Přejít k hlavnímu obsahu

Vídáte často řadu opakujících se číslic? Každá číselná kombinace má jiný význam. Andělé upozorňují na něco nadmíru důležitého

Každý člověk se s čísly setkává během svého života téměř každý den. Obklopují nás doma, v práci i na ulici. Lidé jsou na ně tak zvyklí, že si jich téměř nevšimnou. Prostřednictvím čísel člověk neustále dostává rady, ale také varování od strážných andělů. Stačí je jen vidět a pochopit, co taková sdělení znamenají. Každá kombinace má svůj skrytý význam. Podívejte se s námi, co tyto znamení v kombinaci s čísly znamenají.

Často se stává, že při pohledu na hodiny vidíme stále stejná čísla a cestou do práce nebo na procházce se nám do očí derou stejná čísla aut a domů. To vše jsou pokusy našich opatrovníků na nás volat a něco nám poradit. Lidstvo zná anděly od pradávna. Někdo v ně věří, někdo ne, ale úplně každý alespoň jednou v životě pocítil jejich pomoc nebo varování.

Andělská čísla: Každé z nich má jiný význam, máte některé vepsaná ve jméně? V tom případě vám to přináší blahobyt, štěstí a ochranu

Každé z andělských čísel má svůj význam. Některá znamenají ochranu, jiná štěstí a blahobyt. Někteří lidé mají dokonce andělská čísla vepsaná ve jménu. Nejste jedni z nich? Zjistěte, zda tomu tak je a jaký význam má právě vaše andělské číslo.
svetzeny.cz

Někteří jsou schopni slyšet vnitřní hlas, jiní jsou schopni vnímat různá znamení. To vše jsou pokusy vyšších sil ochránit nás před problémy a nasměrovat nás správným směrem. Čísla jsou jen dalším způsobem, jak se Andělé snaží lidem pomoci a dostat se do jejich života

Jestliže často narážíte na řadu opakujících se číslic, má to svůj význam. Jaká čísla často vídáte? Víte, že vůbec nemusí jít o náhodu? Jestliže se podíváte na hodiny a uvidíte číslice, jako jsou 2:22, 3:33, 11:11, 12:12, 00:00, 22:22 znamená to, že vás Vesmír chce upozornit na něco nadmíru důležitého. A to není dobré ignorovat.

Číslice, které vídáte často, opravdu nejsou nic náhodného. Přinášejí vám tajné sdělení ze světa kolem nás. Mohou nám pomoci k hlubšímu porozumění životu a lidem v našem okolí. Na něco takového nemá člověk obvykle ve všech těch starostech a shonu pracovních dní ani pomyšlení, ani čas. A to je chyba!

Jedna z nejvýznamnějších číselných řad je 11:11. Jedná se o seřazení číslic, které vám sděluje, že jednáte správně ve shodě s harmonií vyšší moci. Je to číselný řetězec, který rovněž poukazuje na určité božské spojení mezi pozemním a duchovním světem. Když tyhle číslice zpozorujete, je velmi důležité, abyste si něco přáli nebo abyste zůstali na jednom místě. Prociťte síly vyšší reality. Pokud to uděláte, můžete zkusit, zda dokážete rozpoznat změny, ke kterým přímo v tu chvíli kolem vás dochází. Otevírají se pro vás nové příležitosti. Sny a nejhlubší touhy se začínají plnit. Numerologové považují toto číslo za odpověď vesmíru na vaše vnitřní duševní požadavky. Dávejte si proto pozor na to, o čem přemýšlíte. Myšlenky se nyní stávají obzvláště hmotnými!

