Přejít k hlavnímu obsahu

Patřil mezi nejkrásnější herce světa a fanynky mu padaly k nohám. Orlando Bloom dnes vypadá jako stařík, píší fanoušci

Známé americké hvězdy Katy Perry a Orlando Bloom si užívají luxusní dovolenou v Santa Barbaře. Pár svým stylovým vzhledem na pláži způsobil skutečnou senzaci a přitahoval pozornost fanoušků i fotografů. Všechny ale zarazil vzhled slavného herce. Fanoušci ho přirovnávají k 70letému dědečkovi. Jak herec vypadá? Podívejte se v naší galerii.

Orlando Bloom: Hvězda údajně vypadá jako stařík

Orlando Bloom, známý z rolí v hollywoodských trhácích, se na pláži objevil v zářivě oranžovém tričku, kraťasech krémové barvy a bílé kšiltovce. Jeho image doplňoval zlatý náramek a světlé pantofle. Tento outfit však vyvolal smíšené reakce. Mnozí komentovali, že Orlando vypadá jako dědeček a spekulovali o jeho štěstí ve vztahu.

„Orlando vypadá unaveně a jeho styl připomíná spíše staršího pána než hollywoodskou hvězdu,“ poznamenal jeden z fanoušků na sociálních sítích. Jiný komentář dodal: „Zdá se, že v tom vztahu není příliš šťastný.“

Mohlo by Vás zajímat: Fanoušci bijí na poplach: Charlotte Štiková zhubla 60 kg a ve tváři má neuvěřitelnou bolest, píší

Mohlo by se vám líbit

KVIFF 2024: Veronika Žilková a její „Hujerovic” rodina ve Varech bez zhrzené Agáty. Rebelka tam kdysi ztropila pořádnou scénu

Pomalu, ale jistě se letošní filmový festival blíží do svého závěru. Po luxusních společenských akcích Karlovy Vary zvolnily a naplno se rozjely slavnostní premiéry filmů. Veronika Žilková (62) vyvedla na „svůj” film ratolesti, ovšem bez Agáty Hanychové (39), která kdysi měla na festival po zásluze stopku! Výtržnost na veřejnosti odsoudil samotný Jiří Bartoška (77).
svetzeny.cz

Romantická dovolená a nové Porsche

Pár si užil luxusní dovolenou, po resortu se proháněl ve zbrusu novém zeleném Porsche. Takový výběr vozu jen zdůrazňuje jejich luxusní životní styl. Spekulace o neštěstí ve vztahu byly rychle vyvráceny. „Katy a Orlando spolu vypadají neuvěřitelně šťastně. Jejich dovolená v Santa Barbaře je opravdová pohádka,“ říká blízký přítel páru.

Katy Perry a Orlando Bloom opět dokázali, že jsou jedním z nejstylovějších párů Hollywoodu. Přesto se nevyhnuli kritice a spekulacím ohledně Bloomova vzhledu a jeho možného štěstí ve vztahu.

Mohlo by se vám líbit

Angelika, markýza andělů: Herečka jedné role hrála hlavně prostitutky. Jak dnes vypadá Michèle Mercier?

„Já chci, abys to poprvé byl ty, někdo mladý, krásný, svěží…“ Tato slova zaznívají z televizních obrazovek pravidelně každé léto, když dostane prostor série filmů o krásné Angelice. Po markýze andělů toužilo mnoho mužů, její představitelka Michèle Mercier ale příliš štěstí v lásce neměla. Co dělá dnes?
svetzeny.cz

Vztah Katy Perry a Orlanda Blooma

Katy Perry a Orlando Bloom jsou známým hollywoodským párem, který se poprvé začal seznamovat v roce 2016. Jejich vztah byl od začátku veřejně sledovaný a přestože prošli několika krizemi a přestávkami, vždy se k sobě vrátili. Po několika letech randění se v roce 2019 zasnoubili a v roce 2020 přivítali svého prvního společného potomka, dceru Daisy Dove. Katy Perry o jejich vztahu řekla, že si vzájemně důvěřují a podporují se ve svých kariérách i osobním životě. Oba se snaží udržovat jejich vztah co nejstabilnější a soukromý, přestože jsou často terčem pozornosti médií.

Mohlo by se Vám líbit: Hollywoodské celebrity, které patří k nejošklivějším. Přesto se dokázaly prosadit

Jak dnes vypadá Orlando Bloom?
Zdroj článku