Přejít k hlavnímu obsahu

Zkuste těchto 11 triků při svádění a muži z vás budou šílet!

Info ikona
svádění, přitažlivost

Svádění muže se občas může jevit jako pořádný oříšek, obzvlášť pokud si nejste jistá svojí technikou flirtování a svádění. Naučit se být sexy nelze přes noc, musíte svoji techniku pilovat, ale pro začátek můžete zkusit těchto 11 jednoduchých rad, které vás učiní pro muže velmi atraktivní.

Info ikona
Flirt

1. Navazujte s ním oční kontakt

Muži se rádi dívají ženám do očí. Oči dokážou vyjádřit stud nebo naopak chtíč daleko dříve, než dokáže zbytek těla nebo řeč. Využijte svého pohledu a dejte najevo vášeň, která ve vás je. Nedívejte se mu do očí, jen když mluvíte, ale věnujte mu tajemný pohled z očí do očí, i když zrovna oba mlčíte.

2. Noste lichotivé oblečení a zvýrazněte své křivky

Není vždy výhra obléct se co nejvyzývavěji. Raději se zamyslete, jaké máte přednosti a zkuste je zvýraznit. Máte například hezké nohy? Vezměte si kratší sukni a podpatky, ale zvolte konzervativnější vršek. Snažte se vyhnout modelům, které budou působit lascivně. Muži mají rádi, když si vás mohou sami prohlédnout lépe v soukromí, než když z vás většinu vidí úplně všichni.

3. Usmívejte se

Muži milují, když se žena směje. Úsměvem můžete upoutat jeho pozornost a pomůže vám, aby se zaměřil jen na vás. Dejte si však pozor na falešné úsměvy, většina lidí je schopna poznat už z dálky. Při rozhovoru s ním se usmívejte a dejte mu tak najevo, že si užíváte jeho společnost. Úsměv navíc bývá stejně nakažlivý jako smích.

Orgasmus omlazuje a léčí bolest: Zajímavá fakta, která musíte vědět, abyste i vy prožila nekonečnou rozkoš

svetzeny.cz

Info ikona
Doteky

4. Používejte řeč těla

Řeč těla může stejně jako úsměv druhému napovědět, že se vám líbí, než cokoliv řeknete. Zkuste naklonit hlavu na stranu, pohrávat si s vlasy nebo zrcadlit jeho pohyby.

5. Nepřehánějte to se zájmem

Snažte se, aby vaše projevy náklonnosti byly decentní. Muži většinou nemají rádi ženy, které se na ně vrhají a projevují svůj zájem příliš agresivně, považují je totiž většinou za zoufalé. Snažte se, aby vaše svádění bylo hravé, abyste z něj mohla snadno vycouvat, pokud neuvidíte u protějšku stejný zájem.

6. Dotýkejte se ho

Při konverzaci s mužem se ho zkuste letmo dotýkat. Můžete mu třeba položit ruku na koleno, zavadit rukou o jeho ruku na stole, naklonit se k němu a něco mu pošeptat tak, aby se vaše rty letmo dotkly jeho ucha. Všechny pohyby však provádějte přirozeně a zdánlivě náhodně, aby nenabyl dojmu, že na něj tlačíte

7. Získejte s ním čas o samotě

Pokud jste někde s přáteli, zkuste mu navrhnout třeba drink u baru nebo kulečník jeden na jednoho. Čas o samotě vám poskytne více svobody s ním flirtovat a svádět ho, ale také vám pomůže jej dostat do správného rozpoložení, aniž by jeho nebo vás někdo rozptyloval.

Potvrzeno vědci: Pokud chcete mít dobrý sex, zeptejte se ho, v kolik chodí spát! Muži, kteří ponocují, se totiž chovají v posteli jinak!

svetzeny.cz

Info ikona
Flirt

8. Nebojte se trapných chvílí ticha

Trapné chvíle ticha jsou jedním z nejzajímavějších a nejúčinnějších způsobů, jak vyvolat mezi vámi sexuální napětí. Místo toho, abyste se pokoušela ticho vyplnit umělou konverzací, nechte jej plynout, abyste vyvolala trochu nervozity. Pokud sama tuto nervozitu nemůžete vydržet, zkuste třeba něco „omylem“ upustit. Prolomí to rázem ticho a možná se tomu i oba zasmějete. 

9. Buďte zdravě odmítavá

Muži mají rádi výzvy, a pokud se stanete příliš snadným cílem, nejspíš jej brzy omrzíte. Zkuste v něm vyvolat pocit, že má u vás šanci, ale musí si vaší náklonnost teprve získat. Nepřijímejte hned veškeré jeho nabídky a dejte mu najevo, že i on se musí snažit, aby si vás získal.

10. Věřte si

Sebedůvěra muže přitahuje. Nemluvte před ním tedy o tom, zda máte velký zadek, jestli se vám nepovedlo líčení nebo že vám šaty, které jste si vzala, vlastně nesluší. Zahoďte veškeré negativní myšlenky o sobě  a zkuste zazářit sebejistotou.

11. Buďte pozitivní

Vyvarujte se při rozhovoru nepříjemným tématům, nebavte se o neštěstích, práci ani dramatických rozchodech, které jste zažila. Hodně mužů hledá podvědomě v ženě i oporu ve špatných dnech a rozhodně je nebudete přitahovat, pokud mu negativní náladu ještě prohloubíte. Místo toho si povídejte o zájmech nebo třeba veselých zážitcích.

Žhavé letní románky: Lásky na jednu noc mohou přinést vzrušující prožitky ale i výčitky svědomí. Na co si dát pozor?

svetzeny.cz