Přejít k hlavnímu obsahu

4 typy žen, které muži opouštějí: Jste také jedna z těch, se kterou mít dlouhodobý vážný vztah nechtějí?

Info ikona
Rozchod

Toto jsou čtyři typy žen, se kterými muži nechtějí mít vážný vztah, natož si je vzít za manželku. Zjistěte, jaké typy to jsou a z jakého důvodu jsou tyto ženy pro muže mimořádně neatraktivní. Nejste náhodou i vy jednou z nich?

1. Závislačka a stíhačka

Tento typ žen muže k smrti děsí. Je to žena, která muži nenechá žádný osobní prostor a volný čas. Každou chvíli chce trávit s ním a nechce ho nikam pouštět samotného. Obvykle má tendenci jej „bombardovat“ zprávami, aby se ujistila o spoustě věcech – že ji miluje, že není s jinou, že je v pořádku. Tato „péče“ sice pramení z velké lásky, ale pro muže je to maximálně odpudivé chování. Vycítí, že na něm zoufale „visíte“, a o to menší jeho zájem bude. Tímto chováním dosáhnete akorát toho, že vám začne lhát a bude se snažit z vašeho vlivu vymanit. Dlouhodobě takové chování téměř žádný muž nesnese, pokud tedy není hodně submisivní.

2. Potížistka

Asi málokdo v životě vyhledává problémy. Do vztahy lidé vstupují s tím, že se navzájem budou podporovat, pomáhat si a mít se rádi. Sice platí v dobrém i ve zlém, ale také, že čeho je moc, toho je příliš. Nikdo dlouhodobě nestrpí, aby ho jeho partner stahoval ke dnu. Ženy, které mají problém s různými druhy závislostí, potíže se zákonem či velké dluhy, mohou řadu partnerů odradit v případě, že se absolutně nehodlají změnit a svoje problémy neřeší. Určitě je partner ochotný nějakou přechodnou dobu ženě pomáhat, ale nelze donekonečna omlouvat chování těchto žen. Někdy má tento typ žen tendenci stavět se do role oběti osudu a všechno svádět na ostatní. To je pro muže mimořádně odpudivé.

Info ikona
Alkoholička

3. Žena, která hledá jen „přestupní stanici“

Mimořádně neatraktivní je také to, když žena muži dává najevo, že je pouze jakousi „přestupní stanicí“, se kterou se spokojila, protože nenašla toho pravého. Taková žena na muži neustále hledá chyby a vyčítá mu, jak se chová, obléká a vypadá. I méně vnímavý muž po čase pochopí, že tudy cesta nevede a najde si někoho, kdo s ním bude chtít mít plnohodnotný vážný vztah, někoho, kdo jej bude doopravdy milovat. Ženy by měly pamatovat na to, že není vůbec žádná ostuda, že jsou single. Obecně je lepší nejít ze vztahu do vztahu, nechat si odstup a promyslet si, co od partnera skutečně chcete.

Info ikona
Rozchod

4. Žena, která touží muže radikálně měnit

Pokud něco muži z hloubi duše nesnášejí, tak jsou to ženy, které se je snaží měnit. Řada žen žije v naivní představě, že partnera změní nějaká velká událost – svatba, narození dítěte. Z toho pak pramení následné konflikty, protože žena se podivuje, že muž ani po letech své návyky a chování nemění. Typicky si ženy myslí, že se kvůli nim muž usadí, vzdá se svých koníčků, či začne doma víc pomáhat. Pak bývají velmi rozčarované, když se to nestane. Pamatujte, že vždy je nejlepší stanovit si pravidla na začátku vztahu, protože časem už to bude jen těžší. V nejhorším případě bude vaše snaha partnerovi natolik protivná, že se rozhodne najít si někoho, kdo jej nebude chtít měnit.