Přejít k hlavnímu obsahu

Valentýn se blíží: Jděte na to jinak a zapomeňte na utrácení. Potěšte partnera originálními dárky od srdce, které ho učarují

Svatý Valentýn se blíží a vy stále nemáte nápad, čím svého partnera obdarujete? A co to letos zkusit trochu jinak a originálně? Zapomeňte na chvíli na lístky na hokej nebo večeři v luxusní restauraci. Co zkusit něco daleko prostšího a více od srdce? Darujte mu něco, na co nikdy nezapomene. Vždyť společné chvíle jsou přece ve vztahu to nejdůležitější. Jděte proto až ke kořenům vaší lásky a nebojte se si je správně a romanticky okořenit. A jak na to? Přinášíme vám pár tipů.

Potěšit muže krásným dárkem, který by ho skutečně zaujal, může být někdy docela oříšek. Ovšem jen málokterou ženu možná napadne, že by jejího muže namísto nové košile, kravaty nebo hodinek možná potěšilo něco docela „obyčejnějšího“. Možná to někoho překvapí, ale muži mají totiž ze všeho nejraději úplnou a láskyplnou pozornost svých partnerek. A to si opravdu neděláme legraci. Záleží jen na tom, v jaké formě jim své pocity k nim naservírujete. Na rozdíl od žen k tomu ale nepotřebují kýčovité dekorace růžové barvy, ani okvětní lístky všude kolem. Vždyť v jednoduchosti je přece krása.

Uvařte jeho nejoblíbenějšího jídlo a koukněte na fotbal 

Láska podle známého rčení probíhá žaludkem, a něco na tom nejspíš opravdu bude. Uvařte proto o Valentýnu partnerovi jeho nejmilejší jídlo a slavnostně ho naservírujte. Dejte si na přípravě záležet a hlavně ho nepřipalte. U večeře mu pak nabídněte, že se spolu podíváte na fotbalový nebo hokejový zápas. Uvidíte, že společné sledování vás ještě více sblíží, navíc mu prokážete lásku tím, že i vy se dokážete přizpůsobit jeho koníčkům. Fakt, že s vaším milým budete dělat něco, co má rád vám, jistě v jeho očích přidá plusové body k dobru, a navíc vám to možná příště také mile rád oplatí. Navíc na váš milý a poněkud nečekaný návrh pravděpodobně nikdy nezapomene.

Mohlo by se vám líbit

Zlozvyky, kvůli kterým pleť stárne rychleji: Pozor dejte na mnutí očí nebo spaní na břiše. Čemu se vyvarovat, pokud chcete vypadat mladě?

Existují zlozvyky, kvůli kterým naše pleť stárne rychleji. Možná i jeden z nich děláte, byť nevědomky. Pokožce škodí mnutí očí, spaní na břiše a další nešvary. Zjistěte, čemu se rozhodně vyvarovat, pokud chcete vypadat mladě.
svetzeny.cz

Masáž

I „obyčejná“ a dostatečně dlouhá masáž, kterou dopřejete partnerovi po dlouhém a náročném dni v práci udělat s vaším vztahem divy, a to samozřejmě jen v pozitivním slova smyslu. Dopřejete mu tak romantiku a odpočinek zároveň. Pokud svého miláčka na Valentýna nepovlečete do restaurace ani do welness, ale nahradíte si ho sami doma, nemůžete sáhnout vedle. Váš partner tento návrh rozhodně ocení. Co by vašeho milého potěšilo víc, než masáž spojená s mazlením u jím vybraného filmu? Lepší dárek nejspíš neseženete.

Společná koupel a splněné přání

Chcete dát svému partnerovi něco opravdu výjimečného? Napusťte si vanu s pěnou, dopřejte si společnou koupel při svíčkách a nalijte si k tomu váš společný oblíbený drink. Má raději pivo než šampaňské? Nevadí, jste přece doma. V domácím prostředí můžete přípitek klidně nahradit pivem nebo jiným oblíbeným drinkem. Až budete dostatečně uvolnění, navrhněte svému miláčkovi, že mu splníte jeho jakékoliv nejtajnější přání. Vyzvěte ho, aby se nebál být upřímný a dopřejte mu, co mu na očích uvidíte. Vaše vzájemné pouto bude díky společným romantickým chvílím ještě silnější. A kdo ví, třeba si tento rituál zopakujete častěji než jen o Valentýnu.

Mohlo by se vám líbit

Zprávy, kterými dokazuje, že vás miluje. Pošle fotku, napíše dobré ráno nebo se zeptá, jak se máte

Muži jsou známí jako lenoši, pokud jde o zprávy na WhatsApp a dalších. Ovšem kromě případů, kdy jsou zamilovaní. Pak rádi ťukají do mobilu a píší určité druhy zpráv. Které? Přečtěte si je a zjistíte, zda máte po svém boku někoho, kdo vás miluje.
svetzeny.cz