Přejít k hlavnímu obsahu

Děti prince Williama a Kate Middleton mají ideální místo na hraní ve sněhu

Info ikona
Královská rodina

Princ George, princezna Charlotte a princ Louis mají opravdu štěstí. Jejich rodiče, princ William a Kate Middleton, v současné době pobývají na svém venkovském sídle v Norfolku.

Sídlo se nachází jen dvě míle od Sandringhamského domu, kde se královna obvykle přes zimu usídlí. Letos porušila tradici a i přes Vánoce zůstala na svém sídle ve Windsoru. Jak dokazují fotografie, děti prince Williama zažívají překrásnou zimu na pohádkovém místě. Mají zde i dostatek prostoru, aby si mohli hrát ve sněhu.

Sandringham je památkově chráněná budova z 19. století s rozlohou 20 000 akrů.

Série tří snímků byla sdílena na oficiálním účtu Královské rodiny, což umožnilo fanouškům pohled na budovu i pohled na západ slunce. Fotky byly jednoduše doplněny popisek: „Tuhé zimní dny v Sandringhamu. Královna tradičně tráví část zimního období v Sandringhamu, který je od roku 1862 soukromým domovem čtyř generací britských pnovníků.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Královská rodina má samozřejmě své vlastní zahrady a je velice pravděpodobné, že zde královské děti tráví svůj volný čas.

Děkovné video od Kate 

V lednu natočila vévodkyně video z domova, ve kterém ocenila úsilí zdravotních sester během pandemie a poděkovala za projevy jejich laskavosti. Mimo jiné řekla: „Slyšíte znovu a znovu o úžasných věcech, které sestry dělají po celé zemi a dělají mnoho věcí navíc. Jsou to věci, které nejsou součástí žádných školení, ale které vycházejí z jejich srdcí.“

Fanoušci šílí! Hvězda Stmívání Kristen Stewart vypadá jako dvojče princezny Diany

svetzeny.cz

Jak Meghan Markle a princ Harry navždy změnili královskou historii?

svetzeny.cz