Přejít k hlavnímu obsahu

Nebojte se, že zůstanete sama. Tyto tipy vám usnadní nalézt lásku i po čtyřicítce

Info ikona
Jak se zamilovat po čtyřicítce

Je vám více než 40, jste nezadaní a toužíte se znovu zamilovat? Odpověděli jste třikrát ano? Tak to jste na správné adrese.

Nejlepší tipy, jak se znovu zamilovat po čtyřicítce

Buďte trpěliví

I když máte někdy pocit, že vám dochází čas a že čím víc času utíká, tím rychleji se musíte zamilovat – relaxujte! Na lásku nikdy není pozdě a vždy se najdou muži, kteří to cítí stejně. Je také důležité, abyste neměli vysoké nároky. Čím starší jste vy a muž, tím pravděpodobnější bude, že oba budete mít svou minulost, s kterou je třeba se vyrovnat. Patří mezi ně děti nebo i dlouhé vážné předchozí vztahy a těžké rozchody. Nenechte se tím odradit a naučte se ovládat své myšlenky. 

Jste ve správný čas na správném místě

Čím jsme starší, tím pevnější zásady v životě máme a umíme už být i šťastní sami se sebou. To je velká výhoda, pokud jde o hledání nové lásky. Protože pouze když milujete sami sebe, můžete bezpodmínečně milovat někoho dalšího. „Pokud víte, kde v životě jste, kdo jste a pokud se můžete spolehnout na své hodnoty a svou osobnost, máte vysokou šanci nalézt ideální protějšek,“ vysvětluje odbornice na vztahy Dr. Juliana Morris.

Emocionálně zneužívajícího partnera nepoznáte jenom podle vyhrožování

Jak poznáte emocionálně zneužívajícího partnera? Někdo na první dobrou, jindy je to trochu těžší. Manipulativní chování není nejlehčí odhalit, ale jako první varovný signál by pro vás měl být váš nepříjemný pocit. Poslouchat sama sebe je totiž základ.
svetzeny.cz

Zkoušejte nové věci

Pravděpodobně chcete muže, který je zajímavý, má skvělé koníčky a máte o čem mluvit. Buďte osobou, se kterou chcete vy chodit. Vy musíte mít co říct, zažívat nové zážitky, o které se můžete podělit, a především objevujte nové stránky sebe sama. Překonejte se.

Nenechte se vždy vést svým instinktem

Vnitřním hlasem ano, ale všeho s mírou. Víte přesně, jaký druh muže a vztahu chcete? To je dobré, ale existuje riziko: Často se s mužem ani nezapleteme, protože při prvním pohledu nesplňuje naše požadavky. Potenciální partnery často eliminujeme během několika sekund, protože banální věci se na první pohled „nezdají správné“. Jeho byt není takový, jaký bychom si přáli nebo jeho práce není dostatečně sexy. Pokuste se odhodit všechny předsudky přes palubu a poznat muže takového, jaký ve skutečnosti je. Už nepotřebujete reprezentativního muže (jako byste mohli mít ve dvaceti), ale někoho, kdo vás opravdu miluje a kdo chce přesně to, po čem toužíte. Tedy šťastný a dlouhodobý vztah.

Horoskop: Takto bude vypadat váš milostný život v roce 2021

Co vás na nový rok čeká z hlediska lásky a sexu podle znamení zvěrokruhu? Velký horoskop pro rok 2021 vám odhalí budoucnost.
svetzeny.cz

Milostný horoskop: Nechte si od hvězd poradit, jaké představy o lásce má váš protějšek

Nebylo by skvělé vědět nebo alespoň tušit, co se naší drahé polovičce honí hlavou? Získáte si ji upřímností, hraním her nebo pořádným obdivem? Hvězdy vám poradí!
svetzeny.cz