Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější svůdné prádlo nejen na Valentýna: In je satén a rafinované střihy

Ať už slavíte svátek všech zamilovaných, nebo jde mimo vás, asi se shodneme na tom, že je potřeba mít doma krásné a svůdné prádlo. A to nejen kvůli partnerovi, ale především kvůli sobě. Ač se to nemusí zdát, i tak malé kousky oblečení, které jsou navíc schované pod dalšími vrstvami, dokážou pozvednout ženské sebevědomí. Inspirujte se v naší galerii a pořiďte si pro sebe něco hezkého.

Ať jde o krásu, atraktivitu nebo přitažlivost, jedná se o velmi subjektivní a relativní věc. Každému se líbí něco jiného, takže zapomeňte na to, že se musíte nutně soukat do podvazků a rudého krajkového prádélka miniaturních rozměrů. A nebo ano, pokud se vám to líbí. Je to jen na vás.

Svůdné prádlo volte podle několika kritérií

Pro každého existuje jiná definice, co je to „být sexy“.Pro někoho to znamená ukázat co nejvíc kůže a obléknout tanga. Někdo má naopak radši rafinovanost, která umožňuje popustit uzdu fantazii. V každém případě by mělo vaše svůdné prádlo splnit jednu základní podmínku. Měla byste se v něm cítit dobře a sebevědomě. Těžko si užijete romantický večer ve dvou, když nebudete ve své kůži.

Jedna věc je pořídit si prádlo sama pro sebe. Pokud však máte v plánu ukazovat se v něm partnerovi s cílem navodit intimní atmosféru a svést ho, berte v potaz i to, co se líbí jemu. A pak najděte mezi vašimi preferencemi kompromis. Vybírejte nejen podprsenky a spodní kalhotky, svoji svůdnou roli  může sehrát i lehký župan nebo sexy negližé

Galerie: Jak vybrat správnou podprsenku pro velké poprsí: Expertka radí nepodceňovat tyto zásady

Jak vybrat podprsenku, aby vám dobře seděla, byla pohodlná a hezká? Tuto otázku řeší mnoho žen, zejména těch, které příroda obdařila prsy velikosti D+. Podle expertek na výběr spodního prádla, nosí špatnou velikost podprsenky dokonce až 80 % žen. Jak jste na tom vy? Nepatříte náhodou k ženám, které si kupují podprsenku jenom podle velikosti košíčků?
svetzeny.cz

Vsaďte na kvalitu

Pokud chcete investovat do nového intimního prádla, výběr je opravdu široký pro každou ženu všech velikostí. Základem je vždy kvalita, která nemusí stát zbytečně moc peněz. Nemusíte nutně kupovat luxusní zahraniční značky. I mezi těmi tradičními českými si vyberete krásné kousky, které vám padnou.

Technicky vzato byste kvalitní kus spodního prádla poznali na dotek - to znamená, že materiál musí být kvalitní a příjemný pro vaši pokožku. V potaz berte i přiléhavost. Nejlepší je, když zapomenete, že vlastně máte na sobě spodní prádlo, dokud nenastane okamžik, kdy hraje v určitém okamžiku zásadní roli. Spodní prádlo by vám mělo i nějakou dobu vydržet. I to je výhoda kvalitních materiálů.

Spodní prádlo podle věku: Ve 30 hledíme na tvary, v 50 na zdraví. Vyberte si to pravé pro vás

Výběr spodního prádla může být v různých věkových skupinách ovlivněn různými faktory, jako jsou individuální preference, změny v těle a potřeby a módní trendy. Zde je pár rozdílů, které mohou být relevantní při výběru spodního prádla pro ženy ve věku 30, 40 a 50 let. Vyberte si to pravé pro vás!
svetzeny.cz

Co říká designérka spodního prádla?

„Důležitá je také vyvážená kombinace designu, vzoru a dokonalého střihu. Po zkušenostech z dob, kdy spodní prádlo nebylo, jemně řečeno, tak rozmanité, dělám vše pro to, abych spojila pohodlí s krásou. Mým konečným cílem je, aby každá z mých zákaznic cítila krásu svého těla. Protože to dělá ženy opravdu sexy,“ říká ukrajinská designérka spodního prádla Valeria Zhilová pro Harper´s Bazaar.  

A opravdu, není lepší způsob, jak oslavit svátek, než si dopřát něco hezkého. Nejlepší spodní prádlo na Valentýna je takové, ve kterém se budete cítit zkrátka úžasně.

Galerie nejkrásnějšího svůdného prádla nejen na Valentýna
Zdroj článku