Přejít k hlavnímu obsahu

Narozeninová fotka prince George je připomínkou na zesnulého prince Philipa. Objevte skrytý význam, který vás dojme

Info ikona
Královská rodina

Včera slavil princ George 8. narozeniny a jeho rodiče sdíleli na sociální síti Instagram fotku, kde se usmívá od ucha k uchu. Všimli jste si na fotografii něčeho zvláštního?

A už je zase o rok starší: princ George Alexander Louis z Cambridge, nejstarší syn vévodkyně Kate a prince Williama, oslavil 22. července 2021 své osmé narozeniny. U příležitosti narozenin vydal Kensingtonský palác novou fotografii mladého princátka, kterou pořídila jeho matka Kate Middleton. A kromě očarujícího úsměvu se vás obrázek dotkne ze zcela jiného důvodu.

 

Fotografie byla ve středu večer nahrána na účet vévody a vévodkyně z Cambridge s titulkem: „Zítra (!) mi bude osm!" Zatím není známo, jak mladý princ prožil své narozeniny, ale George si užil některé vzrušující chvíle na mistrovství Evropy ve fotbale a mohl naživo zažít a povzbudit své oblíbené hráče.

Georgeova narozeninová fotka připomíná prince Philipa

Na fotce je něco speciálního a královská rodina tak ukázala, že umí nenuceně vzdávat čest členům královské rodiny. Dojemná připomínka na zesnulého pradědečka prince Philipa, vévody z Edinburghu, vznikla i díky této fotografii, kde George sedí s velkým úsměvem na Land Rover Defender. Automobil, který pravidelně řídil princ Philip na anglickém venkově i v blízkosti domu Cambridge v Norfolku. Vypadá to, že jeho pravnuk si také užívá terénní vozidlo - a je velmi podobný jeho pradědečkovi, který zemřel v roce 2021.

Celebrity bez retuší. Podívejte se, jak vypadají hvězdy, bez filtrů a příkras

svetzeny.cz

Vévodkyně Kate konečně promluvila o narození Lilibet uprostřed rodinného dramatu. Co řekla?

svetzeny.cz