Přejít k hlavnímu obsahu

Jak odradit každého chlapa? Tyto věci přijdou mužům na ženách odpudivé

Info ikona
Jak odradit chlapa

Každý muž má jiný vkus na ženy, různé muže přitahují odlišné typy žen. Avšak pánové se shodnou, že existuje 8 maximálně odpudivých věcí, které u žen většina mužů není ochotna tolerovat. V článku se dozvíte, co muže zaručeně odradí od toho, aby se s vámi dál vídal.

1. Kašlete na hygienu

Osobní hygiena je základ, žádného muže neoslníte zpocená, s týden nemytou hlavou a špínou za nehty. I muži si uvědomují, že většina žen po probuzení nevypadá jako hollywoodské herečky ve filmech, ale všeho s mírou. Základem jsou umyté vlasy, vyčištěné zuby, deodorant a vůně, pak také upravené nehty a slušivé oblečení.

2. Jste na peníze

Muže opravdu odpuzuje, pokud máte větší zájem o jeho peněženku než o něj. A věřte, že zlatokopku poznají, a tak vás budou také brát. Pokud máte vztah založený na tom, že vy jste s ním pro peníze a on vás má jako ozdobu, nedivte se, až vás vymění za mladší a hezčí model. Také pamatujte na to, že váš vztah pravděpodobně neposunete na vyšší úroveň, protože muži si obvykle chtějí vzít za manželku ženu, která miluje je, ne jejich peníze.

Jak vypadat mladší? Dopřejte si péči, kterou doporučují Sharon Stone nebo Elizabeth Hurley

svetzeny.cz

3. Máte ošklivé zuby

Muži rozhodně nepožadují, abyste měla hollywoodský úsměv, ale chybějící či zažloutlé zuby je odradí. Dbejte na správnou ústní hygienu a pravidelné prohlídky u dentální hygienistky a zubaře. Bělejšího chrupu můžete dosáhnout i tím, že vyřadíte nápoje, které zuby zabarvují do žluta – kávu, červené víno, černý čaj, a také přestanete kouřit. Chybějící chrup vás vyjde podstatně dráž, ale dobrou zprávou je, že dnes zubaři dovedou zázraky a jsou schopni dostavit i velmi poškozené zuby, nebo vám dát implantát jako náhradu.

4. Jste sprostá jako dlaždič

Většina mužů má pochopení pro to, když si občas zanadáváte, oni to dělají také, přináší to úlevu. Skutečně se jim však nelíbí, když ženy často mluví sprostě. Obzvláště, pokud se takto vyjadřují na veřejnosti nebo před jejich kamarády. Vy byste asi také nechtěla, aby váš partner každou větu prokládal několika nadávkami.

5. Falešné opálení

Nepřirozená oranžová pokožka je antisexy u obou pohlaví. Některé ženy si stále myslí, že je pro muže opálení přitažlivé, a tak se natírají nepřirozeně vypadajícími samoopalovacími krémy, nebo se „smaží“ v soláriu, čímž si ještě navíc zadělávají na zdravotní problémy. Dámy, na bledé plati není absolutně nic špatného a mužům přijdete sexy i bez „oranžády“ na obličeji.

Tohle přijde mužům sexy: 6 věcí, které je přitahují jako magnet

svetzeny.cz

6. Nepřirozeně vypadající rtěnka

Dnes už je na trhu přehršel odstínů rtěnek a mnohdy jsou to velmi nepřirozené odstíny – žlutá, modrá, zelená, šedá. Je naprosto v pořádku, pokud milujete líčení a chcete se tímto způsobem kreativně vyjádřit. Jen nečekejte, že to bude mít úspěch u mužů, ti dávají přednost přirozeným narůžovělým či červeným barvám rtěnek.

7. Obočí jako Brežněv

Kosmetický trend je v současné době takový, že čím hustší obočí, tím lepší. Pánové tomu fandí jen do té míry, kdy to vypadá ještě přirozeně. Dva tlustí slimáci namísto obočí zkrátka nevypadají lichotivě. Raději se svěřte do rukou profesionálů a nechte si obočí vytvarovat a dobarvit tak, že bude vypadat jako přírodní.

8. Opíjíte se do němoty

To samozřejmě platí pro obě pohlaví, není nic odpudivějšího než namol opilý partner, který dohromady nedá souvislou větu a není sám ani schopen dojít domů a dělá ostudu na veřejnosti. Z nějakého podivného důvodu se to u mužů ještě jakž takž toleruje, zato u žen je to považováno za nepřijatelné. Znejte svou míru a naučte se odmítat panáky, když už se na další rundu necítíte.

Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

svetzeny.cz