Přejít k hlavnímu obsahu

Snadnější zamilování? 5 tipů pro vás

Nefunguje vám to v lásce? Tyto tipy, které vám doporučíme, vám pomohou!

Láska je všude kolem nás. Pokud hledáte tu partnerskou, poradíme vám, jak se snadněji zamilovat a vyhnout se základním chybám, které nás od vysněné drahé polovičky spíše oddalují.

1. Poslouchejte a ptejte se

Pokud chcete zažít dobré rande, připravte si 10 otázek. Pokud bude opačná strana reagovat, vyprávět a vyptávat se taky, je zájem jasný. Neptejte se na to, jak se má nebo na počasí. Vymyslete důvěrnější dotazy typu: „Kde je tvé oblíbené místo? Který film tě zaručeně rozesměje?“ Tyto otázky jsou vnímány jako citlivé a podporují zamilování.

2. Prosím úsměv!

Americká vědkyně Debra G. Walsh zjistila, že flirtování je téměř vždy iniciováno ženami, takže dochází k očnímu kontaktu. Pokud se žena usměje, 60 procent mužů se také odváží mluvit s ní. Jen 20 procent se odváží bez úsměvu.

3. Žádné filtry! Ano, čtete správně

Pokud chcete zvýšit své šance na nalezení pana dokonalého v online světě, měli byste se ukazovat co nejvíce autenticky. Nenahrávejte tedy jen vyšperkované selfie, ale také fotky, kde jsou viditelné vaše specifické detaily. Máte tetování? Ukažte ho. Děláte neobvyklé koníčky nebo se rádi válíte doma? Je to jedno, ale ukazujte na sociálních sítích sebe, ne svoji vylepšenou verzi.

4. Nebojte se říct ne

Protiřečení druhé osobě vzbuzuje pocity a možná se budete divit, když objevíte společné věci, kterým neholdujete. To vás spojení a prohlubuje to vzájemné sympatie.

5. Neprojevujte pocity příliš brzy

Buďte si jistí, že zde platí zásadní pravidlo. Pokud váš protějšek neví přesně, co k němu cítíte, je zamilování rychlejší. Zdržte se tedy projevů lásky a malinko přibrzděte.

Dobrá rada na závěr
Pokud si nejste jistí svými pocity, zkuste následující:

Všimněte si, jestli vám protějšek pouze odepisuje, a nebo si s vámi píše. Je v tom zásadní rozdíl!

ČTĚTE TAKÉ:

JAK PŘIMĚT MUŽE, ABY SE DO VÁS BLÁZNIVĚ ZAMILOVAL?
 

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku