Promotion
Promotion
Promotion

Princ William odpověděl na všechno-fanoušky zajímalo i to, jestli existují jednorožci

Promotion
Promotion

Princ William odpovídal na palčivé otázky královských sledujících, a dokonce se i trochu pobavil, ve svých prvních "Otázkách a odpovědích".

William nabídl otázky fanouškům prostřednictvím své sdílené stránky Instagram s Kate Middleton před prvním ceremoniálem Ceny Earthshot Prize. Padaly otázky od inspirace pro environmentální úsilí až po existenci jednorožců.

Princ William, 39 let, se zasmál, když uviděl otázku „Jsou jednorožci skuteční?“ a hned si vzpomněl na jeho 6letou dceru princeznu Charlotte, která byla při mnoha příležitostech spatřena s doplňky právě jednorožce. „No, myslím, že kdybyste mluvil s mojí dcerou, řekla by, že jsou skuteční,“ řekl William do kamery a poté zavtipkoval: „Očividně je to obchodní tajemství, takže se nemohu vyjádřit.“ Princezna Charlotte není jediným fanouškem mýtických (nebo opravdu existují?) tvorů-jsou také národním zvířetem Skotska, kde je princ William známý jako hrabě ze Strathearnu.

Další osoba se zeptala prince Williama: "Puedes hablar español?" („Umíš španělsky?“), a tak princ předvedl své jazykové schopnosti odpovědí „Sí, un poquito“, což v překladu znamená „Ano, trochu“Princ William měl na pozadí svých videí vystaveno několik rodinných fotografií, včetně zásnubního portrétu s Kate v roce 2010 (který nechal znovu vytvořit jako dar k oslavě 10. výročí svatby v dubnu). K vidění byla i fotografie z prvního školního dne princezny Charlotty v Thomasově Battersea. Na oficiálním portrétu ze září 2019 Charlotte a velký bratr princ George pózují ve školních uniformách na schodech rodinného domu Kensingtonského paláce.

 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion