Přejít k hlavnímu obsahu

Kate Middleton byla spatřena v USA: Proč podniká tajné cesty a kam jezdí, odhalili online detektivové

Kate Middleton se poprvé od oznámení o zákeřné nemoci objevila na veřejnosti minulý týden. Vypadala silná, rozdávala úsměvy na všechny strany a málokdo by hádal, že je princezna vážně nemocná. Nynější okolnosti ale nasvědčují tomu, že oblíbená členka královské rodiny stále svádí nelehký boj s rakovinou. Odcestovala dokonce do USA a fanoušci se ptají, co se děje?

Kate Middleton se minulý víkend účastnila narozeninové přehlídky krále Karla III., ceremoniálu Trooping the Colour, což byla pro její fanoušky uklidňující zpráva s ohledem na její pokračující boj s rakovinou. „Možná je princeznou z Walesu, ale stále je to matka a manželka a prochází stejnou řadou emocí, starostí a strachů jako kdokoli jiný,“ řekla bývalá tisková tajemnice královny Alžběty Ailsa Anderson časopisu People.

A zatímco Kate poprvé veřejně vystoupila po šesti měsících na Trooping the Colour, větším tématem byly fámy o důvodech, proč o týden dříve, 8. června, zmeškala zkoušku. Podle internetových detektivů byla princezna z Walesu nedávno spatřena téměř 5000 mil daleko v Houstonu. "Existuje několik svědků, kteří tvrdí, že ji viděli v Texasu," řekl zdroj exkluzivně Life & Style . "Předpokládá se, že tam létá tam a zpět kvůli tajné léčbě rakoviny."

Mohlo by se vám líbit

Patřil mezi nejkrásnější herce světa a fanynky mu padaly k nohám. Orlando Bloom dnes vypadá jako stařík, píší fanoušci

Známé americké hvězdy Katy Perry a Orlando Bloom si užívají luxusní dovolenou v Santa Barbaře. Pár svým stylovým vzhledem na pláži způsobil skutečnou senzaci a přitahoval pozornost fanoušků i fotografů. Všechny ale zarazil vzhled slavného herce. Fanoušci ho přirovnávají k 70letému dědečkovi. Jak herec vypadá? Podívejte se v naší galerii.
svetzeny.cz

Kate Middleton údajně jezdí za největším odborníkem v léčbě rakoviny

Dle dostupných zdrojů se jistý on-line detektiv zmínil, že slyšel od zaměstnance University of Texas, doktora Andersona z Cancer Center, že viděli Kate „chodit a smát se se svým bodyguardem“ poblíž nemocnice. Anderson je celosvětově známý jako lékařský expert v léčbě různých druhů rakoviny, včetně rakoviny prsu, vaječníků, plic, prostaty, melanomu a leukémie.

Dřívější zdroje uváděly, že lékařský tým papeže Františka, z římské kliniky Gemelli údajně v lednu odletěl do Londýna, aby provedl princezninu operaci břicha. Je tak jasné, že Kate Middleton má tu nejlepší dostupnou péči.

Mohlo by se vám líbit

Kate Middleton stále není v pořádku. Blízký přítel rodiny prozradil princezniny plány na rok 2024

Pro britskou královskou rodinu nemá rok 2024 zrovna šťastný směr. Kate Middleton (42), která statečně bojuje s rakovinou, je stále mimo dohled veřejnosti. Princezna z Walesu si jako prioritu během své léčby určila soukromí, narozdíl od jejího tchána krále Karla III. Palác poskytuje pravidelně aktualizované informace o jejím stavu. Co prozradil tentokrát?
svetzeny.cz

Kate Middleton sdílela povzbudivý příspěvek 

Stále se spekuluje o tom, zda se Middleton v průběhu léčby letos zúčastní Wimbledonu poté, co se v červnu zúčastnila každoročního Trooping of the Color. Před svou účastí na průvodu King's Birthday Parade Middleton sdílela na sociálních sítích osobní poznámku, v níž uvedla, že „doufá, že se během léta zúčastní několika veřejných akcí“, ale ví, že „ještě nemá vyhráno,“ pokud jde o její léčbu. Přestože se zatím akce nezúčastnila, stále projevuje svou podporu prostřednictvím sociálních sítí.

Kate Middleton stále bojuje se zákeřnou nemocí
Zdroj článku