Přejít k hlavnímu obsahu

Móda podle horoskopu: Jaké znamení miluje nejnovější trendy a kdo naopak dává přednost pohodlí?

Placeholder image

Sledujete aktuální trendy v módě, dáváte přednost sportovní eleganci nebo jste mistři v zakrývání svých nedostatků? Zjistěte podle vašeho znamení, co nosit a čemu se naopak vyhnout obloukem.

BERAN

Berani jsou akční a tvořiví a chtějí vypadat stále mladí, takže těžko odhadnete jejich věk. Nemají však rádi přílišnou extravaganci a udržují si svůj styl, a to i navzdory všem módním vlnám. Milují rozpuštěné vlasy i mírný rozcuch.

BÝK

Býci jsou mistry v zakrývání svých nedostatků a vyzdvihování svých předností. Jsou požitkáři. Nelitují proto peněz na kvalitní nadčasové kousky oblečení, kterými plní skříň a těžko se od nich odlučují. Rádi odhalují dekolt a muži zdůrazňují svou šíji.

BLÍŽENCI

Milují oblečení, v němž se mohou cítit svobodně a které jim nebrání v pohybu. Ale musí být vždy podle nejnovější módy! A když náhodou šlápnou vedle, budou to vydávat za originální kousek. Mladistvý vzhled podpoří zajímavým šátkem ledabyle položeným na ramenou.

RAK

Dá na svou intuici, protože oblečení musí posilovat jeho sebevědomí. V „račím“ šatníku se nacházejí rafinované romantické kousky, které přitahují pohledy druhých. To ovšem neznamená, že se musí držet trendů. Fiží lemující dekolt či volánky na košili u mužů vždy ohromí!

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

svetzeny.cz

LEV

Lvi mají prostě styl, i když si libují v přírodních materiálech. Stopy luxusu a zlata se dají vetkat i do obyčejného lnu, ne? Jsou originální a umějí nosit i věci, ve kterých druzí vypadají jako hastroši. Základem je ale vizáž, která je vždy svěží, a ani lví krok neprozradí jeho léta.

PANNA

Základem jejího stylu je čistota a dokonalá křivka. Panna má vše střízlivé a perfektně padnoucí. Decentní barvy, jednoduchý styl a pěstěný zevnějšek. Ve všem se pohybuje nenuceně a působí jako vzor dokonalosti. Nesnáší výstřelky a přísahá na kostým a košili s kravatou.

VÁHY

Váhy jsou harmoničtí estéti a podle barev a oblečení odhadnete, jakou mají náladu. Mívají vytříbený styl a sledovat módu je pro ně nutností. Nikdy nejdou za hranici vkusu. Umějí perfektně sladit barvy s doplňky, ozdůbky jsou nutností.

ŠTÍR

Štír svou magickou přitažlivost podtrhuje i výběrem oblečení. Přiléhavé kalhoty či kontrastně vyzývavý top mají štírovské osobnosti dodat ještě více šarmu a neodolatelnosti. Sleduje módní novinky a neomylně vychytá tu, která mu bude 100% slušet. Jeho nenucená elegance je dokonale promyšlená.

Horoskop: Takto bude vypadat váš milostný život v roce 2021

svetzeny.cz

STŘELEC

Móda Střelce nezdržuje. Nejlépe se cítí v pohodlném sportovnějším oblečení z přírodních materiálů, které plně vyjadřuje jeho temperament. Nikdy ale nepůsobí zanedbaně! Čiší z něj nekonvenčnost a nadčasovost. Oblečení podtrhuje jeho mužnost či její ženskost.

KOZOROH

Byť je Kozoroh šetrný, miluje kvalitní a drahé materiály, protože ty dlouho vydrží a jsou nadčasové. K tomu pak stačí klasický střih, decentní barvy a kvalitní boty. Máme tu dokonalost a konzervatizmus v nejryzejší podobě. Probůh, jen nečekejte nic originálního!

VODNÁŘ

Jen nebýt průměrný a splývající s davem! Každý výstřelek je dobrý, byť nemusí zrovna frčet. Klidně zkombinuje sako po dědečkovi s módní puntíčkovanou košilí. Budete se divit, ono to bude pěkné! Stejně má nejraději sportovní styl.

RYBY

Vyzařuje z nich něco magicky přitažlivého, a je proto skoro jedno, co mají na sobě. Móda je pro ně zbytečnou ztrátou času a peněz, protože zakrývá osobitost. Obléknou se podle toho, jakou mají zrovna hrát roli a s kým si vyrazí do společnosti. Rády nosí třpytky, které mají cenu jen pro ně.

Magická síla kamenů: Jak nám mohou pomoci a co vše ovlivňují?

svetzeny.cz

Numerologie: Odhalte klady a zápory své povahy. Jak číslo dne narození rozhoduje o našem životě? Díl I.

svetzeny.cz