Přejít k hlavnímu obsahu

Zamilovaný muž píše určité druhy zpráv. Které to jsou? Přečtěte si je a zjistíte, zda máte po svém boku někoho, kdo vás miluje

Info ikona
vztahy

Muži jsou známí jako lenoši, pokud jde o zprávy na WhatsApp a dalších. Ovšem kromě případů, kdy jsou zamilovaní. Pak rádi ťukají do mobilu a píší určité druhy zpráv. Které? Přečtěte si je a zjistíte, zda máte po svém boku někoho, kdo vás miluje.

Jak poznáte na muži, že je zamilovaný? Svědčí o tom, jak a co vám napíše. A vypadá to například takto:

Zamilovaní muži ...

...zeptají se, jak se máte?

Když jsou muži zamilovaní, pořád se ptají, jak se máte. Chtějí ukázat, že na vás myslí a samozřejmě je opravdu zajímá, jak se vám vede

...čas od času pošlou fotografii

Obrázek piva v hospodě, fotka sportu nebo selfie na gauči: když je muž zamilovaný, pošle spoustu obrázků. Bez důvodu a často dokonce bez komentáře. Takže chce, abyste byla součástí jeho každodenního života.

...napíše "dobré ráno!"

Je sobota ráno a bylo vám doručeno krátké a stručné „dobré ráno“? Těšte se z toho! To ukazuje, že jeho první myšlenka dne byla pro vás.

...zeptá se, "jaký jste měla den?"

Večer se zamilovaní muži ptají, jaký jste měli den, protože chtějí vědět, co jste udělali, co vám naštvalo a co se stalo. Jednoduše chtějí být v obraze.

...zeptají se vás, "jestli jste se dostala bezpečně domů?"

Po schůzce, když je muž zamilovaný, se vždy zeptá, zda jste se vrátila bezpečně domů. Chce se ujistit, že si nemusí dělat starosti. A chce ukázat, že na vás po datu stále myslí.

...posílají vtipné obrázky či videa

Stále vám posílá vtipné příspěvky, které objevil na Instagramu, Facebooku a spol.? To je dobré znamení, protože se vás snaží bavit.

...zeptají se vás, "kdy se uvidíme?"

Když je muž zamilovaný, chce vás vidět. Pak nečeká, až podáte návrh, ale přímo se zeptá na další schůzku.

...se vám ozvou, i když jsou venku se svými přáteli

Velmi jasné znamení: Pokud vám muž píše, i když je venku se svými kamarády, něco to znamená!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.