Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zajistit, aby se do vás zamiloval: Vědecky ověřené způsoby, které fungují

Lámete si hlavu nad tím, jak svého vyvoleného přimět k tomu, aby se do vás bezhlavě zamiloval? Vědci přinášejí několik ověřených způsobů, které fungují. Jedná se o opravdové maličkosti, které nic nestojí, ale mohou udělat divy. Zjistěte, které to jsou, pokud chcete, aby do vás byl váš vyvolený naprostý blázen.

1. Ukažte se v tom nejlepším světle

Říká se, že všeho moc škodí. To je sice pravda, ale ne tak úplně v případě, že se jedná o první rande. Na první schůzce chcete přeci přirozeně udělat co největší dojem, no ne? Že tento přístup na muže funguje nejlépe dokazuje i vědecká studie z roku 2010, kdy svou hypotézu vědci testovali na 2100 studentech, kteří byli rozděleni do tří skupin. První skupina studentů obdržela fotografie žen a byla požádána, aby ohodnotila, jak moc atraktivní jsou. Dvěma dalším skupinám byly poskytnuty fotografie žen spolu s popisky, na kterých byly jejich charakterové vlastnosti. Jedné skupině byly předloženy fotografie s kladnými vlastnostmi a té druhé naopak s těmi negativními. Vědcům se potvrdila jejich hypotéza, která predikovala, že muži mnohem lépe hodnotili fotografie s dobrými charakterovými vlastnostmi, než ostatní fotografie.

Muži prozradili, co je na ženském těle přitahuje nejvíce: Horňáci a dolňáci nejsou zdaleka jediné kategorie

Je poměrně jasné, že každý muž má odlišný vkus a každému se líbí něco jiného. Víte ale, které ženské partie obecně muže přitahují nejvíce? Některé z nich nejsou překvapivé vůbec, jiné vás možná zaskočí.
svetzeny.cz

2. Úsměv nestojí nic

Další studie, tentokrát z roku 2014 dokazuje, že klíčem k úspěchu je velmi často jen prachobyčejný úsměv. V této studii vědci došli k závěru, že čím více se daná osoba usmívá, tím více ji ostatní považují za atraktivní. Proto se nedržte zpátky a usmívejte se jak jen to jde. Úsměv je totiž to nejmenší, co ostatním můžete věnovat.

3. Buďte otevřená kniha

Některé ženy místo otevřenosti volí spíše taktiku „budu ledová královna”. Jsou chladné, tajemné a hrají si na nedostupné. Jistě, v některých případech tento přístup opravdu funguje. Výzkumníci z Harvardu ale zjistili, že ve většině případů funguje spíše opačný přístup. A to sice ten, že většina lidí preferuje, když s nimi jejich vyvolená jedná na rovinu, otevřeně a upřímně. Čím více lidskosti tomu druhému ukážete, tím přitažlivěji na něj budete působit. Naopak neatraktivní budete svému protějšku připadat spíše v případě, že z vás bude mít pocit, že před ním něco skrýváte a nejednáte s ním na rovinu.

Info ikona
vztahy

Co muže doopravdy přitahuje na ženách: Kromě fyzické krásy hrají roli i další faktory

Existuje několik faktorů, které hrají roli v přitažlivosti a následném vztahu mezi mužem a ženou. Fyzická atraktivita sice hraje při prvním setkání velkou roli, ale ani s tváří jako anděl nemáte šanci, pokud se nespojí i s ostatními faktory, které jsou při seznamování klíčové. Přečtěte si, jaké to jsou.
svetzeny.cz

4. Pochvalte ho

Častým důvodem rozpadu vztahů bývá to, že si jeden z partnerů připadá nedoceněný a nepotřebný. To zjistil psychoterapeut M. Gary Neuman, který se roky zabýval studiem spokojených párů. Jeho studie dokazují, že právě tento důvod k potencionálnímu rozpadu vztahu uváděla více, než polovina dotázaných. To už je poměrně velké procento lidí, co myslíte? Pokud o něj opravdu stojíte a chcete, aby se do vás zamiloval, nešetřete pochvalami. Muži jsou obecně velmi egoističtí a jen malou pochvalou jim uděláte velmi dobře. Samozřejmě ale platí, že všeho s mírou. Sama určitě vycítíte, kdy je pochval až moc a zase trochu uberete.

Zdroj článku