Přejít k hlavnímu obsahu

Móda: Ženy s plnými křivkami, nezahalujte se! Spodní prádlo, které z vás udělá bohyni

Nosit pohodlné spodní prádlo, které lichotivě zdůrazňuje ženské křivky je pro mnohé z nás kumšt. Máme totiž pocit, že mezi těmito vlastnostmi neexistuje kompromis. Pokud jsme navíc obdařeny bujnějšími vnadami a oblými křivkami, máme pocit, že musíme tyto partie spíše skrývat. My vám ukážeme, jak na výběr této důležité části denního oděvu vyzrát a cítit se smyslně a žensky.

Pohodlí může jít ruku v ruce i se sexy vzhledem. Vybírejte si od více značek, kde si můžete vytvořit váš osobitý set!

Kombinujte slušivé kousky od více značek 

Ačkoliv se módní brandy snaží přizpůsobit více tvarům a různorodým proporcím ženských křivek, nepostihne všechny typy postav. Nevzdávejte se, pokud nenajdete značku, která by vám seděla od hlavy až k patě. Experimentujte s jednotlivými kousky a vytvořte si set, ve kterém se budete cítit sexy, ale zároveň pohodlně! 

Ani příliš malé, ani příliš velké 

Nebojte se oslovit ve vaší oblíbené prodejně poradkyně, které vám poradí jak ve velikosti, tak i ve stylu, které vám dokonale padnou! Možná se setkáváte opakovaně s pocitem, že si zkrátka sexy kousky nezasloužíte nosit. Nemějte strach se na sebe podívat pohledem zvenčí. Asistentky v prodejnách vám pomohou s vhodnou velikostí prádla. Nesetkáte se s tím, že se vám budou spodní kalhotky zařezávat do těla, nebo naopak, že vám bude podprsenka dělat pod blůzou nelichotivé záhyby. Nechte se pečlivě změřit a vyberte společně takové kousky, které vám padnou. 

Mohlo by se vám líbit

Podzimní móda: Kousky, která vám uberou pár kilo i pár let. Vsaďte na proužky nebo stylové šaty

Móda se neustále vrací a mění nejen podle věku a toho, co je momentálně trendy, ale také podle jednotlivé roční doby. Co nosit na podzim, který už se hrdě hlásí o slovo? Které kousky vás omladí a opticky uberou pár kilogramů?
svetzeny.cz

Sexy sebevědomí je uvnitř 

Byť se to může zdát opět jako klišé, krása, která z vás vyzařuje, jde ruku v ruce s vnitřní spokojeností. Nemusíte si pořizovat spodní prádlo za tisíce, ani nemusí jít o okázalé a extravagantní kousky. Sexy dojem vychází hlavně z vašeho příjemného pocitu. Pokud si přejete přece jen zahalit bříško, ale zdůraznit pozadí, můžete se poohlížet po kalhotkách s vysokým pasem, které zahalí pár faldíků, ale prodlouží pas a vašemu pozadí zdůrazní smyslné křivky

Spodní košilky se vrací, body vás promění v femme fatale 

Pamatujete si na doby, kdy spodní košilky byly pro mnohé z nás spíše nudnou součástí spodního oděvu? Nyní se však vrací na scénu v různých provedeních. Pokud hledáte praktičnost, můžete sáhnout po minimalistických kouscích, která vaše záda udrží spolehlivě v teple. Sexy elegantní look můžete vytvořit i s body, kterým zároveň můžete nahradit podprsenku. Jedná se o praktický, ale zároveň slušivý kus spodního prádla, který skvěle padne k business kalhotám, nebo pouzdrové sukni. Pokud k body navíc přidáte sako, budete za nepřehlédnutelnou femme fatale

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Každý chce randit s tímto znamením zvěrokruhu

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda vám rande s vaším protějškem za to stojí, existuje jedno zanemní zvěrokruhu, kterému nemůže nikdo odolat. S tímto znamením zvěrokruhu to bude rozhodně trefa do černého.
svetzeny.cz

Pořiďte si základní barvy k vašim oděvům 

Ačkoliv může být výběr spodního prádla zanedbatelnou činností v našich nákupních tendencích, nepodceňujte při pořizování podprsenky nebo spodních kalhotek ani jejich barvu. Držte se pravidla, že pod tmavá trička patří černé a tmavé podprsenky. Ovšem u bílé podprsenky zpozorněte! Pakliže se chystáte vzít na sebe bílou halenku nebo průsvitnou blůzu, zaměřte se spíše na tělové barvy, které nebudou nelichotivě svítit pod oděvem. Celkový dojem bude působit i přirozeněji s nude tělovými odstíny prádla. 

Jak vybíráte spodní prádlo vy? Co je pro vás při nákupu podprsenky a spodních kalhotek důležité? Sdílejte vaše postřehy s námi!

Zdroj článku