 

Čísla zla v numerologii: Pokud se dá vaše jméno přepočítat na jedno z těchto čísel, neznačí to nic dobrého

V numerologii existuje celkem 11 čísel, která jsou považovaná za velmi nešťastná. Nemáte některé z nich vepsané ve jméně i vy? Zjistěte to, poradíme vám, jak na to. Níže naleznete výklad toho, co jednotlivá čísla zla symbolizují.
svetzeny.cz

Když uvidíte dvojky, znamená to, že jste na správné cestě. Jednání bylo správné a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Neměňte směr, jděte stále stejně. Nemůžete polevit, k vašemu úspěchu vede jen jeden krok.

Když uvidíte trojky, vidíte čísla zosobňující trojici mysli, těla a ducha. Je to znamení nejvyššího zdroje síly, ve který věříte – Boha, Buddhy, Ježíše apod. Jedná se o jednu z nejlepších kombinací. Znamená to, že nebeský patron je hned vedle. Jste pod jejich ochranou. V obtížné situaci se na ně obraťte a pomoc na sebe nenechá dlouho čekat.

Když uvidíte čtyřky, jsou to čísla ukazující možnosti růstu a ideální rovnováhy s partnerem. Spatřit tyhle číslice znamená, že vaši andělé vás slyší, pomáhají vám a chrání vás. Jedná se o číslo zvýšené ochrany. To znamená, že v okolí není jeden strážce, ale několik. Chrání vás před potížemi, usměrňují nejlepší cestu. Úspěch a štěstí jsou hned za rohem. Skvělá doba pro odvážná rozhodnutí a akce.

Když vidíte pětky, vězte, že pětky jsou číslem změny! Pokud vás kombinace těchto čísel pronásleduje, musíte se psychicky připravit na náhlé a dramatické změny ve vašem životě. Mohou být k lepšímu, ale mohou mít i negativní charakter. V každém případě je změna nevyhnutelná. Přijměte ji důstojně a s pokorou!

 

Jak poznat, že s vámi chce komunikovat anděl strážný: Posílají signály, které připomínají, že vás chrání

Říká se, že bez ohledu na to, jaké náboženství vyznáváte, k vám promlouvají duchovní průvodci. Existuje prý mnoho druhů průvodců, kdy strážní andělé jsou ti, kteří jsou přiděleni pouze vám. Provádí vás celým vaším životem a předpokládá se, že vám posílají užitečné signály. Je jen na vás, zda tyto signály vnímáte jako vyšší moc. Přečtěte si, jak je možné se spojit s vaším strážným andělem a kdy se on pravděpodobně snaží spojit s vámi.
svetzeny.cz

Když uvidíte šestky, vidíte číslo vedení, autority, povinnosti, služby a lásky. Nebojte se, v andělské numerologii nemá tato kombinace čísel nic společného s ďábelským číslem. Podněcuje však člověka, aby se na sebe podíval zvenčí. Možná jste při hledání materiálních hodnot a tělesných požitků úplně zapomněli na svou duši. Anděl strážný se snaží dostat do vašeho srdce. Stojí za to se zastavit a poslechnout si ho.

Když vidíte sedmičky, znamená to štěstí. Sedmička je sama o sobě šťastné číslo, a když je jich několik, můžete se považovat za šťastlivce. Důležité je nepropásnout správný okamžik, pak každý váš krok přinese maximální úspěch. Štěstí však není nekonečné. Musíte být připraveni zaplatit cenu za štěstí a některé ztráty jsou nevyhnutelné.

Když vidíte osmičky, znamená to peníze, velikost a rozkvět. Tato kombinace má význam přirozeného dokončení. Další etapa života je za námi, je čas zavřít tyto dveře a vydat se do budoucnosti. Musíte se rozhodnout, jakým směrem se budete pohybovat, protože návrat zpět bude nemožný.

Když uvidíte devítky, vidíte číslo, které je v numerologii pokládáno za číslo posvátné. Devítka je číslo anděla. Pro nás to znamená signál, že nás strážce volá. Něco důležitého a potřebného bylo zahájeno, ale nebylo dokončeno, od vás se nyní očekává dokončení nějaké činnosti či úkolu. Jedině tak můžete naplnit svůj osud!

Zdroj článku