Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Dvě znamení zvěrokruhu čeká týden snů. Střelci vyhrávají na plné čáře

Týdenní horoskop přináší šťastné chvíle dvěma znamením zvěrokruhu. V týdnu od 10. do 16. října 2022 mohou dvě znamení zvěrokruhu jen tak sedět a užívat si. Hvězdy jsou na vaší straně apřinášejí vám báječný čas, na který budete dlouho vzpomínat.

Tohle může být nejlepší týden v roce! Na začátku týdne jsou hvězdy přeskupeny a dvě z dvanácti znamení zvěrokruhu jsou obzvlášť dobře disponovaná. Z vesmírných konstelací můžete těžit v několika ohledech a připravte se na grandiózní čas. Kdo jsou hvězdní favorité pro druhý říjnový týden? Týdenní výhru v loterii získává Střelec a Lev !

Střelci

Pokud existuje vítěz týdne, je to jednoznačně Střelec. Ohnivé znamení bude mít v následujících dnech podporu pěti (!) planet. Venuše dává Střelcům charismatickou auru, díky které jsou neodolatelní pro ty, které milují. Mars dává vytrvalost a sílu v práci, kterou Merkur zase bohatě odměňuje finančně. Saturn dovedně udržuje zadní vrátka tomuto znamení zvěrokruhu, kdyby se vyskytly malé překážky a vládnoucí planeta Jupiter zajišťuje, že vše, co Střelec začne, je dokonale dokončeno. Připravte se na velkolepý týden, milí Střelci!

Mohlo by se vám líbit

Vídáte často řadu opakujících se číslic? Každá číselná kombinace má jiný význam. Andělé upozorňují na něco nadmíru důležitého

Každý člověk se s čísly setkává během svého života téměř každý den. Obklopují nás doma, v práci i na ulici. Lidé jsou na ně tak zvyklí, že si jich téměř nevšimnou. Prostřednictvím čísel člověk neustále dostává rady, ale také varování od strážných andělů. Stačí je jen vidět a pochopit, co taková sdělení znamenají. Každá kombinace má svůj skrytý význam. Podívejte se s námi, co tyto znamení v kombinaci s čísly znamenají.
svetzeny.cz

Lvi

Lvi se mohou v nejbližších dnech těšit na nový impuls ve svém milostném životě. Venuše podporuje ohnivé znamení a dává mu spoustu lásky, chtíče a vášně – a přání je opětováno! Protože Jupiter dělá vše pro to, aby úspěšně naplnil touhu po lásce. Planeta Mars na druhou stranu obdarovává Lva spoustou síly a usnadňuje mu práci v nadcházejícím týdnu. Zbývá tak dostatek času dělat jiné věci a užívat si je. Zní to jako fantastický týden, drahý Lve, že?

Zdroj článku