Přejít k hlavnímu obsahu

Chování žen, které ničí jejich přitažlivost a pro muže je odpudivé: Přílišná touha po rodině ale i lhostejnost

Snad všechny ženy na světě by byly rády dokonalé, ale někdy žena nevědomky dělá věci, které zcela zbytečně ničí její atraktivitu. Pokud vás neustále potkává smůla na muže a vaše vztahy končí dřív, než stihnou pořádně začít, udělejte si chvilku a zamyslete se nad tím, zda neděláte nějakou z následujících chyb, které muže nejvíce odrazují.

Info ikona
Ledová královna

Nedáváte najevo své emoce

Možná jste svého partnera učarovala vaší chladností a tajemnou odměřeností. Ale ve vztahu už není pro ledovou královnu místo. Pokud nebudete projevovat emoce, muž nikdy nebude vědět, na co myslíte, nebo jak se skutečně cítíte. Nemusíte mu odhalit svoje nejniternější naděje a touhy, ale ukažte mu alespoň tolik, kolik potřebuje, aby s vámi zůstal. Žádný muž totiž nemá vedle sebe rád ženu, která je chladná.

Chcete vědět všechno a hned

Je úžasné se dozvídat o své protějšku nové informace a nakonec znát veškeré detaily jeho dětství a pozdějšího života. Jenže muži nebývají tolik otevření jako ženy a příliš horlivý zájem o jejich soukromí je může vyděsit. Muži potřebují nějaký čas, aby vás lépe poznali a dozvěděli se o vás všechno a teprve v případě, že se jejich vztah promění v lásku, jsou ochotni se s vámi usadit a svěřit vám i svá tajemství. Také nemají rádi, když po nich chcete všechny informace ohledně jejich současného života. Pokud musíte vědět o každém jejich kroku, mohou nabýt dojmu, že přišli o veškeré své soukromí. Proto dejte pozor na útočné otázky!

Mohlo by se vám líbit

Únorový horoskop lásky: Čekají nás vzrušující chvíle. Blížence bude lákat zakázané ovoce, Lvi zatouží po svém ex

Dle astrologie nás čeká žhavý únor plný vzrušujících chvílí. Zejména v polovině měsíce se můžeme těšit na romantiku a kvalitně strávený čas s partnerem. Nahlédněte do našeho velkého únorového horoskopu lásky a zjistěte, co čeká vaše znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Myslíte si, že se doplňujete

Nepotřebujete muže, který za vás bude dokončovat věty. Málokterý muž je takový a většinou se tyto scény odehrávají spíš ve filmech. Muži jsou zkrátka jiní, proto není pravděpodobné, že byste měli natolik stejné zájmy, názory či myšlení, že byste například společně sledovali váš oblíbený seriál pro ženy nebo spolu pekli cukroví.

Nutíte ho do věcí, které nechce dělat

Říká se, že muži jsou jako písek. Když jej vezmete do dlaně a příliš zmáčknete, písek uteče. Pokud ho nebudete držet pevně, také ho ztratíte. Muži nesnáší, když je nutíte do strojené romantiky nebo neoblíbených činností. Nejlepší, co tedy můžete udělat, je dát vašemu muži svobodu, kterou potřebuje. Pokud vám není souzeno být spolu, stejně s tím nic neuděláte.

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu, která ostatní nesnáší: Co na nich ostatním znamením tolik vadí? Neoblíbení jsou střelci nebo lvi

Patříte mezi lidi, kteří si zakládají na tom, jak působí na své okolí, nebo je vám to naopak spíš jedno? Budete se možná divit, ale vaše sympatie i to, jakým způsobem se přizpůsobujete společnosti, ovlivňuje vaše znamení zvěrokruhu. Která tři znamení patří mezi nejméně oblíbená?
svetzeny.cz
Info ikona
Rodina

Příliš toužíte po rodině

Láska má několik fází, kterými si musíte projít. Žádná z fází nejde přeskočit, jinak vztah většinou nevydrží. Musíte rozvíjet lásku a důvěru ve vztahu a měli byste si společně projít nějakými zážitky, abyste věděli, zda jste skutečně kompatibilní pár. Až teprve poté, co si tím vším projdete, můžete začít přemýšlet o rodině. Kromě toho mnoho mužů má strach ze závazků, kterým dítě rozhodně je. Mohla byste ho tedy přílišnou touhou po rodině, obzvlášť v počátcích vztahu, zbytečně vyděsit a odradit.

Jste příliš lhostejná či nejistá

Představte si, že by k vám byl muž lhostejný nebo se cítil ve vztahu nejistě. Stejně nepříjemné je to i pro muže. Je v pořádku chtít mít partnera na blízku, ale neustále ho kontrolovat, protože máte obavy z nevěry, v něm zabíjí důvěru a pocit svobody. Stejně tak v něm ale chladnou city, pokud má pocit, že vás vůbec nezajímá a že je vám vlastně úplně jedno, kde a s kým tráví volný čas.

Mohlo by se vám líbit

Valentýn se blíží: Jděte na to jinak a zapomeňte na utrácení. Potěšte partnera originálními dárky od srdce, které ho učarují

Svatý Valentýn se blíží a vy stále nemáte nápad, čím svého partnera obdarujete? A co to letos zkusit trochu jinak a originálně? Zapomeňte na chvíli na lístky na hokej nebo večeři v luxusní restauraci. Co zkusit něco daleko prostšího a více od srdce? Darujte mu něco, na co nikdy nezapomene. Vždyť společné chvíle jsou přece ve vztahu to nejdůležitější. Jděte proto až ke kořenům vaší lásky a nebojte se si je správně a romanticky okořenit. A jak na to? Přinášíme vám pár tipů.
svetzeny.cz