Přejít k hlavnímu obsahu

Čísla zla v numerologii: Pokud se dá vaše jméno přepočítat na jedno z těchto čísel, neznačí to nic dobrého

V numerologii existuje celkem 11 čísel, která jsou považovaná za velmi nešťastná. Nemáte některé z nich vepsané ve jméně i vy? Zjistěte to, poradíme vám, jak na to. Níže naleznete výklad toho, co jednotlivá čísla zla symbolizují.

Jak zjistit, zda vaše jméno obsahuje číslo zla?

Je třeba pracovat s převodem písmen na číslice, vždy za každé písmeno ve vašem jméně a příjmení dosazujete číselnou hodnotu:

1– A, J, S

2– B, K, T

3– C, L, U

4– D, M, V

5– E, N, W

6– F, O, X

7– G, P, Y

8– H, Q, Z

9– I, R

Pokud máte ve jménu háčky a čárky, tak to nehraje roli, najděte si písmeno bez diakritiky (například písmeno Ž odpovídá Z).

Pokud se v jakékoliv fázi výpočtu objeví čísla 13, 14, 16, 19, 22, 26, 28, 35, 43, 44, 48, značí to něco zlého. V tom případě přejděte na výklad níže. Pokud se ani jedno z čísel neobjeví, nese vaše jméno dobrou karmu.

Příklad výpočtu numerologického výpočtu jména:

Dejme tomu, že se jmenujete Anna Krásová.

Součet bude vypadat takto:

ANNA KRÁSOVÁ

1 + 5 + 5 + 1 + 2 + 9 + 1 + 6 + 4 + 1 = 35 (vidíme, že toto jméno obsahuje číslo 35, které je na seznamu zlých čísel dle numerologie, přejdeme tedy na výklad níže).

Mohlo by se vám líbit

3 typy spřízněných duší, které v životě potká každý z nás: Jaký je jejich úděl a proč tato setkání nejsou náhodná?

Každý z nás v životě potká tyto tři typy spřízněných duší. Neděje se to náhodou, každá z nich je k nám seslána s určitým záměrem. Naučte se rozpoznat tyto tři typy a zjistěte, jaký je jejich úděl. Vnese to světlo do vašeho života a umožní vám to pochopit, proč se tato setkání dějí.
svetzeny.cz

Číslo 13

Číslo 13 je v numerologii považováno za nešťastné. V historii nalezneme hned několik příkladů, kdy třináctka nosila smůlu, nejznámější je asi poslední večeře, u které sedělo celkem 13 lidí (12 apoštolů a Ježíš Kristus). Je to také číslo karmického dluhu, které se pojí s leností. Více se o něm můžete dočíst v našem článku věnovaném karmickému dluhu.

Číslo 14

Číslo 14 je rovněž číslem spojeným s karmickým dluhem. V minulém životě jste nevedli střídmý život, v tomto životě se budete muset naučit odolávat pokušení. Také toto číslo souvisí se sklonem k závislostem.

Číslo 16

I číslo 16 souvisí s karmickým dluhem. V minulém životě jste byli arogantní a povyšovali jste se nad druhé. V tomto životě budete muset absolvovat zkoušky, které prokáží, že jste se změnili. Buďte skromní a pokorní, karma vám to vrátí.

Číslo 19

I toto číslo souvisí s karmickým dluhem, váže se k sobeckosti. V minulém životě jste někomu nepodali pomocnou ruku, v tomto životě si však karmu můžete napravit konáním dobra, kdy budete druhým nezištně pomáhat.

Číslo 22

Číslo 22 je celkem neškodné ve vztahu k druhým osobám, nejvíc ubližuje samo sobě. Má totiž sklon k závislostem. Pokud vám vyšlo toto číslo, nezačínejte s hazardem, kouřením či pitím alkoholu, těžko se této závislosti budete zbavovat.

Číslo 26

Máte jedno z nejnebezpečnějších čísel vůbec. Do života vám může přinášet lidi, kteří se budou tvářit jako přátelé, ale ve skutečnosti cítí pravý opak. Falešný přítel je horší než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš,“ toto moudro byste si měli zapamatovat. Rovněž vás v životě mohou provázet různé skandály.

Číslo 28

V numerologii se číslo 28 pojí s nešťastným osudem. Lidé s tímto číslem mohou jeho účinky pocítit, když se budou cítit neohrožení, když se jim bude zdát, že jim patří svět. V ten moment se jim může vše zhroutit jako domeček z karet. Pamatujte, že pýcha předchází pád.

Mohlo by se vám líbit

Manželství podle horoskopu: Jak spolehlivými polovičkami jsou jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Říká se, že žádný vztah dvou jedinců není stejný. A pro manželství to platí dvojnásob. Kromě různých životních situací a zkušeností, které s sebou život přináší, ho samozřejmě ovlivňuje také povaha lidí, kteří do něj vstupují. A svou roli v něm může hrát také horoskop. Jaký vliv na manželství má astrologie? Zjistěte více o slabostech i silných stránkách jednotlivých znamení horoskopu.
svetzeny.cz

Číslo 35

Číslo 35 vystihuje rčení: „Lehce nabyl, lehce pozbyl.“ Pozor na to, jak zacházíte s penězi v době hojnosti. Měli byste si pamatovat, že vše je pomíjivé a o vaše bohatství můžete jednou přijít. Zacházejte s penězi uvážlivě.

Číslo 43

Číslo 43 může značit sklony k fanatismu. Máte tendenci být silně spojeni s vírou, ve které hledáte útěchu. Dávejte si však velký pozor, komu důvěřujete.

Číslo 44

Číslo 44 není v numerologii považováno za šťastné. Souvisí totiž s materialismem. Může znamenat, že pro danou osobu jsou peníze důležitější než lidé.

Číslo 48

Číslo 48 může souviset s nelehkým osudem a cyklením nepříjemných situací. Souvisí to s karmou, kdy se vám mohou určité věci stávat stále dokola, do té doby, než se poučíte. Také k sobě můžete přitahovat neustále ten samý typ partnera.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku