Přejít k hlavnímu obsahu

Nedaří se vám v nějaké oblasti nebo se stále vracíte do toxického vztahu? Vypočte si, zda nemáte karmický dluh z minulého života

Info ikona
Minulé životy

Říká se, že každý nakonec dostane to, co si zaslouží. Pokud věříte v karmu, mohlo by vás zajímat, že se také říká, že karma přesahuje životy. V praxi to znamená to, že můžete být v současném životě trestáni za svůj minulý život – pak hovoříme o tzv. karmickém dluhu. Dobrou zprávou je, že jakmile svůj karmický dluh objevíte, můžete učinit kroky k jeho splacení a opětovnému vyvážení své karmy.

Info ikona
Karma

Karmický dluh a  jeho příznaky

Karmický dluh popisuje něco, co jste udělali špatně v minulém životě, ale napravit to musíte až v tomto životě. Existují dokonce určité příznaky, podle kterých lze rozpoznat, zda takový dluh máte. Prvním příznakem jsou zdánlivě nevysvětlitelná chování a vzorce. Pokud se tedy něčeho obáváte z neznámých příčin – například pociťujete třeba strach z vody, nechuť k životu, nedůvěru k autoritám, může to pocházet z minulého života. Druhým příznakem jsou příležitosti k prohloubení karmického dluhu, které se vám neustále nabízejí. Vyhýbejte se problémům, dokud se vám nepodaří splatit karmický dluh, jinak se bude časem stále prohlubovat a vám se v životě bude dařit méně a méně. Třetím příznakem jsou karmické vztahy. Pokud jste opakovaně vtahováni do toxického vztahu s jednou konkrétní osobou, může jít o součást karmického dluhu. Čtvrtým příznakem jsou stále se vracející obtíže a problémy ve vašem životě, může jít například o závislost či dluhy. Někdy může být karmický dluh zdrcující, ale nelze se mu vyhnout. Posledním příznakem je to, že máte číslo karmického dluhu.

Jaký osud čeká dceru Leoše a Moniky Marešových: Hvězdy jí předpovídají umělecký talent, dle numerologie je to vůdčí osobnost

svetzeny.cz

Info ikona
Karma

Jak zjistit číslo karmického dluhu

Někteří lidé mají z numerologického hlediska číslo karmického dluhu ve své osobní numerologické tabulce. Tato čísla jsou 13, 14, 16 a 19. Ke zjištění, zda toto číslo máte, musíte spočítat svá základní čísla a zjistit, zda některá z nich neodpovídají číslům karmického dluhu.

První číslo je osobnostní. Vypočítá se sečtením číslic dne a měsíce vašeho narození. Pokud jste se narodili 14. srpna, počítali byste své číslo: 1+4+8=13, 1+3=4. Vaše osobnostní číslo by tedy bylo 4, ale v kořenovém číslu se nachází karmický dluh č. 13.

Druhým číslem je číslo životní cesty. Sečtěte čísla data narození, tentokrát však včetně roku narození. Pokud jste se narodili 14. srpna roku 2001, budete počítat 1+4+8+2+0+0+1=16, 1+6=7. Číslo vaší životní cesty bude 7, ale v kořenovém čísle se nachází karmický dluh č. 16.

Třetím číslem je datum narození. Pokud jste se narodili 13. dne v měsíci, číslo vašeho karmického dluhu bude 13.

Horoskop: Mezi nejšťastnější znamení zvěrokruhu patří i Střelec. Raka ani Býka tam nehledejte

svetzeny.cz

Info ikona
Karma

Čísla karmického dluhu a jejich význam

13 – Pokud máte číslo karmického dluhu 13, znamená to, že jste byli v minulém životě sobečtí a líní. Možná se s tím nyní vypořádáváte tak, že obviňujete ostatní a nepřebíráte odpovědnost za své jednání. Karmu vyvážíte tím, že se naučíte odpovědnosti a ovládnout svoji tvrdohlavost.

14 – Číslo karmického dluhu 14 je o zneužívání svobody, ať už někdo zneužíval vaší shovívavosti, nebo jste to byli vy, kdo zneužíval druhé. Můžete se nyní potýkat s nedostatkem sebekontroly, přílišnou shovívavostí a problémy se závazky. Karmu vyrovnáte rozvíjením sebekázně a posílením odolnosti vůči ostatním lidem.

16 – Číslo karmického dluhu 16 může být nejnáročnější překonat. Značí velmi silné ego v minulém životě a problémy ve vztazích. Možná se i teď potýkáte s řadou neúspěšných vztahů a potížemi navázat kontakt s ostatními. Karmu vyvážíte tím, že budete k druhým ohleduplnější a zvážíte, jak na ostatní působíte.

19 – Číslo karmického dluhu 19 označuje někoho, kdo v minulém životě zneužil svou moc a způsobil druhým utrpení. Můžete být sobečtí, manipulativní a narcističtí. K vyrovnání dluhu musíte ve svém současném životě učinit péči o druhé prioritou.

Začíná astrologický nový rok. Co čeká každé znamení zvěrokruhu v lásce? Střelci mají šťastný rok, nezadaní Býci zažijí klíčový rok

svetzeny.cz

Zdroj: MysticMag