Přejít k hlavnímu obsahu

Toto chování žen vytočí každého muže: Co nemohou vystát, ale bojí se vám to říct?

Info ikona
chování žen

Víte, které chování žen nemohou muži vystát? Je hned několik věcí, které je vytáčejí k nepříčetnosti, ale leckdy se s partnerkou nechtějí hádat, proto radši mlčí. Přinášíme seznam věcí, které muži bytostně nesnášejí, ale nenašli odvahu vám to sdělit.

Při hádce vytahujete staré záležitosti

Ruku na srdce dámy, v tomhle jsme přebornice. V momentě, kdy nám dojdou při hádce „náboje“, sáhneme do minulosti a rázem máme nabito. Vždy se najde něco, co partner udělal před dávnou dobou, ale nyní mu to lze „omlátit o hlavu“. Muži toto chování nesnášejí a považují ho za „podpásovku“. Daleko lepší je si věci s partnerem průběžně vyříkat, téma uzavřít a už se k němu nikdy nevracet.

Hrajete si na policajta

No, kdes byl, jak to, že se zase vracíš tak pozdě? A co jsi tam dělal? Nějak se mi to nezdá, takže na pivu, tak dlouho, hmm.“ Věřte, že muži tyto typy výslechů z hloubi duše nesnášejí. Vsadíme se, že i vám se stává, že se na kávě zapovídáte déle s kamarádkou, než jste původně plánovala. Také by se vám asi nelíbilo, kdybyste po příchodu musela absolvovat „křížový výslech“ a zpovídat se z toho, kde jste byla a co jste dělala. Většina mužů ocení, když jim dáte prostor.

Numerologie: Datum vašeho seznámení prozradí, zda váš vztah vydrží, nebo se rozpadne

svetzeny.cz

Srovnávání s bývalým přítelem

Muži nesnášejí, když je porovnáváte se svým bývalým přítelem hned z několika důvodů. Za prvé, není to fér. Představte si, že máte dvě oblíbená jídla, například pizzu a tiramisu. Jak je chcete srovnávat? Obojí je skvělé a má své kvality, ale objektivně se to porovnávat nedá. A stejné je to i s vaším současným a bývalým partnerem, oba dva jsou jedineční a určitě mají dobré a špatné vlastnosti. Nejste doktor Frankenstein, abyste se snažila zformovat si dokonalého partnera ze střípků vašich nejlepších vztahů. Až se vám příště zasteskne po bývalém partnerovi, tak pamatujte na to, že náš mozek je nastaven tak, aby špatné věci zapomínal snáze než ty dobré. Takže ve vaší mysli existuje pokřivená realita, ve které je váš bývalý bezchybný, ale ve skutečnosti jen máte tendenci upřednostňovat hezké vzpomínky nad těmi ošklivými.

Hysterické scény

Aby bylo jasno, netvrdíme, že pořádnou hysterickou scénu dovedou ztropit jen ženy, někteří muži jim jsou schopni konkurovat, ale přece jen je to častěji doména žen. V návalu emocí ječíme, chytáme se za hlavu, pláčeme a vztekle pobíháme z místa na místo. Chováme se jako děti, které takto žadoní o pozornost, nebo se snaží prosadit si svou. Většina mužů si s vámi radši sedne a vyřeší to na rovinu.

Ženy, které nelze opustit: Jaké jsou jejich vlastnosti?

svetzeny.cz

Mlžení

„Co se stalo? Nic, vůbec nic.“ Tohle je nejhorší odpověď, kterou muž může dostat. Pokud má už nějakou zkušenost se vztahy, tak ví, že nic je v překladu „úplně všechno špatně“, a že ho čeká „dolování“ odpovědí, co tedy konkrétně pokazil. Většina mužů by byla radši, kdybyste to „vybalila“ hned a ušetřili by si tak spoustu času s doptáváním.

Chcete, aby žárlil

„Kdo nežárlí, nemiluje,“ říká se někdy. Tuto nešťastnou taktiku občas ženy volí ve snaze, aby si jich jejich protějšek začal více všímat. Namísto toho, aby si s ním upřímně promluvili o svých pocitech, tak začnou okatě flirtovat s jiným mužem, nebo si začnou s někým „vypisovat“. Testují tak mužův zájem. Pak se diví, že namísto, aby o ně muž bojoval, jak očekávají, je rozčílený.

Pokud váš partner kritizuje tyto věci, váš vztah nemá žádnou šanci

svetzeny.cz

Stále bez partnera? Víme, kde děláte chybu a proč se vám muži vyhýbají

svetzeny.cz