Přejít k hlavnímu obsahu

Neobvyklé koníčky celebrit: Beyoncé má doma včely, Katy Perry sbírá vlasy celebrit. Co dělá Taylor Swift, Nicole Kidman a další?

Info ikona
Taylor Swift

Někdy možná zapomínáme, že celebrity mají kromě profesionálního života i ten soukromý. Hvězdy se čas od času v rozhovorech pochlubí, co dělají mimo herecká plátna a koncertní pódia. A můžeme vám zaručit, že u některých koníčků celebrit, vám zůstane rozum stát.

Podivné koníčky celebrit nebo takové, které bychom nikdo neočekávali. Co na sebe práskly hvězdy světového formátu?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Beyoncé Knowles

Ve svém milionářském sídle má kromě bazénů, vířivek a luxusu také včelí úly. Údajně mají kolem 80 000 včel a ročně vyrobí stovky sklenic medu. A proč je takhle snědá kráska závislá na medu? „Začala jsem s tím, protože moje dcery Blue a Rumi mají strašné alergie a med má nespočet léčivých vlastností.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Nicole Kidman

Herečka Nicole Kidman je doslova chorobně závislá na adrenalinu. Kidman má licenci, aby mohla absolvovat samostatné seskoky padákem. Proč to tak miluje? Údajně je to nejblíž k létání, které ji fascinuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Will Smith

Will Smith je nadšenec do šermu. S kým prožívá nejčastěji šermířské „dýchánky“? S Tomem Cruisem a Davidem Backhamem. To je trojka k pohledání.

 

Kendall Jenner

Modelka Kendall nemá ani tak koníček, jako speciální talent. Umí napodobit ptačí zpěv a to tak věrohodně, že byste nepoznali, jestli vám za okny prozpěvuje Kendall nebo ptáčci.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Taylor Swift

Zpěvačka Taylor je závislá na „do it yourself“ nebo udělej si sám. Podle návodů vyrábí různé drobné dárečky a ty pak rozdává svým přátelům. Údajně se díky tomu vrací do dětství a je to pro ni neuvěřitelný relax.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Paris Hilton

Milionářka Paris Hilton je ráda středem pozornosti, a tak není žádným překvapením, že i její koníček je velice neobvyklý. Nečekali bychom u ní zálibu například ve vaření. Paris totiž miluje lovení žab. Ano, čtete dobře. Ráda loví žáby, dává je do kbelíku a pak je pustí zase do přírody.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Mike Tyson

Odchod do důchodu nutí lidi k různým věcem. Ovšem závody holubů, to je hodně nečekané a neobvyklé! My ani netušili, že něco takového existuje. Tyson se každoročně účastní závodu v Kanadě a aktivně se věnuje péči a výcviku svých holubů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Katy Perry

Zpěvačka Katy Perry je žena mnoha tváří. Co jsme ale určitě netušili a možná ani nechtěli je, že sbírá lidské vlasy svých kolegů! V kabelce nosila „úlovky“ od Miley Cyrus nebo Taylor Swift. Trochu děsivé, ne?

Hvězda Přátel, Jennifer Aniston, nechala fanoušky nahlédnout do svého domu. Ten pohled vás dostane

svetzeny.cz

Dietní pravidla podle Jennifer Aniston: Stačí 3 jednoduchá pravidla, která fungují pro každého. Začít můžete hned!

svetzeny.cz