna z těch, se kterou mít dlouhodobý vážný vztah nechtějí?

svetzeny.cz