Přejít k hlavnímu obsahu

Jak poznáte, že je do vás muž zamilovaný? Odhalí ho jeho činy

Signály, náznaky a další činy muže nás snadnou oklamou nebo minimální zmatou. Rádi bychom se vyznali v mužích, stejně jako oni v ženách. Muži vyznávají lásku mnoha způsoby, je ovšem dobré rozpoznat, kdy nás jenom tahá za nos a kdy se jenom zdráhá vyslovit onu větu.

1. Omluví se

Muži neradi přiznávají chyby, ovšem když dokáží přijít a omluvit se vám, můžete si být jistá, že jsou do vás zamilovaní.

2. Obětuje se pro vás

Nemyslíme rituální oběti, ale dokáží zrušit pravidelné středeční pivo, vynechají fotbalový zápas v televizi nebo s vámi prostě jednou zajdou na vaši oblíbenou operu, ač by věděli o miliardě věcí, které by dělali raději.

3. Brání vás

Brání vás před vámi, ale i za vašimi zády. Nedovolí, aby vás někdo pomlouval nebo jinak očerňoval. Pasuje se jednoduše do role rytíře a to my ženy milujeme!

4. Neubližuje vám drobnostmi

Ví, že nesnášíte, když nechá použitý talíř na lince. I když se mu nechce, uklidí ho do myčku nebo alespoň do dřezu. Muži přesně ví, jak ženu milovat a jak jí dělat radost, proto pokud váš vás partner neustále zkouší vytočit nějakými drobnostmi, není to ten pravý. Zamilovaný muž se snaží být dobrým partnerem.

5. Je vůči vám loajální

Loajalita ve vztahu je důležitá. Každý ji chápeme jinak. Například loajálnost je, že ve svých volných chvílích netráví čas „lajkováním“ polonahých žen na sociálních sítích, nebo nepředstírá na tahu s kamarády, že je svobodný.

6. Jeho zájem je konzistentní

Zamilovaný muž se nechová tak, že vám jednou píše celý den a pak se následující tři dny neozve. Pokud někoho takového máte ve svém okolí, buďte si jistá, že si s vámi jenom zahrává. Naskytne-li se mu možnost někoho „lepšího“, rázem už o něm neuslyšíte nikdy.