Přejít k hlavnímu obsahu

Milostný horoskop: Nechte si od hvězd poradit, jaké představy o lásce má váš protějšek

Info ikona
Horoskop lásky

Nebylo by skvělé vědět nebo alespoň tušit, co se naší drahé polovičce honí hlavou? Získáte si ji upřímností, hraním her nebo pořádným obdivem? Hvězdy vám poradí!

BERAN

Chce více vzruchu a méně plánování, nesmíte být ale akčnější než on. Potřebuje chválu a vzhlížení, ale přetvářku pozná. Miluje překvapení, a proto nudný protějšek do jeho postele nepatří! Spolehlivě ho odradíte váhavostí a lpěním na stereotypech. Těžko pochopí vaši únavu, zejména bude-li dlouhodobá a stále se opakovat. Jestliže s ním nebudete mezi lidmi, kde může zazářit, brzy vás vymění za společenštější kousek.

BÝK

Vše si dlouho a rozvážně vychutnává, proto nesmíte tlačit na pilu. Rád pozoruje dění. Lpí sice na kvalitě, ale nesnáší rozhazovačnost, příliš dárků je pro něj rozmařilost. Odradí ho vaše neochota ho opečovávat. Potřebuje hodně fyzických důkazů lásky, pouhé přísliby ho začnou nudit. Budete-li příliš akční a stále ho budete překvapovat novotami, brzy si najde málo mluvnou a ne tak splašenou náhradu.

BLÍŽENCI

Vztah s nimi je plný překvapení, humoru a filozofování, ale také nejistoty. A totéž čeká od vás. Pokud přijmete roli vtipné a jiskřivé Šeherezády, máte vyhráno! Potřebuje být respektován. Odchází ve chvíli, kdy zaslechne první výčitky. Rád experimentuje, objevuje, přistupte proto na jeho hry a nebudete litovat. Spolehlivě ho odradíte stereotypem a žárlivými scénami. Chce si povídat o vašich tajemstvích, a ne se obhajovat.

Móda podle horoskopu: Jaké znamení miluje nejnovější trendy a kdo naopak dává přednost pohodlí?

svetzeny.cz

RAK

Je mistrem různých skrytých taktik a potřebuje působit tajemně a nepřístupně. Neříkejte mu proto, že jste jeho taktiku už prohlédly. Jestliže nepatříte k romantickým typům či nesnášíte omezování a vadí vám péče, raději to zabalte předem. Zrozenci Raka potřebují, abyste se jim oddala a on mohl předvést svou výdrž. Máte-li trpělivost na jeho taktizování, je váš! Pozor, první negativní zmínka o jeho matce vás vyškrtne ze seznamu favoritek.

LEV

Jeho ego neustále čechrejte! Nic ho neodradí víc než zpochybňování jeho jedinečnosti, výjimečnosti a důležitosti. Spolehlivě ho naštvete tím, že ho budete srovnávat s minulými partnery. Nebo že jste svébytná osoba, která mu nepodléhá! Jedině lichotky vás zase mohou vrátit na výsluní. Potřebuje obdiv jako na divadle. Vaše upjatost a kritika jeho spontánnosti ho znechutí. Naučíte-li se hřát v záři jeho ega a občas mu zatleskáte, budete se mít přímo královsky.

PANNA

Jsou hodně tolerantní, ale i ony mají své meze. Budete-li hrubé, nespolehlivé, neupravené a vulgární, odradíte ho. Děláte přílišné okolky a sex dávkujete podle zásluh? Narazíte na nepochopení, protože sex je důležitý a zdravý a Panna ho provozuje často. Potřebuje loajalitu, péči a dodržovat systém, který zavedla. Není to až tak spontánní, ale máte své jistoty.

VÁHY

Harmonické Váhy rozhoupete k rozchodu svou neupraveností a často vyvolávanými konflikty. Vašeneochota partnera společensky reprezentovat, obdivně k němu vzhlížet, hloupá kritika jeho slabůstek pro něj bude doslova šokující. Přidáte-li upocenou uspěchanost, Váha se otočí na svémvyleštěném podpatku a zůstane po ní jen závan dráždivého parfému.

Bylinková encyklopedie podle vašeho znamení zvěrokruhu. Co pomůže právě vám?

svetzeny.cz

ŠTÍR

Vášnivé a nevyzpytatelné znamení vám neodpustí, když necháte zpustnout vaše společné bydlení a k tomu i jeho samého. Nesnáší, když budete chtít převzít iniciativu v milování na sebe a navíc začnete zapomínat na drobné projevy lásky. Těžce ponese vaši truchlivou náladu a trucovitost.Nedrážděte proto Štíra bosou nohou a oddejte se naplno jeho přitažlivému magnetizmu. Umí se dobře mstít!

STŘELEC

Optimistického Střelce nejvíc otrávíte svým negativizmem a kritičností. Těžce ponese i vaše zpátečnické tendence a neochotu poznávat. Jste jeho projektem, a tak se čiňte! Stereotypní sex s dlouhými předehrami pouze ve vaší ložnici vyloženě nezvládne. Přízemní názory a neochota sdílet s ním jeho nadšení a ideály vás rychle vyšachují z jeho života. Lehkost jeho odchodu ale zlomí vás!

KOZOROH

Nesnáší, stane-li se terčem vaší vtipnosti, navíc ještě ve společnosti. Co ale spolehlivě neunese, jekritika, vaše dominance při milování a žárlivé scény. Také mu vadí nedodržovaný řád. Začnete-li utrácet nesmyslné částky za nepodstatné cetky a nebudete-li vařit jídla, na která je zvyklý, je vašerole v jeho životě zpečetěna. Stanete se pro něj nepraktickou přítěží.

VODNÁŘ

Uspěchaný, ufňukaný, závislý a bezradný protějšek u Vodnáře opravdu nepochodí. Naučte se respektovat jeho potřebu zachovat si nadhled a odstup. Sentimentální výlevy nad fotkami z rodinného alba ho zaručeně unudí. Chce s vámi sdílet ideály a mít od vás intelektuální podněty. Milujene všednost. Spoutáte-li ho papučemi a televizí, odfrčí pryč na nejbližší společenskou akci, kde ho oslní sice ne příliš atraktivní, ale zato hlubokomyslná a originální děva.

RYBA

Bývá okouzlující společník a v soukromí vyžaduje klid, naladění, jemný a empatický přístup. Ryby vytočíte hádkami, výčitkami a nátlakem. Potřebují čas na snění a milují staromódní prostředí. Roztrpčí je shazování jejich vkusu. Vše si berou moc osobně. Nevadí jim vaše mírná převaha, ale kritizovat jejich nedostatky, to vám jejich poetická duše neodpustí!

Horoskop: Takto bude vypadat váš milostný život v roce 2021

svetzeny.cz

Magická síla kamenů: Jak nám mohou pomoci a co vše ovlivňují?

svetzeny.cz