Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete mít americký úsměv? Víme, jak na něj!

Mít zuby po vzoru Hollywoodských celebrit rozhodně není nedosažitelné. Předpokladem je pravidelná péče, jejich čištění kvalitním zubním kartáčkem a pastou, používání zubní nitě nebo sprchy a samozřejmě i pravidelná péče dentálního hygienika a zubaře, kteří udrží vaše zuby ve zdraví a pomohou zamezit vzniku kazů. Zbytek už můžete nechat na specialistech, kteří srovnají nedokonalosti a dodají zubům zářivou bílou barvu!

Doba jde rychle dopředu a to, co bývalo dříve nemožné, je dnes běžnou rutinou. Oproti minulosti si dnes například můžete nechat zhotovit moderní zubní korunky v počtu až 20 kusů během jediného dne! Docílíte tím nejen dokonalé bělosti vašeho chrupu, ale zároveň vyřešíte i veškeré jeho nedokonalosti. A to vám 100% zvedne sebevědomí. 

Úsměv jako z plátna kin vám už za několik hodin vykouzlí zkušení stomatologové. My například doporučujeme pražskou kliniku Brandeis Clinic, která představuje nejlépe vybavené soukromé pracoviště estetické stomatologie v České republice. Klinika využívá pouze nejpokročilejších dostupných zařízení a materiálů, přičemž její ceny jsou srovnatelné s jinými dobrými klinikami estetické stomatologie v Praze.  

Nechte to na korunkách

Zubní náhrady se na klinice zhotovují z disilikátové keramiky, která má vynikající estetické vlastnosti a několikanásobně delší životnost než živcová keramika. Klinika disponuje dvěma roboty CEREC©, které vyrobí zubní náhrady na základě 3D snímku pacientova chrupu. Díky tomu pak korunky plně respektují skus, v ústech nijak nevadí a příliš se nenamáhají. Během jedné návštěvy Brandeis Clinic můžete získat až dvě desítky bezbolestně aplikovaných korunek, vyhnete se tedy nošení nevzhledné prozatímní náhrady.  Také doladění odstínu s vedlejšími zuby je mnohem snadnější, než když korunky vyrábí vzdálená laboratoř.  

Krásné zuby na splátky

K lepšímu vzhledu vašich zubů pomůže i nahrazení amalgámových plomb keramickými výplněmi, vybělení zubů až o 9 odstínů, srovnání zubů 5 typy rovnátek či zhotovení fazet. Běžné jsou tu také náhrady chybějících zubů zubními implantáty, extrakce zubů, bělení zubů a vysoce profesionální dentální hygiena. Pracovníci kliniky dokážou svým klientům připravit ošetření „na míru“, které je dostupné i na splátky. Patentované technologie a více než 10 000 ošetřených pacientů jsou zárukou skvělého výsledku i pro vás. 

Jistě uvítáte, že úvodní konzultace jsou tu do odvolání zdarma. Pokud byste chtěli udělat krok naproti k dokonalému úsměvu, začněte zde.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku