Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Mezi nejšťastnější znamení zvěrokruhu patří i Střelec. Raka ani Býka tam nehledejte

Tři znamení zvěrokruhu jsou považováni za nejšťastnější. Štěstí a spokojenost nejsou v jejich životě ani omylem opomíjeny.

Své štěstí si vytváříš sám. Ale pro tři znamení zvěrokruhu je obzvláště snadné šťastně procházet životem. Máte dar vždy vidět to dobré a pozitivní a nenecháte se okamžitě strhnout ke dnu, i když se věci nedaří tak, jak byste si přáli. Kdo je podle hvězd jedním z nejšťastnějších znamení zvěrokruhu? Jsou to tyto:

Beran

Berani jsou považováni za veselá stvoření se šťastným a bezstarostným přístupem k životu. Hodně vtipkují, rádi se baví a jsou téměř vždy šťastní – to jim prospívá zejména v těžkých chvílích a dodává jim to sílu.

Váhy

Váhy přesně vědí, co je pro ně dobré a co ne, a tak pro ně není těžké udělat si radost. Dovedně se vyhýbají hádkám a špatným náladám, protože ty by mohly poškodit jejich milovanou rovnováhu. Svou pozitivitou a harmonií automaticky nakazí všechny kolem sebe. 

Mohlo by se vám líbit

Marešovi sdíleli fotografii své novorozené holčičky z porodnice a prozradili jméno: "Já jsem tak šťastný," píše Leoš

Moderátor Leoš Mareš (45) s manželkou Monikou (41) se dočkali svého vysněného potomka. Monika sdílela krásnou fotografii přímo z porodnice a prozradila i jméno.
svetzeny.cz

Střelec

Střelec je kromě znamení zvěrokruhu Berana a Vah také jedním z nejšťastnějších znamení zvěrokruhu. Kráčíte životem se spoustou optimismu a pozitivně naladěni, užíváte si naplno nové zážitky a dobrodružství a máte jasný postoj k životu: nic se nemá brát příliš vážně.