Přejít k hlavnímu obsahu

Jak přimět muže, aby se do vás bláznivě zamiloval?

Někdy je velice obtížné zaujmout muže, po kterém toužíte. Základním pravidlem je nepodceňovat svoje šance. To se sice lehko říká, ale hůř dělá, zejména když si myslíte, že jste natrefila na pana Božského. Proto pro vás máme pár užitečných rad, jak na muže dobře zapůsobit.

Flirtujte

Usmívejte se, pohrávejte si s vlasy, svůdně na něj mrkněte. „Omylem“ se dotkněte jeho ramene nebo prstů. Obejměte ho na rozloučenou, krátce se ho dotkněte, něžně ho polibte na tvář. Samozřejmostí jsou také komplimenty na jeho účet. Pochvalte mu výběr saka, restaurace nebo jeho smysl pro humor. Ale nebuďte zase příliš intezivní. Vše výše popsané je potřeba dělat decentně a s mírou. 

Buďte unikátní

Snažte se být jedinečná. Určitě nechcete, aby si o vás myslel, že jste stejná jako ostatní. Vyhněte se fádním tématům, například počasí nebo jídlu. Bavte se o něčem originálním, jako je kultura, současné trendy v technologiích, literatura apod. Také můžete vymyslet zajímavé místo vašeho setkání. Co třeba zajít na výstavu nebo jazzový koncert?  Určitě to bude zábavnější než vysedávat celý večer v restauraci, kam můžete zajít, kdykoli se vám zachce. 

Zajímejte se o něj

Nemluvte stále jen o sobě. Zeptejte se ho na jeho práci, přátele, oblíbenou knížku nebo film. Snažte se dozvědět co nejvíce detailů z jeho života. Muži rádi hovoří sami o sobě, takže ho vaše zvídavost bude bavit. Zároveň v jeho odpovědích můžete najít, co máte společného.  

Mějte optimistický přístup

Muži nemají rádi pesimistické a nabroušené ženy. Snažte se být veselá a optimistická. Nestěžujte si na kolegy v práci, špatné počasí či politickou situaci. Můžete zmínit, že vás něco štve, ale ne se v tom babrat celý večer. Bavte se o věcech, které vám dělají radost a nevyvolávají ve vás negaci. 

Netlačte na pilu

Rozhodně ho nebombardujte esemeskami nebo telefonáty. Pokud se vám delší dobu neozve, vyčkávejte. Muži mají na všechno vždycky hodně času. Když už se s ním delší dobu stýkáte, v žádném případě mu nevyznávejte lásku ani vřelé city, dokud to neudělá on.