Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Každý chce randit s tímto znamením zvěrokruhu

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda vám rande s vaším protějškem za to stojí, existuje jedno znamení zvěrokruhu, kterému nemůže nikdo odolat. S tímto znamením zvěrokruhu to bude rozhodně trefa do černého.

Znamení zvěrokruhu ovlivňuje náš seznamovací život – bylo to dokonce vědecky dokázáno! Reprezentativní průzkum americké společnosti pro výzkum trhu OnePoll zjistil, že každý čtvrtý člověk věří, že znamení zvěrokruhu neurčuje jen náš charakter, ale zásadně i naši životní cestu. K tomu samozřejmě patří i seznamovací život...

Nejoblíbenější znamení zvěrokruhu v seznamování

V rámci průzkumu bylo zjištěno, že lidé s určitým znamením zvěrokruhu jsou pro randění obzvláště oblíbení: jsou to Ryby. Není divu, protože se svou jemnou, citlivou a okouzlující povahou jsou dokonalým konverzačním partnerem. Souhlasí dotázaní, z nichž pouze 7 % by odmítlo další rande s Rybou. Ve vztahu se Ryby nejlépe harmonizují s Rakem nebo Štírem. 

Tato znamení zvěrokruhu mají také štěstí v lásce 

Podobně oblíbení byli sebevědomí Vodnáři (10 %), spolehlivý Kozoroh (16 %), energičtí Střelci (17 %) a veselé Váhy (22 %). 

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop: Dvě znamení zvěrokruhu čeká týden snů. Střelci vyhrávají na plné čáře

Týdenní horoskop přináší šťastné chvíle dvěma znamením zvěrokruhu. V týdnu od 10. do 16. října 2022 mohou dvě znamení zvěrokruhu jen tak sedět a užívat si. Hvězdy jsou na vaší straně apřinášejí vám báječný čas, na který budete dlouho vzpomínat.
svetzeny.cz

Nejméně oblíbené znamení zvěrokruhu při seznamování

A které znamení zvěrokruhu je v seznamování nejméně oblíbené? Existuje na to také průzkum - a výsledek byl jasný: Blíženci jsou na prvním rande extrémně neoblíbená, protože jsou vnímána jako nekonzistentní, přelétavá a prostě neautentická. Tyto vlastnosti spolehlivě odrazují 42 % všech respondentů.

Zdroj článku